Ana Menü

Dayan MEHMET, Bayrama az kaldi ! 11 Sehit Daha

Başlatan NoPasaran, Ağustos 17, 2011, 11:55:56

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 17, 2011, 14:48:13
Benim tek guvendigim kisi var oda Osman Pamukoglu onuda otuz kere soyledim zaten bu teror boyle acilimlarla filan bitmez.Gidip yerle bir ediceksin kokunu kurutacaksin bu soysuzlarin bunu yapacak yurekli ve vatansever bir politikaci kendisi ama halk daha cok belediyenin islerine baktigi icin ona gore oy atiyor var mi gercekten bu Tayyip Erdogan'in teroru bitirecegine inanipta oy atan merak ediyorum.                                                                           

+

CR7

bundan sonra söz değil uygulama görecekmişiz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

K.D

neyin uygulamasından bahsediyorlar hala ya allah aşkına . kandilden otobüslerle bunları getirip halaylar çektirmek mi uygulama bıraksınlar bu yalanları palavraları politikacıların 1 tanesi dahi şu vatanı bizim sevdiğimizin yarısı kadar sevseler bu kadar aileye bu acıları yaşatmazlardı.allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

biraz önce bir abide söylemiş hep er ölüyor hiç rütbeli ölmüyor diye geçen gün bir binbaşıda şehit olmasına rağmen daha 1 tane VEKİL ÇOCUĞUNUN burnunun kanadığını görmedik.şerefsizler
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

BJK_Kübra

yeter artık ya ben anlamıyorum ki nedir bu bukadar şehit veriyoruz hala konuşmadalar kardeşim daha ne konuşuyosun geçiceksen icraata geç artık.. yazık günah değil mi gencecik insanlara ailelerine.. ben ağlıcak hale geliyosam şu haberleri görünce peki ya aileleri,arkadaşları,tanıdıkları ne haldedir şimdi.. yeter artık bu şerefsizlerin yaptıklarına bi son gelsin ya Allah belalarını versin hepsinin inşallah..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eyup1903

K.D

13 gün kalmış bayrama ya bi zahmet dayanıversinler hükümetimiz öyle emir buyurmuş! icraata geçicekelermiş artık ramazan bitmiş başbakanımıza göre anca aklına gelmiş tebrik ederiz ustalık dönemi baya yaramış ya

Simurg

Ne kadar beyinden yoksun insanlar var yahu twitterda
Millet Şehitlerin ardından sen üzgün değilsin kavgası yapıyor birde bunlara sanatçı deniliyor.
Birde binlerce takipçisi var.
Bu kadar mı aciz bu kadar mı rant meraklısı olur sinirim geldi !
Neyse..

Kardeşi kardeşe vurdutmayın diyen ağzımı bozmayacağım kadın özerkliğini ilan eder salına salına gezer
Çağrı yapmayı bilirsin devlet'im.
Uyumaya devam..
Şehitler ölür 1 değil 2 değil 10 değil değil yahu
1 bucuk yılda 40a yakın şehit
Pkk denen ...... yine ağzımı bozmayacağım okuyan arkadaşlarım uygun dilde doldursunlar
nesiniz siz hayvan mısınız insanmısınız nesiniz yahu
Nasıl bir duygunuz var nasıl körelmişsiniz.
Nefret ediyorum bu olayda ismi geçen anılan her bir kimseden.
Akp, chpsi, mhpsi ve ismini dahi adıma almaya layık görmediğim kansızlar topluluğu..
Milletin sesisiniz güya nerdesiniz?
Adamların silah kaynağını bulmak bu kadar mı zor
senin silah sayınımı geçer
amaç ne burda
ne bekleniyor ki
her defasında sabır taştı taşıcak demeçleri veriyorsunuz..
Yazık !
Elimden şahsen hiç bişey gelmiyor
Ama inandığım bir şey var ve bunun için her gün her gece yatmadan dua ediyorum..
Ve böyle insafsızlar yüzünden insanlığınızdan tiksiniyorum.
Keşke kedi köpek olsa idinizde Hayvan deyip geçse idik.
Ortada kalmış, eş nişanlı anne baba arkadaş ve nicelerini böyle yarım bırakan pisliğin tekisiniz.
Kalleşliğin daniskasınıdır bu
Ramazan ayında ortak inanca sahip görevinde seninde ananın babanın yaşadığı toprağı koruyan askere
pusu kurarak öldüren katiller canavarlarsınız.
Rabbim tez vakitte yüreği yanan annelerin babaların acısı adına
Belanızı versin
Atmak için aldığınız bombalarla kurşunlarla ölürsünüz inşallah!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 17, 2011, 17:15:27
Ne kadar beyinden yoksun insanlar var yahu twitterda
Millet Şehitlerin ardından sen üzgün değilsin kavgası yapıyor birde bunlara sanatçı deniliyor.
Birde binlerce takipçisi var.
Bu kadar mı aciz bu kadar mı rant meraklısı olur sinirim geldi !
Neyse..

Kardeşi kardeşe vurdutmayın diyen ağzımı bozmayacağım kadın özerkliğini ilan eder salına salına gezer
Çağrı yapmayı bilirsin devlet'im.
Uyumaya devam..
Şehitler ölür 1 değil 2 değil 10 değil değil yahu
1 bucuk yılda 40a yakın şehit
Pkk denen ...... yine ağzımı bozmayacağım okuyan arkadaşlarım uygun dilde doldursunlar
nesiniz siz hayvan mısınız insanmısınız nesiniz yahu
Nasıl bir duygunuz var nasıl körelmişsiniz.
Nefret ediyorum bu olayda ismi geçen anılan her bir kimseden.
Akp, chpsi, mhpsi ve ismini dahi adıma almaya layık görmediğim kansızlar topluluğu..
Milletin sesisiniz güya nerdesiniz?
Adamların silah kaynağını bulmak bu kadar mı zor
senin silah sayınımı geçer
amaç ne burda
ne bekleniyor ki
her defasında sabır taştı taşıcak demeçleri veriyorsunuz..
Yazık !
Elimden şahsen hiç bişey gelmiyor
Ama inandığım bir şey var ve bunun için her gün her gece yatmadan dua ediyorum..
Ve böyle insafsızlar yüzünden insanlığınızdan tiksiniyorum.
Keşke kedi köpek olsa idinizde Hayvan deyip geçse idik.
Ortada kalmış, eş nişanlı anne baba arkadaş ve nicelerini böyle yarım bırakan pisliğin tekisiniz.
Kalleşliğin daniskasınıdır bu
Ramazan ayında ortak inanca sahip görevinde seninde ananın babanın yaşadığı toprağı koruyan askere
pusu kurarak öldüren katiller canavarlarsınız.
Rabbim tez vakitte yüreği yanan annelerin babaların acısı adına
Belanızı versin
Atmak için aldığınız bombalarla kurşunlarla ölürsünüz inşallah!

her kelimesine katılıyorum ve yüreğine sağlık diyorum anlatmak istediklerimi anlatmışsın..

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

El Maestro

Vatan haini iti köpeği öldürmek için bundan MUBAREK AYmı var sayın başbakan?!

Sahte kabadayılığa gerek yok ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Söz bitti diyen başbakanım artık bir şeyler yap. Daha kaç ocak sönecek.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

BM ile bir diyaloga girerim akılları şaşar. Arkadaş işin ciddiyetinin farkında değilmi bunlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

K.D

Nefes filmi asker türk askeri

içimden geldi bugün tekrardan bu sahneyi izlemek herşeyi çok iyi özetliyor benim için özellikle 2 nokta dikkatimi çok çekiyor bu konuşmada

1- 45 sn lğine tvlerde haber yapılması.aynen komutanın dediği gibi süslü püslü birisi çıkıp söylüyor geçiyor ama hiçbirinde bir kamuoyu oluşturma çabası insanları bu konuda daha iyi düşünmeye itme çabası yok malese!
2- Anne babaların dilinde tek bir cümle VATAN SAĞOLSUN!,o askerin uğruna can verdiği vatanı soyup soğana çevirenler(sadece iktidar değil tüm vekiller),tvlerde saçma sapan açıklamalar yapıp iki kelimeyi bir araya getiremeyen bakanlar,başbakanlar,vekiller ve TORPİLLİ VEKİL ÇOCUKLARI yaşasın demiyorlar.VATAN SAĞOLSUN DİYORLAR anlasın bazı insanlar bunu artık hiçbir şey yapamıyorsak evimizi bayraklarla donatalım ,yürüyüşler düzenleyelim belki kalkıp gidemiyoruz orada çatışmaya,şehit ailelerine destek olmaya en azından hissetsinler onların yanında olduğumuzu EVLATLARININ BOŞUNA ÖLMEDİĞİNİ HİSSETTİRELİM ONLARA!

ADMİNLERİM BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM BELKİ AMA LÜTFEN BUNU YAPALIM FORUMUMUZUN ANA SAYFASINA ŞU SON 1,5 AYDAKİ VERDİĞİMİZ 40 KÜSUR ŞEHİDİN ANISINA BİR GİRİŞ SAYFASI DÜZENLEYELİM(WALLPAPER FLN TARZI),en azından biz bir tepki koyalım tabi isterseniz.

melankolizm

kendisine dokunmak ibadet sayılır,  koruma ordusu kendisinden 3 km önce gidilecek yere varır neden çünkü Sadece Allah'tan korkar o..

hep oyunlar, dala vereler. terör sadece silahla temizlenmez deyip her şehit verildiğinde askere suç bulurlar, asker yapamıyor polis yapsın deyip aklı sıra kendi projelerini hayata geçircekler. yazık

bu ülkenin başbakanı ucuz oyunlar oynuyor. yazık.

kutlu olsun 10. yıl.

KeePSaKe

Başbakan bundan dolayı 3 çocuk yapın diyor heralde nede olsa bunlardan biri şehit oluyor.
Since 1903