Ana Menü

Guti resmen Besiktas'tan ayrildi !

Başlatan Ersin Develi, Kasım 07, 2011, 13:10:09

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 14, 2011, 20:42:55
Beşiktaş ile yollarının ayrıldığının resmen açıklanması an meselesi olan yıldız oyuncu Guti’nin Twitter’dan paylaştığı fotoğraflar Madrid’deki yaşamının oldukça renkli olduğunu gösteriyor.
Daha önce Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nde Stoke City ile oynadığı karşılaşma sırasında Real Madrid TV sunucusu Paula Varquez ile birlikte olan fotoğrafını, “Yeni sevgilimi nasıl buldunuz?” notuyla birlikte paylaşan Guti bu kez bir başka güzele abayı yaktı!

Güzel model Romina Belluscio ile bir gece kulübünde çekilmiş olan samimi pozlarını yayınlayan yıldız oyuncu, fotoğrafın yanına bu kez “Hayatımın kadını” mesajını ekledi!

Cuma günü İstanbul'a beklenen Guti'nin dönüşü, nedeni 'ailevi sebepler' olarak gösterilerek bir gün ertelenmişti. Ancak 3 gün geçmesine rağmen ne gelen oldu, ne giden...

Kısacası, Beşiktaş taraftarı Guti’nin dönüşünü beklerken, İspanyol futbolcu Madrid’de 'izdivaç' peşindeydi...

:)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Madem basın suçlu adam gibi oynayıp sustursaydı ..

Hem fizik hemde psikolojik açıdan bitmiş bir adamdan kurtulduğumuz için mutluyum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

pek bir faydası olmadı ama yine de üzülüyor insan :( neyse teşekkürler HAZ. GUTI... bu arada resmi sitede onaylandı haber.

ilhan mansız_melis

Gelişini hatırladıkça üzülüyorum ben de. Ama yolu açık olsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Since 1903

Brestgerfich

Kariyerinden doğan, isminin hakkı olan kredinin çok çok fazlası verildi Guti'ye. Adam olsaydı da birazcık da o oynasaydı.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

ne var o linkte yahu
bende bi sey görünmüyor senin adindan baska
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 17, 2011, 18:07:47
ne var o linkte yahu
bende bi sey görünmüyor senin adindan baska

Gülşah diye biriyle yazışmış onun resmi var.

keskinli

tamam sagolasin erhun
istedigiyle yazissin artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin