Ana Menü

Guti'den bu senede hayır yok

Başlatan NoPasaran, Temmuz 24, 2011, 13:31:19

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın İspanyol kaptanı Guti Hernandez, daha sezon başlamadan S.O.S veriyor. Tatilden geç geldiği için yeni sezon hazırlıklarına 4 gün gecikmeli olarak katılan ve ceza almaktan son anda kurtulan tecrübeli futbolcu, hazırlık dönemini sadece 8 antrenmanla geçirdi. Avusturya kampında Salzburg ile oynanan ilk hazırlık maçında sakatlanan futbolcunun, hala tedavisi devam ediyor.

YÜKLEMELERDE YOK
Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Siyah-beyazlı ekibin, 25 gündür ağır yüklemeler yaptığı bir ortamda Guti'nin sol üst adalesindeki gerilme nedeniyle çalışmalardan bu kadar uzak kalması, sezona nasıl bir başlangıç yapacağı konusunda ciddi soru işaretleri yaratıyor.

BU SEZON TEHLİKEDE
Bu konuda oldukça endişeli olan teknik kadronun kendi içinde, "Sezon başı idmanları, hazırlık kampları ve yüklemeler bir futbolcu için çok önemlidir. Kampı iyi geçiren oyuncu sezonu da iyi geçirir. Guti kampta ve yüklemelerde yok. Bu sezon da onun için tehlikede. Doktorların vereceği raporlara göre en kısa sürede çalışmalara başlaması gerekiyor. Aksi takdirde bu yıl Guti açısından hüsran olur" şeklinde değerlendirme yaptığı öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Böyle olacağı belliydi .. Ne kadar sorumsuz bir adam .

Aylar öncesinden biz dedik bunları yönetim göremiyormuydu acaba bizim gördüklerimizi ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Yönetim dediğin adam kim ki El Maestro..

Görürse hoca görür..

Serdal Adalı senden daha mı çok maç takip ediyordu acaba yönetime girmeden önce ?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

fernandes alınmasa ne olacaktı acaba?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Valla geçen sene maçları düzgün izleyen her insan bunu görebilirdi .. Guti taa baştan zaten SOS veriyordu ..

Bence çok pollyannacılık yaptılar.. Guti düzelir, guti kaptan, guti yapar eder  ..

E bu adam zaten güzel oynadığı zamanalrda bile 90dkyı çıkaramıyordu ki ? Sürekli sakatlanıyordu, fizik açıdan sıkıntılar çekiyordu .. Bu adamın alternatifi Veli mi yani ? Veya M.Akyüz mü ? Fernandes'te ön libero diye alındı ..

Yönetiminde hocanında suçu var .. Böyle demek daha doğru olur o zaman .

CR7

Pektemek'i orada düşünebilirler
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Bence oyuncu alsınlar..

Galatasaray bugün halen forlanla felan ilgileniyor..

Geride kaldık bu son şike olayları ile..

takıma derhal hoca alınması lazım..Yoksa bu sene işler sıkıntı olacak.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Guti'den bu sene çok iyi bir performans beklemek hayalcilik olur.

60-90 arası oynatılabilecek bir düzeyde bence suanda..

Mutlaka o bölgeye biri alınmalıydı..

melankolizm

kaynak ?

- ben ümitliyim abi gutiden ya o yoksa fernandes oynuyor orada, o yoksa simao,veli. kadro şişik zaten

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 24, 2011, 14:46:28
Valla geçen sene maçları düzgün izleyen her insan bunu görebilirdi .. Guti taa baştan zaten SOS veriyordu ..

Bence çok pollyannacılık yaptılar.. Guti düzelir, guti kaptan, guti yapar eder  ..

E bu adam zaten güzel oynadığı zamanalrda bile 90dkyı çıkaramıyordu ki ? Sürekli sakatlanıyordu, fizik açıdan sıkıntılar çekiyordu .. Bu adamın alternatifi Veli mi yani ? Veya M.Akyüz mü ? Fernandes'te ön libero diye alındı ..

Yönetiminde hocanında suçu var .. Böyle demek daha doğru olur o zaman .

Şu yazıyı gördüm de bir bilgi paylaşayım, kartalbakışı'nda yazıyordu birinci kaptanlık Toraman'a verilmiş veya verilecekmiş yazıyordu.

El Maestro

Bence iyi fikir kesinlikle Guti haketmiyor ..

Toraman ise tam anlamıyla olgunluk dönemini yaşıyor diyebiliriz .

NoPasaran

Gutiyi halı saha maçınad kaptan yapmazlar..

Bu adamı çok severdim ama Gs maçında stadı terketmesini sindiremiyorum niyeyse..

hocaya taraftara arakdaşlarına bu kadar ihanet eden bir adamın sözleşmesi o gün fes edilmeli idi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net