Ana Menü

Carvalhal "Maçın Hakkı Beraberlikti"

Başlatan NoPasaran, Ekim 21, 2011, 09:02:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

UEFA Avrupa Ligi E Grubu mücadelesinde Dinamo Kiev'e 1 - 0 yenilen Beşiktaş'ın antrenörü Carlos Carvarhal, maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında iki takımın da eşit pozisyonlar bulduğunu söyleyen Carvarhal, "Maçın hakkı beraberlikti. İki takımın da gol pozisyonları vardı. Son dakikada yediğimiz golle maçı kaydettik. İlk yarının ilk bölümlerinde orta sahadaki hatalarla rakibe pozisyon verdik. Maçın hakkı beraberlik olsa da golü atan maçı kazanıyor. Kiev de golü attı ve maçı kazandı" dedi.

"Karşılaşmadan önce bu maçın belirleyici olduğunu söylemiştiniz. Beşiktaş'ın gruptaki şansını nasıl görüyorsunuz?" sorusu üzerine Portekizli teknik adam, "Hala her şey açık. Bu grubun zorlu bir grup olduğunu söylemiştim. Son maça kadar sonuçların belli olmayacağını düşünüyorum. Bizim ve gruptaki tüm takımların maçları çok önemli hale büründü" diye konuştu.

Carvarhal şöyle devam etti:

"Bugün takımımın takım oyunu oynamasından mutlu oldum. Kolektif olarak takımım çok iyi çalıştı. Takımdaki oyuncularımın istek ve arzularını beğendim. Ligde oynadığımız son maçın üzerine sahada iyi bir oyun çıkardığımızı düşünüyorum. Amacımız bundan sonra daha iyi kolektif oyun ortaya koymak."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

evinde kayseri maci deplasmanda kiev maci, hic fark etmiyor. tek forvet. suc senin degil , kapasite bu. 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Maçın hakkı ne beraberliği, farktı be.

El Maestro

Şu adama kızamıyorum ya ..

Oda bir piyon, kendini paralıyor birşeyler yapmak için ama kapasite bu kadar olduktan sonra elden hiç birşey gelmiyor .

Tek suçlu onu başa getirenler !

Azcık şerefiniz varsa bırakın artık ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Grocbenn

Pozisyonlarımız var demiş.Maçın hakkı beraberlikti demiş.

Böyle açıklamalara sinir oluyorum.Sanki biz maçı izlemedik.Kimi neden kandırıyorsun?

Çık açıkça söyle kötü oynadık pozisyona giremedik diye?Herifler altıpastan kaç tane gol kaçırdı.Direkten dönen topları var.

Dünkü maçın tek açıklaması şanssızlık değil?Şans 90+4'te bitti.Bu kafayla cacık olmaz.

IL Capitano

Aynen bende valla. Yok oyuncular dediklerimi yapti ama sansizdik filan derler ya. Nefret ederim. Kaleye dogru durust sut atmamissin, oyuncular dediklerimi yapti. O zaman sen direk git istifa et. Cunku hic bir sey veremiyorsun. Carlos beyde böyle. Sanki biz maci seyretmedik.

NoPasaran

Nasıl beraberlikti ya

Bence kötü futbola o denli alıştı ki Hocamız,  10 dan aşağı pozisyon verince hak beraberlik diyor..

Demekki geçen seneki deplasmnda Fener maçı gibi bir oyun oynasak (schusterli dönem 4-5 net kaçırdılar ama hakimiyet tamamen bizdeydi) , farkı kaçırdık derdi..

Schuster demişken,

Harbi geçen sene kadıköydeki fener maçında fener çok gol kaçırmıştı ancak o maç bittiğinde bravo demiştim bu forumda..

keşke yine öyle olsak
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

abi adam maglup duruma dusmeden ofansif oyuncu degisikligi yapmiyor. bu kadar mu dustu Besiktas takimi Allah askina??