Ana Menü

"Hocam yardım et"

Başlatan El Maestro, Ekim 03, 2011, 00:14:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş'ta ekonomik problemler dinmek bilmiyor. Ödemelerini alamayan oyuncular son çareyi Carvalhal'dan yardım istemekte buldular.

Beşiktaşlı futbolcular Portekizli teknik adam Carvalhal'a şu ilginç istekte bulundu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, saha dışında da patron!

İki hafta önce 3-1 kazanılan Ankaragücü karşılaşması sonrası "Her şeyin sorumlusu benim" diyerek oyuncularının eleştirilmesine izin vermeyen Carvalhal, mütevazı tavırlarıyla kısa sürede siyah-beyazlı taraftarların sevgilisi oldu. 3 aydır ücretleri hesaplarına yatmayan ve 10 milyon TL'yi aşan alacağı bulunan Beşiktaşlı futbolcular, çareyi Portekizli hocalarının kapısını çalmakta buldu. Oyuncularını dinleyen Carlos Carvalhal, bu sorunu en kısa sürede çözeceğinin sözünü verdi ve Gaziantep yolculuğu öncesi takımı morallendirdi.

'45 DAKİKA İYİ OYUN YETMEZ'

Carvalhal, 2-1 kaybedilen Stoke maçı hakkında da futbolcularını uyarmaya ihmal etmedi: "Her geçen gün performansımız artıyor. Stoke maçının ilk 45 dakikası çok iyiydi. İyi top yaptık ve oyunu kontrol ettik. Şimdi o 45 dakikayı 90 dakikaya çıkarmamız gerek. Ligde ve Avrupa'da kayıpsız gitmeliyiz."

Sabah
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Ya arkadaş midem bulanıyor artık bu işlerden ya

ulan defolun gidin be nasıl bir yönetimsiniz

ne takım takım
ne idare idare
nede para var..

hiç bişeymi tam olmaz anlamıyorum ki
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

3 ay çok fazla nasıl ödenmez anlamıyorum.
Since 1903