Ana Menü

Beşiktaş'ta bir garip çelişki

Başlatan eRe, Mart 16, 2007, 13:34:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

G.Saray derbisinde siyah beyazlı taraftarların küfürlü tezahüratı nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama cezası alan Beşiktaş'ın Tahkim Kurulu'na gönderdiği savunmadaki ifadeler ile yönetici Gülnaz Arsel'in sözleri Kartal'ı zor duruma düşürdü.

Yönetim, Tahkim'e gönderdiği savunmada, "Deplasmanda oynadığımız Trabzon maçında biz de küfür ve sözlü tacize uğradık. Maç boyunca ve sonrasında takımımıza sürekli küfür edildi; kulübemize yabancı maddeler atıldı. Fakat yapılanlardan dolayı Trabzon'a ciddi bir ceza gelmedi" ifadelerini kullandı. Fakat Trabzon karşılaşması sonrası Arsel, "Trabzon taraftarına centilmenliklerinden dolayı teşekkür ediyorum" demişti. Arsel'in bu sözlerini unutan Beşiktaş, Tahkim'e Trabzon maçı üzerinden bir savunma gönderdi. Beşiktaş yönetimi daha önce Arsel'i "Bundan böyle maçlar bittikten sonra önce kendi aramızda bir konuşalım. Sonra medyaya açıklama yaparız" sözleriyle uyarmıştı.

Kaynak : Sabah
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

tek trabzon maçında değil ki KORİDORGÜCÜ maçındada oldu bunlar hani nerde hiç bi ceza felan yok :oklava
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

yönetime bak ya
birbirLerinden haberLeri yok

bide hangi akıLa hizmet ederek teşekkür ettiki.
yedek kuLübümezi patLattıLar diye teşekkür etti herhaLde ::)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Çarþý Ulan !

zaten bu kadın yönetici olayını ben hiç sevemedim...belliki o da alışamamış pek