Ana Menü

Simao Lizbon yolcusu

Başlatan NoPasaran, Ekim 19, 2011, 08:24:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın geçen sezonun devre arasında renklerine bağladığı, ancak beklentileri karşılayamayan Simao Sabrosa'nın ülkesine döneceği iddia edildi.

Portekiz'in yüksek tirajlı spor gazetelerinden Abola'daki haberde, Sporting Lizbon Başkanı Godinho Lopes'le görüşen Simao'nun transfer teklifine olumlu yanıt verdiği kaydedildi. Ancak bu transferin önündeki en büyük engel olarak, Portekizli yıldızın senelerce Benfica'da forma giymesinin gösterildiği belirtildi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Şu performansına göre gitsin valla.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

Since 1903

keskinli

su anda sporting cok iyi bi durumda
sanmiyorum simaoyu alacaklarini
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Simao Sabrosa'nın Portekiz'e döneceği yolundaki haberler ülke basınında sıkça yer almaya başlarken, gideceği takımın iddia edildiği gibi Sporting Lizbon değil, Benfica olacağı belirtildi.
Portekiz basını, Simao'nun "gurbetçi" olmaktan bıktığını, bundan dolayı ülkesine dönüş yapmaya karar verdiğini iddia etti. Gazeteler, Simao'nun, sezon sonunda ülkesine gelerek son kez Benfica formasını giyerek futbola veda edeceğini yazdı, bu kararın Beşiktaş ile ilgisi olmadığının da altını çizdiler.

Sporting Lizbon Başkanı Lopes Godinho'nun Simao'nun bu kararı üzerine hemen harekete geçtiğini belirten Aeiou gazetesi, yıldız futbolcunun tercihini ise Benfica'dan yana kullanacağını ifade etti. Gazete, Simao'nun Benfica forması giymesi halinde büyük bir ekonomik kayba uğrayacağını da hatırlatarak, "Asla Beşiktaş'ın sunduğu imkanları ve parayı veremez. Buna rağmen Portekizli oyuncu geri dönüşe kararlı" yorumunda bulundu.Krizde ailesinin yanında.

Bu arada, Futebol365 gazetesi ise, Simao'nun Portekiz'de yaşanan krizden çok etkilendiğini, böyle günlerde ülkesinde ve akrabalarının yanında olmak istediğini belirten bir haber-yorum yayınladı. Beşiktaş'tan aldığı parayı pas geçerek daha az bir ücretle oynamak istemesini delil olarak gösteren gazete, Beşiktaş'a da şu uyarıyı yaptı: Simao ara transferde bile Beşiktaş'a veda edebilir. Tedbirinizi ona göre alın.

NoPasaran

Gitsin

Besikas taraftari icin en buyuk hayal kirikligi Simaodur, bu bir gercek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

KeePSaKe

Git hemen git bilet paranı ben veriyim hatta ama yeter ki git.
Since 1903

ERHUN

Bir sonraki maç İnönü'de para toplansın herkesten 1 lira falan Portekiz'e uçak bileti.
Bu günleridemi görecektik... Git Simao git, kim oynarsa oynasın, kazmanın teki oynasın ama canla başla oynasın, ne olursa olsun yeterki git. Senin kafan burada değil.

ilhan mansız_melis

Geçen sene gayet iyiydi bu sene ne oldu anlamıyorum.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

savunması sağlam bi sol bek olmazsa bu adam böyle kötü oynar.
deli ibonun savunması iyiydi geri gelmek zorunda kalmıyordu rahat geçiyordu adam.
bu sene hem ileri hem geri oynuyor ve tabi yaş itibariyle de dayanamıyor.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)