Ana Menü

Guti Schalke'ye !

Başlatan El Maestro, Ekim 05, 2011, 19:51:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Carvalhal tarafından maç kadrosunda düşünülmeyen Guti'nin Bundesliga'ya gideceği iddia edildi. 

Beşiktaş Kaptanı Guti’nin Almanya’nın Schalke takımına transfer olabileceği iddia edildi

Alman basınında çıkan haberlerde, Schalke’nin İspanyol futbolcu için devreye girdiği belirtilirken, Guti’nin eski takım arkadaşı Raul’la yeniden aynı takımda forma giymeye can attığı ifade edildi.

Habere göre Schalke’nin Guti’yi almak üzere devre arasında teklif yapmayacağı, Alman ekibinin bu transfer için İspanyol yıldızın sezon sonu bitecek sözleşmesinin tamamlanmasını bekleyeceği belirtildi.

Milliyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Guti ORÇ.

schalke napsın gutiyi ya

Brestgerfich

Alman ligi ve bu haliyle Guti ???
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Guti yi mahalle macinda oynatmazlar

Meslegine saygisi kalmamus bir insan
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ekim 06, 2011, 00:38:12
Alman ligi ve bu haliyle Guti ???

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 06, 2011, 09:11:47
Guti yi mahalle macinda oynatmazlar

Meslegine saygisi kalmamus bir insan

Ersin Develi

Guti'den 90 dakika yaralanmak çok zor
Guti'yi son yarım saat oynatırsan verim alırsın bence

keskinli

valla schalkede isi zor
pek eglence yerleri yok orada
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Amerika'ya kadar yolu var,daha rahat eder orada.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Beşiktaş'ta her yaptığı olay olan ve hızlı gece yaşamı nedeniyle Carvalhal'ın uzun süredir kadroya almadığı Guti Hernandez'e Almanya'nın önde gelen ekiplerinden Schalke 04'ün talip olduğu iddia edildi. Önce Alman basınında çıkan, daha sonra İspanya'da da büyük yankı uyandıran transfer harekatında, Guti'nin eski takım arkadaşı Raul'ün başrolü oynadığı iddia edildi. Yıllarca Real Madrid'te birlikte top koşturduğu Raul'in formasını giydiği Schalke'nin, devre arasında Guti için Beşiktaş'ın kapısını çalacağı öne sürüldü. Siyah-Beyazlılar'ın da yıllık 2.7 milyon

Euro maliyeti bulunan Guti'yi gönderebileceğinin altı çizildi.

Ayrılmayı düşünüyor

Bilindiği gibi futbolundan çok özel yaşamıyla gündeme gelen Guti yakın çevresine, "Beşiktaş'ta forma şansı bulamıyorum. Ben futbol oynamak istiyorum. Ancak İstanbul şehrini de çok seviyorum. Bu durumda sabretmemin tek nedeni İstanbul" açıklamasını yapmıştı.

Bir sorun var

Guti-Schalke transferinin önündeki en büyük sorun, Lacivert-Beyazlı kulübün bulunduğu Gelsenkirchen kenti... Tam bir sanayi şehri olan Gelsenkirchen, Guti'nin doğup büyüdüğü Madrid ve çok sevdiği İstanbul'la taban tabana zıt bir noktada bulunuyor. İstanbul ile Madrid'in aksine Gelsenkirchen'de gece yaşamı ve eğlence yok denecek kadar az...

Kaynak: Fanatik