Ana Menü

5 Askerde bugün Şehit oldu !

Başlatan NoPasaran, Eylül 24, 2011, 23:56:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Siirt'te jandarma karakoluna saldırı: 5 asker şehi
Siirt'in Pervari İlçesi Belenoluk Jandarma Karakolu'na PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda 5 asker şehit olurken, 7 asker yaralandı. Çatışmada 3 PKK'lının da ölü olarak ele geçirildiği belirtildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

hergün yeni şehit haberleri almak çok kötü kimsenin canı yanmasın yazık annelere babalara hayatlarının baharında şehit olan askerlerimize yeter artık!
FEDA

NoPasaran

Her gün sıradanlaşan şehit haberleri olmaya başladı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Bu haberlere yorum yazmak, "Yeter artık!" demek, teröre beddua etmek bana acizlik gibi geliyor.
  Can veren insanlar söz konusuyken bilgisayar başında yaz, bela oku, kalk tepin. Bir işe yaramıyor.

-Kişisel görüşümdür.-
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Eylül 25, 2011, 00:03:30
    Bu haberlere yorum yazmak, "Yeter artık!" demek, teröre beddua etmek bana acizlik gibi geliyor.
  Can veren insanlar söz konusuyken bilgisayar başında yaz, bela oku, kalk tepin. Bir işe yaramıyor.

-Kişisel görüşümdür.-

Aynen öyle. Millet istediği kadar sokaklara dökülsün tepki versin.
Ülke başındakilerin umurunda olduğunu ben düşünmüyorum.
Nerede kalmıştık? Filistin bağımsız olsun! hep destek tam destek..

Banucan

çok üzücü ama elimden gelen tek şey tepki vermek ve Allah tan ailelerine sabır dilemek
acizlik evet ama yapabileceğim birşey yok olmuyor tek kişi ile 15-20 kişiyle hatta dahada fazla olsak bile olmuyor işte çoğunluk kazanıyor Allah kahretsin ki olmuyor!
ailelerin canı yanıyor gencecik hayatlar sönüyor ama elimizden birşey gelmiyor düşündükçe daha da çok üzülüyorum ama olmuyor
FEDA

NoPasaran

Ne yapmalıki..

Ekran başında yazmaktan başka çözüm varmı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Yapıcaksın anasını satiyim darbe kim varsa indiriceksin bu ülkenin başındakileri...
Since 1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Eylül 25, 2011, 00:39:20
Yapıcaksın anasını satiyim darbe kim varsa indiriceksin bu ülkenin başındakileri...

Bu mesajın kralkartal.net ile alakası yoktur. Tamamen üyeyi ilgilendirmektedir

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Yok cidden olsa karşı çıkmam.
Since 1903

NoPasaran

Valla cesur yürek çıktın Andaç ..

90 LI yıllara yeniden döndük

her gün 1-2 şehit banko..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Yalan mı abi ya ne bu böyle iyice boku çıktı işin başbakan Mısır'a gitsin kıvırsın anca böyle olsun şöyle olsun sen kendi vatanındaki insanlara sahip çıkamıyorsun.

Getirceksin abi bu ülkenin başına ordudan,askeriyeden biri kimse traş yapmasın yok askeriyeden gelen adamdan başbakan mı olur getiriceksin Osman Pamukoğlu'nu bak ne oluyor.
Since 1903

eRe

bugünde dedim bölgesel darbe yapacak ya.sonrada hepsini tek tek toplayacaksın
ulan eskiden erkek olmak için askere gidilirdi davullarla zurnalarla gururla
şimdi askere gidicem herkes bana gitme diyor.annemin her seferinde gözleri doluyor...bu hale geldik!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

IL Capitano

"maalesef pkk vahseti devam ediyor" RTE

acizsiniz, aciz. sifir bi terörle aldiklari devleti simdi ne hale getirdiler.. gururunuz varsa istifa edin. "musluman kardeslerimiz" diye araplarin pesinde kosacaginiza gidip halkimizin her gun katledilmesine cözum bulun. yeter Allah askina yeter..ustunden gelemiyoruz diyin birakin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....