Ana Menü

Sizlerden Nefret Ediyorum

Başlatan ilhan mansız_melis, Eylül 05, 2011, 16:21:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Ya bu yazıyı yazacaktım, yada sinirden camları, kapıları kıracaktım belki de önüme çıkan ilk insanla kavga edecektim!!!...

Evet aşağıda sayacağım kurumlardan ve isimlerden nefret ediyorum!

1) Fotospor Gazetesi;

*Yazdığı hiç bir haber doğru çıkmayan. Avrupa'nın dandik haber sitelerindeki haberleri gazetelerine basıp, "belgesiz haber yapmayız" diyerek artislik yapan bir gazete.

Çok iyi biliyorum ki bu gazeteyi alıp okuyan ve okuduklarına inan futbolsever yoktur.

Şimdi neden nefret ediyorum meselesine gelelim;

* Şike olaylarının Fenerbahçe'yi vurmasından sonra adeta Fenerbahçe resmi gazetesi gibi çıkan Fotospor Gazetesi, bu yalakalığıyla mide bulandırıcı reddeye gelmiştir.

Fenerbahçe taraftarına gazete satmak için neredeyse ismini FENERSPOR olarak değiştirecek olan gazetenin son günlerde yaptığı haberlere azıcıkta olsa bir göz atalım isterseniz...

-25.08.2011- Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Liginden elenmesini, "Fenerbahçe Düşmanları Kına Yakın" başlığıyla veren bu gazete, Fenerbahçe'ye olan dostluğunu böyle haykırdı!

-26.08.2011- Kararın ertesi günü, "Soruyoruz" başlığını atan bu çok bilmiş gazete, bir savcı gibi TFF'ye hesap sormaya kalkıştı.

-27-08-2011- Ve rezalet... "TEŞEKKÜR(!)" başlığıyla Fenerbahçe yalakalığıyla zevkten dört köşe olmuş bir şekilde, Fenerbahçe'yi eleştirenlere giydiriyor bu gazete...

-28-08-2011- Savcı kesilip TFF'yi sorgulamak yetmezmiş gibi birde UEFA'yı sorgulamaya başladı bu gazete ve manşet, "UEFA Şike Yaptı!" şeklindeydi.

-29-08-2011-Şenes Erzik'in istifasını isteyecek kadar ileri gidiyor bu gazete...

-31-08-2011- Ali Şen'in, "Beşiktaş ve Trabzon Tehlikede" sözlerini manşete alarak, biz yandık sizde yanacaksınız izlenimini uyandırmaktan hiç çekinmiyor bu gazete.

-01-09-2011- Beşiktaş Schalke'den transfer yapmış ama umurlarında mı? Gazetenin altına küçük bir kutucuğa yazılmış bu haber. Manşette ise Fenerbahçe'nin hayali transferleri var.

-02-09-2011- Fenerbahçe'ye Küçük Emrah rolünü oynatmaya çalışmış gazete. Andre Santos'un transferini dramatikleştirmiş, "Yıldırım'a Sarılmak İsterdim" başlığıyla vermiş

-03-09-2011- Ve benim için bardağı taşıran son damla. Fenerbahçe'ye transfer olan Ziegler haberini, "İsviçreli Sol Bek Devler Ligi'ni Değil, Dev Kulübü Tercih Etti " başlığıyla Trabzonspor'a taş atarken, kendini Fenerbahçe'nin sevimli oyuncağı durumuna resmen sokmuştur.

Evet Beşiktaş taraftarı FOTOSPOR gazetesi alma aldırma (Eminim hepiniz içinizden, "zaten almıyoruz" diye haykırıyorsunuz )

2) Oğuz Çetin;

Beşiktaş düşmanlığı nedir diye sorulursa, cevap, hiç kuşkusuz "Oğuz Çetin'dir" olmalı.

"Nedir bu adamdan alıp veremediğin?" diye soranlar olabilir. O, benim ve bütün Beşiktaş taraftarlarının içine ne kadar acıtıyorsa bende o kadar sevmiyorum O'nu...

Dün Emre Belözoğlu'nun sakatlanıp kadrodan çıkarıldığı haberi geldi. Biraz sevinmiştik, "Acaba Necip mi çağıralacak yerine?" diye ümitlenmiştik, ama her zamanki gibi yine hayal kırıklığı. Kadroya Yekta Kurtuluş çağrıldı.

Necip'e tavsiyem;

Kardeşim sen Milli Takım'da oymak istiyorsan ya Fener yada G.Saray'a transfer olacaksın. Beşiktaşlıların armasındaki ay yıldızda oynamak istiyorsan, Milli Takım'ı unutup bizim canımız ciğerimiz olacaksın...

Daha yazılacak çok şey vara ama sizlerin zamanını almıyayım. Bu adamlar yüzünden sinir hastası olduk. Ama iyiki varsın BEŞİKTAŞ, ya sen olmasaydın....

Kalın Sağlıcakla...Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ Ulan!

Oğuzhan Saruhan

:ok
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Günlerdir bizlerin yazdıklarını yazmış herkes öfkeli gerçekten ..

Ama biyeri yanlış belirtmiş ‎''Devler Ligi'ni değil, dev bir kulübü tercih ettim.' Bu söz Ziegler'in açıklamalarında yer alan bir söz yani onu başlık yapmıslar ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~