Ana Menü

Almeida'nın Performansından Memnunmusunuz ?

Başlatan El Maestro, Kasım 28, 2011, 00:08:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

EVET:11 - HAYIR: 11

son maçlarda 2 gol filan atsaydı 15-16ya 6-7 filan olurdu. kötü adam değil kaçırabilir. quaresma için neler diyordu millet şimdi king yeeaaaa !!!

Banucan

valla bir değil iki değil ben bu adamın gol atamamasından bıktım
Quaresma ile lütfen mukayese etmeyin artık Quaresma ya bencil diye kızdım ki bencillik yaptığı maçlar oldukça fazla ama takım ruhuna bürününcede yaptıklarını görüyoruz
ne yani eleştirmeyelim mi futbolcumuzu?
yada ne yapalım Almeida nın gol atamamasından çok memnunum mu diyelim?
tamam sabredelim ama nereye kadar?
yani anlıyorum korumacılığı ama körü körünede gidemem ben Almeida kötü topçu değil en azından bence ama bizde olmuyor işte benim artık spiker Almeida diyince pozisyonu takip edesim gelmiyor heyecanı yitirdi ama şöyle söyliyim
umarım kendini toparlar ve yine burdan özür dileriz ama şuan için durum bu görmemezlikten
gelemem!
FEDA

ERHUN

Aynı lafları yazmaktan sıkıldım ama hep aynı tepkiler gelince mecburen yazıyoruz.

Almeida'ya kötü forvet diyen yok. Ama adam golcü değil. Türkiye'de golcü deyince aklıma gelen ilk adam Baros, sağolsun gassaray adamı harcadı adam akıllı oynatmıyor (veya oynatamıyor) sıkıntı açmıyor başımıza.
Baros tipinde bir adam bulsak çok rahatlarız.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Almeida turkiyeye geldiginden beri basarisiz

Basin felan hikaye

Koyu oynuyor, savunmak yersiz

İyi oynamasini yada 1-2 macta super oynamasini beklemek anlamsiz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bence yakinda acilacak,kumasi kötü degil
gol pozisyonlarini cömertce harciyor son zamanlarda ama o gol pozisyonlarinda bazilarini atmaya baslarsa geriside gelir
bazen golcülerde böyle sorunlar oluyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

tutar tutar ;) az kaldı açılmasına. ki o kendine geldiği zaman takım çok iyi duruma gelecektir. quaresma da böyle oynadığı sürece şampiyonluk çok çok kolaylaşır bizim için.

ERHUN

Almeida golcü değil bu çok açık, pivot santrafor adam. Hiç bir şey beklemiyorum ondan, mümkünse adam gibi bir golcü alalım Almeida'yı satıp. Takas falanda olur yani. Severim Almeida'yı ama bize uygun değil.

djinonu

cokta buluruz ya golcüyü..satin almeidayida satin :) elimize gecen tüm adamlari böyle harcayip sonra anadoludan fenevden golcü diye futbolculari alip seneler boyunca ellerine bakiyoruz...
eee kimi alacaklar yani gelmesi icin barosu alsinlar yada drogbayi ? gol atabilecek bunlar ama barosa bakinca bitik durumda drogbaya bakinca yasli.. bunlar örnekti ama benim gözümde uygun golcu tipi bunlar

madridle takas edelim kimi verirler bize ? :D

ERHUN

Herkesin düşüncesi farklı tabii, ben bu adamı çekeceğime Pektemek'e şans verilmesi taraftarıyım.

NoPasaran

Alıntı yapılan: djinonu - Aralık 07, 2011, 21:59:42
cokta buluruz ya golcüyü..satin almeidayida satin :) elimize gecen tüm adamlari böyle harcayip sonra anadoludan fenevden golcü diye futbolculari alip seneler boyunca ellerine bakiyoruz...
eee kimi alacaklar yani gelmesi icin barosu alsinlar yada drogbayi ? gol atabilecek bunlar ama barosa bakinca bitik durumda drogbaya bakinca yasli.. bunlar örnekti ama benim gözümde uygun golcu tipi bunlar

madridle takas edelim kimi verirler bize ? :D

Ya arkadaşım bırakın artık bu düşünceleri lütfen ya..

Soruyorum sana Niang Türkiyey gelmeden önce hiç gündemde olan bir adammıydı.

Yokmu yani dünyada ALmeidadan iyi forvet..

Almeidaya öyle dünyalar para verip satın almadın yani. Bir yerlerin milli takımında oynuyor diye yada quaresmanın hemşerisi diye abartmaya gerek yok..

Kötü oynuyor yani..Açık ve net..

Kendimizi kandırıyoruz başka bişey değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Allah aşkına;bir Almeidanın kafa topuna çıkışına birde Mustafanın kafa topuna çıkışına bakın..Bir Mustafanın bir de Almeidanın topu saklayışına,hızına bakın...

Alıntı .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Hikmet Karaman Hoca tam destek verdi Almeidaya..

Biraz hareketlen be Almeida diyor.. Müthiş bi silah..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)