Ana Menü

Sinan Vardar İstifa Etti !!

Başlatan El Maestro, Eylül 17, 2011, 15:17:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaşımız'da şok istifa

Beşiktaşımız'da Alt Yapı Sorumlusu Sinan Vardar'ın sürpriz bir şekilde görevinden istifa ettiği öğrenildi. 

Beşiktaşurl Maccabi Tel Aviv maçının ardından istifa şoku yaşandı. Alt Yapı Sorumlusu Sinan Vardar'ın görevinden istifa ettiği öğrenildi.
Sinan Vardar konuyla ilgili olarak istifa ettiğini doğrularken; yönetimde yoluna devam edeceğini açıkladı.

Geçtiğimiz hafta Kanal Türk'te yayınlanan televizyon programında profesyonel kişilerin futbol yöneticisi olması gerektiğini savunan Sinan Vardar'ın bu sözleri üzerine Futbol Şubesi yöneticilerinin bu açıklamalara sinirlendiği öğrenildi.
Bu gelişmlerin ardından Sinan Vardar'ın yönetime istifasını sunarak; alt yapı sorumluluğu görevinden ayrıldı. Ancak Vardar'ın bu istifasına rağmen "Beni genel kurul seçti. Yönetimdeki görevime devam edeceğim" dediği belirtildi.

Milliyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

Şu adamın alt yapıyı savunduğu kadar yd. kulübü savunmamıştır. Ve alt yapı konusunda da her dediğine katılırım Sinan Vardar'ın.

El Maestro

"Transferler çok kötü"

Beşiktaş'ımızdaki görevinden istifa eden eski yöneticimiz Sinan Vardar, yönetimi adeta bombaladı.   

Beşiktaş altyapısındaki görevinden istifa eden Sinan Vardar, “Metin, Ali ve Feyyaz bile bu takımda oynayamazdı” diyerek yönetime çattı.

BEŞİKTAŞ’TAKİ yönetim çatlağı, Sinan Vardar’ın altyapıdaki görevinden istifa etmesiyle gün yüzüne çıkarken, tecrübeli idareci, Başkan Demirören ve arkadaşlarını topa tuttu.

Vardar, “Çok üzgünüm ama bu şartlarda elimden bir şey gelmiyor. Erkutların, Furkanların geleceğin Beşiktaş’ını oluşturacağına inanıyordum ama sistemsizlik beni zorluyor. Sürekli kötü transferler yapılıyor. Borç 500 milyon dolara ulaştı. Altyapıda forma bekleyen yetenekli futbolcuların bu sistemde forma giymeleri imkansız. Metin-Ali-Feyyaz bile şu dönemde genç olsalardı; bu takımda forma şansı bulamazlardı. Maccabi maçında bu sezon aldıklarından sadece Egemen ilk onbirdeydi. Transfer ettiklerini A2’ye gönderiyorlar! Ben gençleri nereye göndereyim? 1.5 yıldır futbolun başında olan Cengiz Zülfikaroğlu, beni bir kere bile aramadı” diye konuştu.

Star
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

hakli olsa bile böyle aciklamalar yapmamali
iceride halletmeye calismali
halledemezsede istifa etmeli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Altyapıya tek basıma sponsor olacagım,tum masraflar gıderler bana aıttır ama kımse ısıme karısmasın dıyor.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

hakliligina bi sey demiyorum zaten
yönetim arasinda sorun varsa
yönetim altyapiya bakmiyorsa tepkisi tüm görevlerinden istifa olmaliydi
altyapi sorumlulugunu birakip yönetimde kalmasini garipsiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Ntvspor'da gordum soyledıklerını yazılanlara cevaben degıl yanı.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !