Ana Menü

Ayıp Ettin Portekiz

Başlatan unicorn, Ekim 09, 2011, 13:09:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Gaziantepspor kadrosuna alınmasına rağmen apar topar Portekiz'e çağırılan Ricardo Quaresma'nın, İzlanda ile oynanan Euro 2012 karşılaşmasında oynatılmaması, Beşiktaş yönetimini çileden çıkardı.

Milliyet'in haberine göre, Portekiz Futbol Federasyonu ve Teknik Direktör Paulo Bento'ya sitem eden Beşiktaşlı yöneticiler, yaptırım tehditleriyle Portekiz'e çağırılan yıldız oyuncunun görev almaasına bir anlam veremedi.

Milli takım maçlarının öneminin göz ardı edilmediği ancak futbola büyük yatırımlar yapan kulüplerin bu tip durumlardan zararlı çıktığı kanısında olan siyah-beyazlı yönetim, Quaresma'nın bir gün daha Türkiye'de kalmasının kimseye zarar vermeceğine inanıyor.

Bebe'nin uzun süreli sakatlığının Portekiz Milli Takımı kampında yaşanmasına rağmen ikili ilişkileri iyi tutan Beşiktaş, yıldız oyuncunun kampa çağırılma şeklinde dolayı Portekiz cephesine tepkili.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Sakatlanmasından korktular ondan çağırdılar tamamda neden oynatmadılar? İkinci maç oynar herhalde.

El Maestro

Harbiden ayıp etti hiç bi açıklaması yok .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

Ersin Develi

Ayıp olan ne anlamadım ben
Çağırması en doğal hakkı
Oynatmadı diye şuçlu mu oldu,maç zaten kopmuş,ha bence iyi ki de oynatmadı sakatlanma ihtimali de olabilirdi
Oynatmaması da anormal değil,maç içinde Ronaldo,Nani sakatlansa ya da kart görse muhtemelen oynayacaktı
Mümkünse Salı günü de oynatmasın :)

unicorn

Salı oynatabilir. Grup liderliği önemli Portekiz için.

Gerçi en iyi 2. olabiliyor mu ona bakmadım ama.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

IL Capitano

antep maci öncesi acele , özel ucakla getirdigin adami 90 dakika boyunca kenarda isindirip bir dakika bile oynatmazsan bencede buyuk ayip etmis olursun. 1 gun sonra gitseydi o 90 dakika isinma performansimi azalirdi??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....