Ana Menü

Deron "Lokavt istemediğim zamanda bitti."

Başlatan CR7, Kasım 28, 2011, 16:31:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Bjk TV ' de soruları yanıtlayan Williams, önemli açıklamalar yaptı. All Star yıldızının açıklamalarından önemli kesitler

- En zoru takım arkadaşlarımı bırakmak. Sanki her zaman onlarla beraber oynuyor gibiydim. Ama lokavt bitiyor ve dönmek zorundayım. Ailem de buraya çok alışmıştı. Lokavt bittiği için seviniyoruz ama aynı zamanda üzülüyordum da... Burada çok iyi dostlarım, ilişkilerim oldu. Çok güzel bir tecrübe yaşadım. Buradan ayrılsam da her zaman Beşiktaş taraftarı olacağım. Yani seyircilerin tabiriyle 'Kara Kartal' olarak NBA'e dönüyorum. Eminim ki orada da Beşiktaş taraftarları beni destekleyecektir. Kim bilir belki NBA kariyerim bittikten sonra yeniden Beşiktaş Milangaz'a dönebilirim. Bu tecrübeyi hiçbir şeye değişmem.
- İlk geldiğim gün gerçekten çılgındı. 13 saatlik bir uçuştan sonra daha bavulumu almaya gelirken muhabirler beni karşılamıştı. Daha sonra dışarısı daha kalabalıktı. Hatta büyük kızım korktu. İlk olarak sırt çantam yüzünden sorun çıktı. Sarı – Kırmızı olması nedeniyle takım arkadaşlarım beni uyardı. Bu kadar ciddiye alındığını bilmiyordum. Ben de çantadan kurtuldum.
- Burada iyi istatistikler yakaladım. Ama benim için önemli olan takımımın başarısıydı. Sezon başladığında çok ilgi yoktu ama sezon ilerledikçe taraftar ilgi göstermeye başladı. Salon doldu. Fenerbahçe Ülker maçına 14 bin kişi geldi. Lokavt bitmeseydi şampiyonluğu kazanabilirdik. İstemediğim bir anda bitti.
- Semih sakatlanınca takıma transfer konusunda yardımcı olmak istedim. Kevin Love ve Lamar Odom ile görüştüm. NBA oyuncularından birinin buraya gelmesi takıma katkı sağlayacaktı.
- Yemekler, deniz kenarındaki restoranlar, manzara, Taksim meydanı, döner, börek, baklava unutmayacağım şeyler. Sigara ve trafiği ise özlemeyeceğim.
- 8 numaranın emekli edilecek oluşu büyük bir onur. Kolejde formam asılmıştı ama emekli edilmemişti. Bu ilk kez oluyor. Büyük bir onur gerçekten.
- Yeniden İstanbul'a kesinlikle geleceğim. Eşim Bodrum'a gitti ve orayı çok sevdi. Ben de tatil için mutlaka bu yerlere gideceğim.
- New Jersey Nets'te bu yıl hedef play-off. Umarım para doğru harcanır ve iyi bir takım kurulur.
- Bu hafta ayrılacağım. Bu nedenle yarınki maçta son kez taraftarla buluşacağım. Oynamayacağım ama takımımla beraber olacağım.

:'(
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Boşver NBA'i gel bize Deron ;D

İnşallah bir gün dönersin buraya. :(
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Nazli_

cok alismistik gidiyor olman koyuyor :( yolun acik olsun d.w

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Tam alışıyordu herkes

Beşiktaş maçları önümüzdeki dönemde full çekecekti bence.

Özleyeceğiz seni deron..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Herkese sporcu nasıl olunur gösterdi.
Yaşattığın herşey için teşekkürler Deron.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

unicorn

Cok deron ızler bıraktın bızde :)

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

CemGoren Cem Gören
@DeronWilliams kendine iyi bak biz burada iyiyiz bizi hiç düşünme 3gün ağlarız sonra geçer dicem ama geçmez işte yine ağlarız ama sen üzülme
altın kapılarımız kan oldu tayfun

unicorn

Bu adamı bile rakı sofrasına oturtmuşlar :)