Ana Menü

Serdal Adali "Cok yalniz birakildik, hazmedemiyoruz"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2011, 17:34:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 24, 2011, 00:38:25
He suçlular suçsuzlar o daha sonra belli olacak ama çıkıp 1 hafta önce toshack geçtiğimi adamlardan sonra bizimkilerin alınmasından sonra bir savunma mekanizması geliştirmek bana abes geliyor.

Bu nedenden dolayı ne savunuyorum nede laf ediyorum, sessizce olup biteni takip ediyorum.

El Maestro

Arkadaşlar size ne şike yaptı diyorum ne yapmadı diyorum, o ayrı konu ancak ne Serdal Adalı, ne Aziz Yıldırım şike yaptıkları dolayısıyla içeri alındı..

Arkasında çok daha büyük siyasi ve maddi olaylar var..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Fenerbahçe taraftarı Aziz Yıldırıma destek verdi diye eleştirmek zaten nasıl bir düşüncenin ürünüydü anlamadım..

Oda toplu insan psikolıjisi..

Adamlar çıktı olayını yaptı, başkanları için statlarını hazırlık maçında gerekirse cehenneme çevirdi..

Niye ?

Çünkü inanmıyorlar, çünkü adalet dedikleri şeyin arkasında paranın olduğunu biliyorlar

Niye

Savcıların Ergenekon savıcsı ile aynı olmasının arkasında sizin düşünceleriniz kadar masum şeyler olmadığını biliyorlar..

Helal olsun..

Pazara kadar değil Mezera kadar adamlar taraftarmış..

Koskoaca BEŞİKTAŞIMIN Teknik direktörü içeri atılmış saçma sapan ancak GERİZEKALI insanların inanacağı iddalarla ve "aklanın gelin" diyorlar..

Yuh ya resmen yuh..

Sen aklanana kadar yanında dursana kardeşim..

Bu memlekette 5 senedir bir dava devam ediyr, ses kaydı var deniyor ama ses kaydını daha dinleyen yok.

Neyin adaleti ya , neyin hukuku..

Pazartesi eylem yapılacakmış, bende gidecem eğer yürüyüş olursa..

Beşiktaş taraftarı sessiz kalmamalı, çünkü şu an adalet çalışmıyor, işlemiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Burasi cok önemli bence:

Başkana ifade vermeye gidiyoruz dediğimde bende sizinle geleyim demesini beklerdim

Baskans sitemkar, darilmis, hakli olarak cunki aziz yildirim
Sekipi yalniz birakmaz yaninda giderdi ama baskanda tirsmis benide
Atarlar iceri diye
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi