Ana Menü

10 milyon euroluk borç ödenemezse ...

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2011, 23:55:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, bugün TFF'ye vereceği bilançoda 10 milyon Euro'luk vadesi geçmiş borcu temizleyemezse...

Son Divan toplantısında Haziran itibarıyla borcunun 357 milyon TL'yi bulduğu açıklanan Beşiktaş için kritik bir gün. Beşiktaş, bugün 30 Eylül tarihi itibarıyla bilançosunu Türkiye Futbol Federasyonu'na verecek. Siyah-beyazlı kulüp, 10 milyon Euro'yu aşan vadesi geçmiş borçları nedeniyle UEFA'nın yakın takibi altında. Söz konusu borcun 7 milyon Euro'dan fazlasının vadesi geldiğinde ödenmemiş bonservis bedellerinden kaynaklandığı, UEFA'nın özellikle bu kalem üzerinde durduğu öğrenildi. Ayrıca yine yurtdışından yapılan transferlerde, alınan futbolcuları yetiştiren kulüplere ödenmemiş 1 milyon Euro'nun üzerinde borç daha bulunuyor. Diğer bazı kalemlerle birlikte 10 milyon Euro'yu bulan borcun UEFA tarafından dikkatle izlendiği, bugün TFF'ye bildirilecek bilançoda bunların mutlaka temizlenmesi gerektiği ifade edildi. UEFA'nın özellikle bonservis bedelleri konusunda Beşiktaş'ın borçlu bulunduğu kulüplerden de kontrol yaptıracağı sızan haberler arasında...

10 GÜN İÇİNDE UEFA'YA VERİLECEK
Bilanço, TFF'ye geldikten sonra 10 gün içinde UEFA'ya gidecek. Beşiktaş'ın bu sürede izleyeceği ödeme politikasına göre işin Avrupa kupaları'ndan çıkarılmaya varan yaptırımlara kadar gidebileceği iddia edildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Demirören çocuklarının rızkından verir ;)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

unicorn

Koyar mı başkana versin cebinden. 30 olarak alır nasılsa.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

keskinli

besiktasin gelecegini calanlar basimiza bunuda getirirler
besiktasin bu durumlara gelmesi kendi kriterlerine ters,kendi felsefesine
bu kadar borc nasil yapilabilir?bu kadar borcun yapilmasina diger önde gelenler nasil göz yumar?
besiktasin taraftari 3-5 kafasi kirik star gelsin diye nasil bu durumlara tepki vermez?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Benimle aynı duyguları varmı paylaşan bilmiyorum..

Ama cidden Beşiktaş'ın artık durumuna çok üzülüyorum..

Gözlerimi kapadığımda siyah simsiyah bir gelecek gözümün önüne geliyor..

Bazen hep diyorum bu hastalığın çözümü artık ilaç değil, ameliyat diye..

Sanki bir gün borçlarımızdan kaynaklı transfer bile yapmakta zorlanacağımızı düşünüyorum..

Ve bu durum, alınan anlık başarılarımızın bile önüne geçiyor bende..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

işin sonu bizim olmayan Beşiktaş'a gidiyor maalesef. hani taraftar olarak o kadar asiydik? demekki bizde iş yokmuş arkadaş bağırmaktan öteye gidememiş bu tribün ( Optik Başkanın vefatından sonra ). paraya teslim olmuş bir tribün var karşımızda ve o tribün Beşiktaş'ı bu hale getiren yönetime sessiz kaldırılıyor maalesef. biz maaşımız kadar hatta kat kat fazlasını kulübe fayda olsun diye aktarırken bazılarıda kulüpten nemalanıyor. o yüzden ağır konuşmuyorum hatta hafifletilmiş halidir bu. çArşı bitmiştir çarşı vardır sadece. neyse boğazında kalsın aşkımızı bu duruma düşürenlerin...

keskinli

@ volkan
sana katiliyorum
ilave olarakta cok yakinda sacma sapan harcanan paralarin günahini cekmeye baslayacagiz
@ ozan
suc sadece carsi grubunda degil
suc hepimizde
günlük basarilar gelecek diye,gelecegimizin calindigina tepki vermiyoruz
her seferinde bi tane kafasi kirik getirip bizi susturuyor hemde besiktasimin parasiyla
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Suç hepimizde.

Nişantaşı'ndan önce kendimize bakmamız lazım.

unicorn

Herkes önce kendini eleştirse sorun çözülür.

Kötüye kötü diyoruz da onun izinden gitmeyi de kendimize görev gibi adlediyoruz.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

Alıntı yapılan: Ozan Doğan - Ekim 09, 2011, 01:34:14
işin sonu bizim olmayan Beşiktaş'a gidiyor maalesef. hani taraftar olarak o kadar asiydik? demekki bizde iş yokmuş arkadaş bağırmaktan öteye gidememiş bu tribün ( Optik Başkanın vefatından sonra ). paraya teslim olmuş bir tribün var karşımızda ve o tribün Beşiktaş'ı bu hale getiren yönetime sessiz kaldırılıyor maalesef. biz maaşımız kadar hatta kat kat fazlasını kulübe fayda olsun diye aktarırken bazılarıda kulüpten nemalanıyor. o yüzden ağır konuşmuyorum hatta hafifletilmiş halidir bu. çArşı bitmiştir çarşı vardır sadece. neyse boğazında kalsın aşkımızı bu duruma düşürenlerin...
Beşiktaş'tan menfaat bekleyen diye başlayan söz öbeğini herkes bilir zaten. Fazla dillendirip budaklandırmaya gerek yok zira o sözü bir kez okuyup anlayan ne demek istediğimizi anlayacaktır.

Biz beşiktaş için kıçımızı yırtıyoruz insanlar sırtını dayamış Beşiktaş'a nemalanmaya çalışıyor. Ama bu günler de biter elbet
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

cem aynı şeylerden bahsediyoruz ve hemen hemen herkes aynı şeyleri söylüyor ama sadece söylemekle kalıyoruz. neyse pazar günü sokağa inme günüdür artık...

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Ekim 09, 2011, 15:58:58
Suç hepimizde.

Nişantaşı'ndan önce kendimize bakmamız lazım.

vay be Erhun sen 2011 de varmışsın :D

@ERHUN

Eski yazlara bakarken gördüm :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Başta anlayamadım, hatırlayamadım bu Nişantaşı ne alaka diye. Arattım internette, Nişantaşıspor'a destek falan yapılmış o zamanlar ama hatırlayamadım.

http://amatorfutbol.blogspot.com.tr/2011/10/besiktas-carsdan-nisantasspora-destek.html

2008'de üye olmuştum foruma ama aktif olarak burada bulunmam 2010 veya 2011 olması lazım.

eRe

o kadar yeni mi ya.ben sanki en eski zamanlardan beri erhun var sanıyorum ;D alt devre çıktı meğersem :P ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi