Ana Menü

Beşiktaş'ın Çakma Evlatları

Başlatan CR7, Aralık 27, 2011, 00:49:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Alıntı yapılan: El Maestro - Nisan 03, 2012, 19:52:57
Teknik direktörlüğünün Carvalhal'den bi farkı yok kabul ama zaten bu ayrı konu ..

Ancak gazetede çıkan hiç bir şeye inanmayan arkadaşlar, bu habere direkt olarak inanıyor burasıda ayrı bir tartışma konusu .. Aylardır sayısız konuşma yer aldı gazetelerde ama hepsinin yalan olduğunu biliyoruz buna neden pat diye inanıyoruz ?

Adam harcamak bu kadar kolay işte ..

kimsenin kimseyi harcadigi yok, ben daha bu sIke olaylari baslamadan, gecen sene Herr Schusteri gönderip yerine Tayfuru getirdiklerinde karsiydim. Kendisini yeterli bulmuyorum, futbolculugunuda sevmezdim, hep bir sinsilik hissetmisimdir. Ayrica futbolculugunu Sebaya, teknik direktörlulugunude Demirören ailesiyle iyi ilskilerde bulunduguna bagliyorum. Ayrica Tayfura gösterilen vefa keske her Besiktas futbolcusuna gösterilse.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

El Maestro

İyide ben böyle düşünenlere bir şey diyemem ki zaten ve demiyorumda ..

Benim karşı cıktıgım şerefsz, it denilmesi, hakaret edilmesi ..

Yoksa herkes Tayfur'u t.d olarak istemek zorunda değil kimse veya bir başkasını kaldı ki bende istemiyorum, ama bu hakarete kadar gidiyorsa ve hemde kesinleşmemiş bir şeye göre konuşuluyorsa bu adam harcamak olur ..

Kastettiğim buydu ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

Bunlara evlat denmez ön ad olarak çakma olsa dahi!

IL Capitano

Alıntı yapılan: IL Capitano - Aralık 27, 2011, 11:44:20
Tek tek usenmeden okudum. Yazan arkadasin eline saglik. Dusuncelerime tercuman olmus. Her zaman söyluyorum Sebanin yeseni olmasa, Demirören ailesiyle iyi ilidkilerde olmasa bu kulupte olamaz. Hep bi sinsilik hissetmisimdir bu "Besiktasin cocugunda". Su anda elimde olsa kampanya baslatirim takimdan gitsin diye. O kadar net.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....