Ana Menü

Ankara'da olay !

Başlatan Non Mollare Mai, Mart 11, 2007, 14:13:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1903bjk

aptallar bide olay cıkarabilseler ;D ;Dcevik kuvvetle bi kovalamaca oldu o kadar aptallar oraya buraya takılıp düşüolardı ;D ;D ;D ;D ;D ;D

KRAL CARSI :bjk2
FORZA BEŞİKTAŞ

cool23

seftalıportakal bursaspor heptop kal....  telegolde olayı abarttıkca abarttılar... gecenın 3une kadar bekledım ... bsy goremedım ...  bu adamlar olay gormemısh....CARSIYI  ızlememısh...

eRe

30 taraftar mahkemelik!
Turkcell Süper Lig'in 24'üncü haftasında dün oynanan Ankaragücü - Beşiktaş maçı öncesinde, devre arasında ve karşılaşma sonrasında çıkan olaylarda 279 taraftar gözaltına alınırken, bunlardan 30 Ankaragücü taraftarı mahkemeye sevkedildi.

Göz altına alınan 101 Beşiktaşlı taraftarların tamamı serbest bırakılırken, 148 Ankaragücü taraftarı da serbest kaldı. Sadece 30 Ankaragücü taraftarı devlet malına zarar vermekten dolayı mahkemeye çıkarılacak.

Bu arada yaralanan 66 Ankaragücü, 18 Beşiktaş taraftarı  ve olaylar sırasında yaralanan 3 polis taburcu edildi.

Kaynak : DHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bi bursalı bıçaklanmış duyduğuma göre ;D
Bölünür senin için uykular!

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

freedom forever

yaa şimdi sitelerde faln dolaşıyorum gerizekalı herifler dövdük kestik cart yaptık curt yaptık anlata anlata biteremiyorlar artıq
anasını satıyım TV lermi yanlış çekmiş biz mi göremiyoruz bu ezik lerle  ,bizim taraftarımız karşılaşmamıski stad dışında sadece uzaktan taşlamışlar birbilerini,polisten de bir araba dayak yiyorlar zaten birde hala dövdük muhabbeti yapıo ruh hastalıarı
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.