Ana Menü

Beşiktaş MG Erkek Basketbol Takımı 2011-2012 | 3'te 3!

Başlatan ERHUN, Eylül 04, 2011, 15:13:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Grocbenn

Moral bozacak birşey yok.Adı üstünde final oynuyoruz ne bekliyoruz anlamadım 4-0 öyle kolay iş değil.Karşındaki takım Avrupa'nın en pahalı ilk 3 takımından biri.

Pazar günkü maçta çok kötü günümüzde olmamıza rağmen son topta kaybettik.Ben sahadaki oyunda Efes'ten çok daha iyi bir takım olduğumuzu çok rahat görebiliyorum o yüzden panikte yapmıyorum.

Bugün kazanıp çok büyük avantaj yakalayacağımızı düşünüyorum.Pazar günkü taraftardaki ve takımdaki rahatlık ve rehavet umarım bugün olmaz.

eRe

bildiğin tecavüz ediyoruz şuan efese
geçen maçta da rehavete kapılmasak aynısı olurdu buna eminim
şimdi hem taraftar hemde oyuncular olayı ciddiye aldı ve 58-32 öndeyiz 3.periyotta
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Batuhan

eurolig şansımız nedir arkadaşlar ? seneye katılıyoruz ama ne yapabiliriz takip edenler bir yorum yaparsa sevinirim.
Koca hestiy aya bedenem ?

CR7

eRe

Alıntı yapılan: Batuhan* - Haziran 05, 2012, 22:40:05
eurolig şansımız nedir arkadaşlar ? seneye katılıyoruz ama ne yapabiliriz takip edenler bir yorum yaparsa sevinirim.

bir kaç takviye yaparsak ve bu takımı korursak gruptan kesin çıkarız diyorum.devamı mı o gelecek takviyelere bağlı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Ersin iyi adam ama euroleague için bence zayıf. Oraya biri lazım.
Mehmet Yağmur'u bugün gördük 2'nci çeyrek 4 faul oldu. Fark çok diye 5 lemedi ama çekişmeli maç olsa direk giderdi, geriye Arroyo ve Kartal kalıyor. Arroyo tamamda yorulduğunda Kartal'la olmaz o iş. Oraya da takviye lazım.

Son olarak, bu seri cuma günü Abdi İpekçi'de biter. (Türkçe olimpiyatları denen saçmalık yüzünden o maçta Abdi İpekçi'de. Bari bu maçta tüm salonu bize versinler, bakalım Tuncay Özilhan ne yapacak)

saldır beşiktaş

Mehmet'in yerine Can Akın var zaten, sağlıklı Can iyi bi alternatif.
Dudley ne olursa olsun kalmalı, Serhat kalmalı.
Barış, Kemp, Mehmet, gitmeli.
İyi bir 2 numara, Sg şart.
Pops, Erceg, Hawkins, Arroyo 4'lüsüne; eşlik edecek uyumlu parçalarla başarı gelecektir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Yabancı olarak sadece Kemp gitmeli bence.

Türk olarak Adem'i satmayın, atın gitsin. Barış Hersek ne kadar maaş alıyor bilmiyorum ama ben seviyorum Barış'ı. Mehmet Yağmur'un yerine daha iyi Türk gelecekse gitsin yoksa onuda göndermek yersiz olur.

Can'ı unutmuştum. Euroleague tecrübesi bulunan şutör gard alınabilir dendiği gibi.

Adem'in gönderildiğini düşünürsek Ersin'in kalmasında sakınca yok, maddi durum el verir mi falan ona oturup bakarlar. Ne kadar konuşsak boş, Ergin hoca gibi biri var takımın başında. En iyisini yapacaktır, yapmak için çabalayacaktır en azından.

Cem Goren

Yıllardır bahsi geçen Beşiktaş ve efes birleşiyor cümlesi bu gece gerçek oldu sanırım
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

ERHUN

Ben basketbol maçlarında böyle şey görmedim. Biletler çıktı 15 dakikada bitti.