Ana Menü

Besiktas Milangaz Arena

Başlatan NoPasaran, Eylül 22, 2011, 10:36:44

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yıldız transferler ile birlikte güçlenen Beşiktaş Basketbol takımında sponsor değişikliği yaşanıyor. Başkan Yıldırım Demirören'in sahibi olduğu Milangaz firması yıllık bedeli 2 milyon dolardan 4,3 milyon dolara çıkartıp marka değerini arttırarak Basketbol takımına sponsor oldu ve çalışmaları hızlandırdı.

Daha önce BJK Cola Turka Arena olarak geçen salonun adı BJK Milangaz Arena olarak değiştirildi. Sponsor değişikliği ile birlikte salonda ve çevresinde bulunan Cola Turka tabelaları yerlerini Milangaz tabelaları bırakacak. Çalışmaların devam ettiği ve cumartesi günü oynanacak hazırlık karşılaşmasına kadar salonun hazır hale getirilmeye çalışıldığı öğrenildi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Milangaz Arena bi tuhaf olmuş. Beşiktaş Arena olabilseydi keşke.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Demirören Beşiktaş JK görebilirz yakında ..

Milangaz Arena nedir ya tamam parasal açıdan gelir kaynağı ama isme bak böyle salon ismimi olur .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

RCA

Alıntı yapılan: El Maestro - Eylül 22, 2011, 15:36:13
Demirören Beşiktaş JK görebilirz yakında ..

Milangaz Arena nedir ya tamam parasal açıdan gelir kaynağı ama isme bak böyle salon ismimi olur .

muhalefet olmayın. adam babasının hayrına sponsor olmuyor heralde. kendiniz onun yerine koyun bukadar abartılcak bir mevzu olduğunu düşünmüyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Gelir kaynağına laf yok dedik ..

Yalnız bi karizması kalmadı ismin, Milangaz Arena ne ya böyle bi isim şekli falan olamaz benim eleştirdiğim nokta burası .

Haksızmıyım sencede kötü değilmi isim ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Cola turka arenadab farki ne ki

Tesekkur etmek lazim demirorrne
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Resul'a katılıyorum.Ama isim tabi dediğiniz gibi kötü
Since 1903

CR7

takımın ismi de Beşiktaş Milan Gaz oldu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Cola Turka'dan iyidir.
Sponsorsuz kalmaktan kat kat iyidir.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN