Ana Menü

Beşiktaş MG Erkek Basketbol Takımı 2011-2012 | 3'te 3!

Başlatan ERHUN, Eylül 04, 2011, 15:13:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Pazar bayram :)

Ziyaretle geçecek, 2.günü olaydı iyiydi. :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

baya farkla geri düştüğümüz maçta geriden gelerek yendik Banvit'i.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Değiştirildi.
Akatlar'da değil. Pazar günü 16.30'da Sinan Erdem'de Fenerbahçe'yle karşılaşacağız.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Hayatımda bu kadar malca bu kadar gereksiz bu kadar boş bir karar görmedim. Ya ne Sinan'ı ne Erdem'i kardeşim Akatlar neyimize yetmiyor lan Beşiktaş'ın hangi basket maçında salon dolmuş derbiler dışında da biz o salona gidiyoruz. Akatlar'da yapılan baskıyı ben hiç bir yerde görmedim bu ülkede ki salonlarda hele ki Sinan Erdem'de hiç göremem o salonun Pota Arkası tribünün önünde basın var tam baskı altına alacağımız yerde kafadan 15 sıralık bi boşluk.

He birde şu var. Bu maça fenerli de gelir bak söylemedi demeyin yazın bir kenara ve en az bizim kadar olurlar.

Ya Akatlar ters yada düz arkadaş sahanın içindesin resmen direk rakibi boğabilirsin. Sinan Erdem'e geçen sezon biz 5 kişi gitti fener maçına bi köşede oturduk izledik maçı ki ben idda ediyorum bir dünya Beşiktaşlı vardı o gün o salonda.

Düşündükçe kuduruyorum arkadaş ya. O salonu doldurabileceğimizi düşünenler var hala ben de buna tutuluyorum

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Ligtv3 yada spormax. Geçen sene Spormax veriyordu ama bu sene LigTv aldı galiba abi.

eRe

hay ben boyle ıse ya
pekı ınternette falan bıldıgınız lınk var mı ?
www.erdemeksi.com

Brestgerfich

Ben sana msnden kamera açayım kanka :D bizim salondan izlersin ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

yok kanka erkeklerle cam acmıyorum yanlıs anlasılmasın dıye :D
www.erdemeksi.com

CR7

tüm maçlarımızı kazandık yenilgisiz gidiyoruz sanırım.
önce ksk
sonra telekom
şimdi fb.

güzel güzel.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Salonda 10.000'in üzerinde taraftar varmış.

Sinan Erdem Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmaya ekibimiz, Kemp, Deron Williams, Can Akın, Zoran Erceg ve Semih Erden beşi ile çıktı.

Karşılaşmanın ilk çeyreğine Deron Williams'ın 3 sayılık basketi ile başlayan ekibimiz, pota altından Zoran Erceg ve dış atışlarda Kemp ile sayılar üreterek, farkı açmaya başladı. İlk çeyrekte etkili bir savunma sergileyen siyah-beyazlılarımız, hücumda da etkili bir performans ortaya koydu ve ilk çeyreğin bitimine 2 dakika kala Deron Williams'ın üç sayılık basketi ile aradaki fark 10 sayıya çıkartarak skoru 25-15'e getirdi. İlk çeyreğin bitimine 1 dakika kala Kemp'in 3 sayılık basketi ile 1. periyot 28-20 üstünlüğümüzle sona erdi.

İkinci çeyreğe hızlı başlayan Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, rakibini sıkı bir savunma yaparak durdurdu ve sayı bulmasını engelledi. Dış atışlarla farkı açmaya çalışan ekibimiz, ilk yarının bitimine 5 dakika kala Kemp'in 3 sayılık basketi ile arada ki farkı 13'e çıkardı. İlk yarının son dakikalarında Deron Williams'ın üst üste bulduğu üç sayılık atışlarla siyah-beyazlılarımız soyunma odasına 47-34 önde girdi.

İkinci yarıya ekibimiz, Semih, Zoran Erceg, Can Akın, Deron Williams, Kemp beşi ile başladı. Etkili bir oyun sergileyen takımımız, taraftarlarımızın desteğini de arkasına alarak rakibinin farkı eritme çabalarını sonuçsuz bıraktı. 3. çeyreğin bitimine 2 dakika kala Can Akın'ın üçlüğü farkı 15'e yükseltti ve 3. çeyreği 64-50 önde tamamladık.

Oyunun son bölümünde rakibinin etkili hücumlarına karşılık vermekte güçlük çeken ekibimiz, hücumda da etkisiz kalınca farkın azalmasına engel olamadı ve bitime 2 dakika kala skor 74-70'e geldi. Karşılaşmanın bitimine 1.58 saniye kala Zoran Erceg ile faul çizgisine giden ekibimiz, Zoran Erceg'in iki atışında da başarı sağlamasıyla skoru 76-70 yaptı. Bitime 27 saniye kala hücumda sayı bulmakta güçlük çeken ekibimizde Can Akın sahneye çıkarak üç sayılık basket ile skoru 79-74'e getirdi. Bitime 15 saniye kala Deron Williams topu kaparak smaç basket ile skoru 81-78 yaptı ve bu basket trübünleri çılgına çevirdi. Ekibimiz Fenerbahçe Ülker'i 83-78 maglup etti.

Siyah-beyazlılarımızda en skorer isim 21 sayı ile Deron Williams oluken; Kemp 19 sayı Zoran Erceg 18 sayı ile oynadı.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, Eurochallange Kupası B Grubu 1. maçında Hollanda'nın ZZ Leiden takımını 86-58 mağlup etti.
Eurochallenge Kupası'nda B Grubu'nda ZZ Leiden, Armia ve BG Göttingen takımlarıyla eşleşen siyah-beyazlılarımız, ilk mücadelesinde Hollanda temsilcisi ZZ Leiden'e konuk oldu. Grubumuzda dün oynanan karşılaşmada Armia, BG Göttingen'i 82-76 mağlup etmişti.

Karşılaşmaya Ersin Dağlı'nın basketi ile başlayan ve ardından Kemp ile farkı 4'e çıkartan siyah-beyazlılarımız, daha sonra rakibin hücumlarına engel olamayınca ev sahibi ekip ilk 3 dakika sonunda 9-6'lık skorla öne geçti. Oyunun ilk 5 dakikalık bölümünü ZZ Leiden 12-10 önde geçerken, bir ara rakibimiz farkı 5 sayıya kadar açtı. İlk periyodun son anlarında Ersin Dağlı'nın basketleriyle fark 3 sayıya indi (21-18). Hollanda temsilcisi ilk çeyreği 21-18 önde tamamladı.

İkinci periyoda Ersin Dağlı'nın 2 sayılık basketi ile başlayarak farkı 1'e indiren siyah-beyazlılarımız, ardından Zoran Erceg ile 21-22'lik skorla öne geçti. Kemp'in sayılarıyla 1 dakika içinde 6 sayı üreten Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımımız, skoru 21-24'e getirdi. ZZ Leiden Hiliman ve Kherrazi ile bulduğu sayılar sonrası 25-24'lük skorla yeniden öne geçti. Hawkins ve Deron Williams'ın devreye girmesi ile üst üste sayılar bulan (25-28) siyah-beyazlılarımız, ilk 5 dakikalık bölümü 27-31 önde tamamladı. Deron Williams'ın 3 sayılık basketiyle farkı 7 sayıya çıkartan takımımız, ZZ Leiden'in Kennedy ile bulduğu sayılara engel olamadı. Barış Hersek ve Semih Erden'in de skora katkı yapmasıyla üstünlüğünü sürdüren siyah-beyazlılarımızda Deron Williams üst üste attığı 3 sayılık basketlerle farklı skoru tayin eden isim oldu. Takımımız ilk yarıyı 29-44 üstünlükle tamamladı.

Karşılanın ilk devresinde Deron Williams ve Ersin Dağlı 14'er sayı ile oynadı; Semih, Hawkins ile Kemp 4'er sayı, Barış Hersek ve Zoran Erceg ise 2'şer sayı attı.

Üçüncü periyoda da sayıyla başlayan takımımız, rakibi karşısında farkı arttırma çabalarında başarılı oldu. Siyah-beyazlılarımız, ilk 3 dakikada farkı 19 sayıya kadar çıkardı, ancak Hollanda ekibi art arda bulduğu sayılar ile farkın açılmasını engellemeye çalıştı. Ekibimiz, Zoran Erceg'in de katkısıyla skoru periyodun bitimine 4 dakika kala 39-58'e getirdi. Beşiktaşımız, Marcelus Kemp'in arka arkaya bulduğu iki üçlük ile skoru 41-64 yaptı. 3. periyot 45-64 takımımızın üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın son çeyreğine takımımız üst üste bulduğu sayılarla başladı. Bu çeyreğe de hızlı başlayan ekibimiz, ilk iki dakikayı 45-68 önde geçti. Hollanda ekibinin farkı azaltma çabalarına attığı sayılar ile karşılık veren ekibimiz skoru 52-75 yaptı. Maçın bitimine 4 dakika kala sayı kralımız Marcelus Kemp'in  bulduğu sayılar ile takımımız farkı 30 sayıya kadar çıkardı. Siyah-beyazlılarımız karşılaşmadan 58-86 galip ayrıldı.

Takımımızın en skorer oyuncusu 20 sayıyla Deron Williams olurken, Ersin Dağlı 18 ve Kemp 16 sayı kaydetti. Hawkins 8, Semih 7 sayı ile oynadı. Zoran Erceg 6, Barış Hersek 5, Serhat Çetin ile Can Akın da 3'er sayı kaydetti.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan