Ana Menü

Başkan Kobe'ye Uçtu !

Başlatan CR7, Temmuz 07, 2011, 20:32:45

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Erhun iyide asıl o oyuncuları almak önemli sende diyorsun Avrupadan öyle ahım şahım bir basketçi aldığımızı görmedim aldıysakta ya başarılı olmadı yada takımdan ayrıldı.

Ayrıca Avrupadan adam almaklada sorun çözülmez hemen bizim bir kemik kadromuz yok her sene yeni transferler ve farklı bir kadro ile çıkıyoruz geçen sene ligi 6. bitirdik.

Takıma lider bir oyuncu şart ve Kobe bu takımda olmalı bence.
Since 1903

ERHUN

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ağustos 05, 2011, 04:49:39
Erhun iyide asıl o oyuncuları almak önemli sende diyorsun Avrupadan öyle ahım şahım bir basketçi aldığımızı görmedim aldıysakta ya başarılı olmadı yada takımdan ayrıldı.

Ayrıca Avrupadan adam almaklada sorun çözülmez hemen bizim bir kemik kadromuz yok her sene yeni transferler ve farklı bir kadro ile çıkıyoruz geçen sene ligi 6. bitirdik.

Takıma lider bir oyuncu şart ve Kobe bu takımda olmalı bence.

Bugün nedense kimseyle anlaşamıyorum. Ya ben derdimi anlatamıyorum yada siz beni anlamıyorsunuz.

Kemik kadromuz yok demişsin, doğru demişsin de bunun suçlusu ben miyim? Adam akıllı Türk'lerde vardı bu takımda. Ne oldu onlara? Parasını alamadı, başka takım daha fazla verdi o oldu bu oldu takımdan ayrıldı. Futbolu bir kenara bırakıyorum, yönetim basketbol şubesinde yıllar boyu çok fazla hata yaptı. Şimdi bir D-Will bir Kobe'yle kendini tamamen affettirmeye bakıyor. Yoksa bende deli değilim. Kobe'yi niye istemeyeyim. Adam dünyanın bir numarası. Ama Kobe'nin gelmesi bir şey değiştirmeyecek. Kobe iyide yanındakiler? Felaket. Benim en başından beri anlatmak istediğim, Kobe'ye bu para verileceğine. Bir kaç kişiye verilsin o para, adam akıllı bir kadro kurulsun. Hee hem adam akıllı kadro kuracak üstüne bir de Kobe alınacaksa o takım tadından yenmez.

Tabii bu durumla orantılı olarak bilet fiyatları da fazla tuzlu olacak.
Bu durumda ne olacak? Futboldaki "uçuk" fiyatlardan dolayı stada gidemeyen biz, seneyi boş geçirmeyelim bari basketbola gidelim diyen biz, yine ortada sap gibi kalacağız. Neyse ya nelere eyvallah demedi bu taraftar, buna da eyvallah der.

KeePSaKe

Erhun burda kimse kimseyle aynı fikirde olmak zorunda değil sana zaten suçlusun diyen yok :D

Herkes ister doğru düzgün bir kadro bizde istiyoruz ama ben göremedim öyle bir kadro aslında Apodacalı , Kimani FFrendli zamanlarda iyiydi kadro benim beklentilerim vardı ama dağıldı sonradan takım.

Avrupalı oyuncularda çözüm olmuyor ki ben tek Kobe transferi ile biteceğini zannetmiyorum bu transferin üstüne takviye yapılır heralde diye düşünüyorum.
Since 1903

ERHUN

Yapılacak transferler + başarı konusunda umarım ben haksız olurum da takımımız başarılı olur. Neyse daha fazla mesaj atmaya gerek yok. Adamlar kadro kurmak için maaş alıyor, onlar kursun kadroyu lig başlayınca taraftar olarak eleştirimizi yaparız.

Edit: Zaten herkesin aynı fikirde olduğu bir yer yok, her yerde, her ortamda illaki bir muhalif ses çıkar.  :)

DIABLO

Ne kadar yıldız meraklısı olmuşuz ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

Erhun, soyle diyeyim

Ornegin Fener Ulkerin bu seneki basarisini iki seneye kimse hatirlamayacak

Ama kobe gelirse,

Bunu AVRUPA BASKETBOLU HİC UNUTMAYACAK

BASKETBOLUN MESSİ ARTİ RONALDOSUNUN BİRLESİMİ GELİYOR

Bence birakalim artik basari islerini

Kimse yada hic bir basari KOBE etkisi yaratamaz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

M.Jordan'ın Bulls ile aldıgı kupaları sayacak adam az çıkar ama 23 numaralı kırmızı formayı herkes bilir. gibi birşey :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ağustos 05, 2011, 09:23:27
M.Jordan'ın Bulls ile aldıgı kupaları sayacak adam az çıkar ama 23 numaralı kırmızı formayı herkes bilir. gibi birşey :)
[Kobe'de Lakers'ı çok sırtladı, hatta şampiyonluğa taşıdı ona lafım yok ama MJ ile ilgili yazılan için cevabım:]
Jordan ve arkadaşları (Scottie Pippen, Dennis Rodman, Toni Kukoc vs) 6 tane kupa aldı ki o takım hatırlanıyor. Onlardan daha iyi takımlar vardı ama onlar gibi birlik içinde olan yoktu. Chiago tarihinin 6 şampiyonluğuda MJ zamanında geldi. Yani o forma haybeden hatırlanmıyor.

MJ'nin yaptığını geçen sene Dirk'de tekrarladı. Dallas gibi vasat bir takımı şampiyonluğa taşıdılar. MJ kadar olmayacak elbette ama o 41 numaralı mavi formada unutulmazlar arasına girdiğini düşünüyorum.

BEŞİKTAŞ'IN ŞUANKİ KADROSU

Forvetler: İsmail Çevik-Michael Ignerski-Bekir Yarangüme
Guardlar: Deron Williams-Mustafa Abi-Serhat Çetin-Cüneyt Erden-Marcelus Kemp

Şimdilik kadro bu. Adam akıllı pivot almak gerekiyor.

Neyse Ergin Ataman Türkiye'nin en iyi coachlarından biri. Bıyıktay gibi boş adam değil, o ne yapacağını iyi bilir.

CR7

Kobe transferinde nefes kesen gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kartalbakışı olarak  edindiğimiz çok özel son bilgiyi sizlere aktarıyoruz...

Kobe Bryant'ın menejerlik şirketi olası Beşiktaş anlaşmasının detaylarını görüşmek ve fikirlerini öğrenmek için sporcunun mevcut sponsorlarıyla görüşmelere başladı.

Bilindiği üzere Beşiktaş'ın vereceği paranın çok ötesinde paraları mevcut sponsorlarından kazanan Kobe, olası kariyer planlarında sponsorlarının görüşünü ve onayını da almak zorunda.

Bu haber neticesinde, canla başla bu transfer için uğraşan yönetimin umutlarının arttığı ve menajerlerin pazartesi akşamına kadar mevcut sponsorlardan bilgi alacakları öğrenildi..

Kartalbakisi.com özel haberidir.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Murat Celik
Detay sormayacaginiza soz verin (cunku bilmiyorum) bir sey soyleyecegim... Kobe, ailesiyle gorusup kararini verecek. Hava gayet olumlu.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

itiresen itiresen
ogzhnakcy tarafından
Şu anda Beşiktaş Tv'de açıklandı. Yıldırım Demirören'nin görüşmesi olumlu büyük bir ihtimalle Kobe'yle birlikte Türkiye'ye dönüyor

ALINTIDIR.

ERHUN

Pazartesi İstanbul'da diyorlar.

Cem Goren

Havaalanı yıkılır. Bak bu kadar açık söylüyorum

erdibatmaz

allahını seven karşılama yapmasın. sinan erdem'de yapılsın bi organizasyon zaten havaalanına da yakın. aratmaz orayı.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P