Ana Menü

''Kız Gibi Oynuyoruz''

Başlatan El Maestro, Eylül 12, 2011, 12:51:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Eskişehirspor karşısında oynanan kötü futbol ve alınan sonuç Quaresma'yı çileden çıkardı.   

Beşiktaş'ın Portekiz'li futbolcusu maç sonrası soyunma odasının duvarlarını yumruklayarak, "Kız gibi oynuyoruz. Kimse mücadele etmiyor" dedi

Quaresma'nın Eskişehirspor yenilgisine büyük tepki gösterdiği ortaya çıktı...

Beşiktaş'ın Portekizli oyuncusunun Eskişehirspor ile oynanan ligin ilk maçında takımın oynadığı kötü futbol nedeniyle kendinden geçtiği öğrenildi. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte soyunma odasının yolunu tutan Siyah-Beyazlı futbolcu odaya giderken duvarları yumrukladı.

Quaresma'yı takım arkadaşları sakinleştirmeye çalışırken yıldız oyuncunun bağırışlarını duymayan kalmadı.

HİÇ KİMSE SAVAŞMIYOR

Soyunma odasının kapısının önünde de sinirli tavrını sürdüren Portekizli futbolcu, "Oynadığınız oyunu beğeniyor musunuz? Kız gibi futbol oynuyorsunuz. Ayıp değil mi sizlere. Savaşmadan maç kazanılmayacağını bilmiyor musunuz" diye konuştu.

Soyunma odasında hocası Carvalhal tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Quaresma, "Kimsenin taraftarı üzmeye hakkı yok. Beni en çok üzen mücadele etmememiz. Eğer biraz oyuna ağırlığımızı koysaydık bu deplasmandan kesinlikle 3 puanla dönerdik" ifadesini kullandı.

Takvim
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Bu düşüncelerini Maccabi maçında kendi adına uygular umarım.

Daha takım oyunu oyna Q7
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Eskısehır macında her zaman mucadele eden Quatesma'yı da sahada goremedım ben.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Brestgerfich

Bu sözlerine kendini de dahil etmişsindir umarım Ricardo
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

[KralKartal]

Quaresmanin sucu yok,  TAKIM oynu oyna ne demek? Adamin ozelligi bu, kisisel oynayan adam, bundan faydalanabilmek gerekir,
her takima boyle 1 tane sart, ki Besiktasta 10 tane Quaresma yok, dunyadada yoktur.

Takim oyunu oynamiyor diye elestirmek, sacma, cunki ne oldugu belliydi Quaresmanin. Bunun artisida var eksiside.|
Ama BESIKTAS TAKIM oyunu oynamiyor ki Q7 oynasin, sacmaligin diger tarafida bu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

diyene bakarmisin
sahada duracak hali yok baskalarina laf ediyo
tencere dibin kara,seninki benden kara misali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin