Ana Menü

Kaddafi öldürüldü iddiası

Başlatan IL Capitano, Ekim 20, 2011, 15:09:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

demokrasidenmi bahsediyorsun seriattanmi?
demokrasilerde bayrak önünde namaz kilmakta bi sorun yok
ayrica ayetleri iyi analiz edip iyi aciklamak gerek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Ersin Develi

Ahmet abi sana saygı duyuyorum.
Fakat beni özelden uyarmadan,mesajımı değiştirmeni,sonra da özel mesaj atmanı saygısızlık olarak değil,bir agabey nasihatı olarak algılıyorum.
Saygısızlık olarak algılama lütfen ama yine mesajım değiştirilmeyeceksen

Sormuş olduğun soruya cevabım;
Bayrak önünde namaz kılmakta sorun yok.Ama amerika bayrağının önünde namaz kılmakta sorun var.
Bu amerika İslam'a saygı duyuyorda bizim mi haberimiz yok.
Hristiyanlar Müslümanları çok seviyorda bizim mi haberimiz yok

O namaz kıldıkları bayrağın sahipleri Irak'a demokrasi getirmişti sanırım,kadınlarına tecavüz ederek,masum insanların başından bomba yağdırarak,camileri yakarak yıkarak,10 yaşındaki çocukları öldürerek,insanların organlarını alarak demokrasi getirmişlerdi değil mi?

İşte Libya'ya yaşayanlar bahsettiğimiz amerikadan medet umdular,şimdi Libya'da ne oluyor ne bitiyor hiçte umrumda değil,kim ölmüş kim kalmış banane
Kaddafiyi öldürdüler ne oldu? Geldimi demokrasi, ki o amarika bayrağının önünde namaz kılmalarında sorun görmüyorsan,tartışmayı uzatmaya gerek yok.

Hadisle olan bağlantısı ise Libya halkının amerikayı kurtarıcı olarak görmesidir.Ben böyle bir bağlantı kurdum,benim gibi düşünmek zorunda değilsin,bende seni bu konuda ikna etmek zorunda değilim.

Irak'ta yaşananların Libya'da da yaşanmasını temenni ederdim ama gönlüm elvermiyor

keskinli

ben  herkesin görüsüne saygi duyarim,hic kimseyi kirmak istemem
kimseyide görüsünden dolayi yargilamam,üzerine baski kurmam
ama kuralllarida tartsitirmam
kural ortad[kufur otomatik degistirilmistir]ural disi bi yaziyla ilgili islemi yazara soracak durumda degilim
kimsenin cöpcüsü olmama ragmen forumda yasak olan bi durumu silmekle yetiniyorsam ceza meraklisi olmadigimi gösterir
ayni küfrü yine kullaniyorsan,sonuclarina katlanirsin
bu ayri bi konu
tartisilan libyanin demokrasisi
amerikan bayragi önünde namaz kilmak yasak diye bi durum yok demokrasilerde
benim icin gaddafinin önünde namaz kilmakla,amerikani bayraginin önünde namaz kilmak aynidir
sorgulanmasi gereken samimiyet,etik ve libyalilarin durusdur
konusurz,tartisiriz
simdi buraya aciklanmasi yapilmamis bi ayet yazarsan,aramizda baska dine mensup olan üyelerimizi kizdirirsin,kirarsin
aciklankmasi yapilmamis bi ayet yanlis yere gider
örnek,ayni surede "Allahin hükmüyle hükmetmeyenler kafirdir!"ayetini nasil anlayacagiz?
böyle agir konulari böyle aykiri inanclarin ve fikirlerin oldugu bi yerde tartismak saglikli sonuclar vermez
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin