Ana Menü

Kendimi Avrupa'da Göstereceğim

Başlatan ERHUN, Eylül 03, 2011, 03:25:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş'ın yeni transferi Edu iddialı konuştu.
'Atıp attıracağım'
Bebe'nin sakatlanmasından sonra büyük umutlarla transfer edilen Edu, yüzleri güldürecek açıklamalar yaptı: Kimseye alternatif olarak gelmedim. Kendimi kanıtlayacağım.Teknik direktör Carlos Carvahal'ın ısrarla forvet hattına bir futbolcu istemesi üzerine düğmeye basan başkan Yıldırım Demirören'in her konuda anlaştığı Edu, iddialı konuştu. İstanbul'a ayak basar basmaz FANATİK'e içini döken Brezilyalı forvet Bebe'yle karşılaştırılmasının yanlış olduğunu belirterek, "Bebe'yi tanımıyorum. Bana en çok bu soruldu. Ancak kimseye alternatif olarak gelmedim. Schalke'de sorunlar olduğu için futboldan geri kaldım. Burada kendimi yeniden kanıtlayacağım. Takımda aynı dili konuşup, anlaşabileceğim bir çok kişi ve hocalarım var. Herkes merak ediyor, 'Edu ne yapar?' Kendimi özetlemek gerekirse, daha çok sol kanattan içeri girip, gol atıp, attıran ve sürekli oyunda olan bir yapım var. Bunu özellikle Avrupa arenasında göstereceğim" dedi.
Turp gibi çıktı!
Schalke'den satın alma opsiyonuyla kiralanan Edu, sağlık kontrolünden geçti. Gece geç saatlerde İstanbul'a gelen tecrübeli oyuncu, Acıbadem Maslak Hastanesi'nde bir dizi testlere tabi tutuldu. Siyah-Beyazlılar'ın son transferi Edu'nun bugün takımla birlikte antrenmana çıkması bekleniyor. Öte yandan Beşiktaş'ın geçtiğimiz günlerde Atletico Madrid'ten transfer ettiği Alves de ilk antrenmanına çıktı.

Edu yalnız kaldı!Atatürk Havalimanı'na THY'ye ait tarifeli uçakla dün gece 02.30'da İstanbul'a gelen Edu, havalimanında yalnız kaldı. Brezilyalı golcü uçaktan indikten sonra pasaport kontrolünün ardından Siyah-Beyazlı yöneticileri bekledi ancak etrafında kimseyi göremedi. Dış kapıya çıkan ve yaklaşık 15 dakika oyalanan Edu'yu nihayet Beşiktaşlı idareciler aldı. Karşısında Genel Menacer Tuncay Yanık'ı görünce neşelenen Edu, taraftarlarla resim çektirmeyi kabul etti.

Kaynak:FANATİK

IL Capitano

Avrupada kendini gösterecekmis, sanki afrikadan geldi Besiktasa
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 03, 2011, 10:16:36
Avrupada kendini gösterecekmis, sanki afrikadan geldi Besiktasa

Avrupa Ligi maçlarında demek istedi herhalde :)

RCA

benim için türk ligi daha önemli olmaya başladı. avrupa da hep aynı tas aynı hamam. gelen her futbolcu bu cumlelerı kullanıyor. neler gördük neler..

sen ligimizde 15+ gol at. hatta 20+ olması gerekirken uzun zamandır gol kralı cıkmadıgı ıcın hedef kucultuyoruz avrupa da az çok bişi yapılır zaten.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.