Ana Menü

Son Dakika! Beşiktaş'ın Yeni (yardımcı) Hocası Carvalhal.

Başlatan CR7, Ağustos 02, 2011, 13:15:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

kimse kusura bakmasında bu dönemde t.d bulduğumuza şükrediyorum ben...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Carlos Carvalhal, futbola bilimsel bakan bir teknik adamdır. Sürekli okur, sürekli araştırır. Sistem delisidir. İşini ciddiye alır.

Sistem delisi

Leixoes kulübu ile yaptıkları ortadadır. Portekz'de halen o mucizeyi konuşurlar. İşine küsmeden, kimse ile tartışmadan, sadece işine bakar. Oyuncuları ile iyi ilişkiler kurar. Sporting Lisbon'da başarılı olamadı denilebilir, ancak Carvalhal'ın bu kulübe geldiği döneme iyi bakmak gerek. Sporting, tarihinin en kötü günlerini yaşıyordu. Her ağızdan bir laf çıkıyordu. Yönetim bölünmüştü. Ayrılmaktan başka çaresi kalmamıştı. Yoksa Carlos aynen Leixoes'da olduğu gibi Sporting'de de büyük başarılar elde edebilirdi.

Beşiktaş'a gelince... Başarılı olur mu derseniz, "Evet" yanıtını veririm. Nasıl bir sözleşme yaptıklarını bilmiyorum, ancak bize gelen bilgilere göre uzun dönem kalacak. Henüz genç ve hırslı...
Takıma baktığımızda Portekiz ağırlıklı bir yapı dikkat çekiyor. Türk ve diğer yabancılar da oldukça kaliteli... Carlos'un tam istediği bir ortam. Bu kadro ile Beşiktaş'ta kariyeri açısından da yeni bir dönem açabilir. Portekiz'de bulamadığı ortamı Beşiktaş'ta bulacak gibi görünüyor. Bu durumun bilincinde olduğunu düşünüyorum. İyi insan ilişkileri, üst duzeydeki entelektuel futbol kültürü ve bilgisi, sabrı ve genç yapısı Beşiktaş'ı başarıyı götürecektir. Beşiktaş, Carvalhal ile isabetli bir seçim yapmıştır.

Demis portekizli gazeteci
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Carvalhal'ın ülkesinde Türkçe kursu aldığı ortaya çıktı. Önceki gün Ümraniye'de gazetecilerle Türkçe selamlaşan Portekizli çalıştırıcının, Ekim 2010-Şubat 2011 döneminde Portekiz-Türkiye Dostluk Derneği'nde Türkçe dersleri aldığı bildirildi. Carvalhal'ın oyuncularla kolay anlaşabilecek olmasından memnuniyet duyduklarını belirten dernek yetkilileri, Carhalval'a başarı dileklerini iletti.

Kaynak: Sabah

NoPasaran

Beşiktaş, Teknik Direktör Carlos Carvalhal'a 2011-2012 sezonu için ne kadar ücret ödeyeceğini borsaya bildirdi.

Beşiktaş Kulübünün İMKB'ye gönderdiği yazı şu şekilde;

Carlos Carvalhal ile 2011-2012 sezonu için 500.000.Euro karşılığında anlaşma sağlanmıştır.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Gelmesini gereksiz gördüğüm için zaten yönetimin yine gereksiz para savurması oyüzden bence çok bile..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org