Ana Menü

Yine Forlan İddiası!

Başlatan ERHUN, Ağustos 11, 2011, 03:11:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Bebe'yi kaybeden Beşiktaş, eski göz ağrısını markaja başladı! Galatasaray'ın da istediği Diego Forlan için Cengiz Zülfikaroğlu'nun İspanya'ya gitmesi gündeme geldi.
Portekiz Ümit Milli Takımı'nın, Slovakya'yla oynadığı karşılaşmada Bebe'nin ciddi şekilde sakatlanması, Beşiktaş'ta şok etkisi yarattı. 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Portekizli yıldızın yokluğunda hücum hattına bir takviye yapılması için yönetimin bir toplantı yapacağı öğrenildi. İlk görüşmelerde ortaya atılan ilk isim Diego Forlan oldu.
'Ligi sallar demiştik'
Hatta Cengiz Zülfikaroğlu'nun, önümüzdeki günlerde bu transfer için İspanya'ya gidebileceği bildirildi. Ayrıca Emmanuel Adebayor için de nabız yoklanacağı kaydedildi. Zülfikaroğlu, "Uyum sorunu yaşamayan, herkesin beğenisini kazanmış, 'ligi sallar' dediğimiz oyuncumuzu kaybetmek üzüntü verici. Bu saatten sonra transfer yapmak pek kolay değil. Başkanımıza da haberi ben verdim, çok üzüldü. Başkan bu olumsuz havayı düzeltmek adına yeni bir santrfor alınmasına karar verirse de gerekeni yaparız. Alacağımız oyuncunun Bebe'den aşağı kalır yanı olmaz" diyerek, camiaya olumlu mesajlar gönderdi.

Kaynak:Fanatik

El Maestro

Umarım kolpa değildir şu haber ya umarım ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Geçti bu Forlan muhabbeti bence ayrılmaz takımından.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Başkan transfer için İspanya'ya gitti.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 11, 2011, 17:42:37
Ya dusersek :-/

Kupa maçında yapılanlar lig maçlarına YAN-SI-TI-LA-MAZ.

O final maçında şike varsa eğer yapabilecekleri maksimum şey bir kaç yıl kupadan men etmek o kadar. Bunu ben değil kurallar söylüyor.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ErhuN - Ağustos 11, 2011, 18:01:11
Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 11, 2011, 17:42:37
Ya dusersek :-/

Kupa maçında yapılanlar lig maçlarına YAN-SI-TI-LA-MAZ.

O final maçında şike varsa eğer yapabilecekleri maksimum şey bir kaç yıl kupadan men etmek o kadar. Bunu ben değil kurallar söylüyor.

Bu konuda bir suru kural var..

Herkes bisey diyor

Ancak ortak gorus ligten dusme olur, eger kupada sike varsa
Aşk bu Aşk !

volkanca.net