Ana Menü

Sok ! Ersan 6 ay daha yok !!!

Başlatan ilhan mansız_melis, Temmuz 04, 2011, 21:07:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Burada Ersanin bu duruma gelmesinin sorumlularini sorgulamak gerekir, Besiktas Saglik Ekibi ne ise yarar???
Bu tur ameliyati gecirenlerin daha hafif ve guclendirme calismalari yapmasi gerekir.
Ersanin fiziki yapisina aldanip onu erken baslattilar. Ayrica nereden duydum bilmiyorum 2 gun once biraz sekerek
yurumus. Saglik ekibimiz neredeydi o zaman, bir MR cekilseydi? Yada ameliyati yapan doktorun hatalari olamaz mi
ama daha cok saglik ekibini sorumlu tutuyorum bu olayda.

Bir arkadasim vardi devam etseydi prof olacakti ama alt yapida sakatlandi Ersanin sakatligi gibi, futbol hayati bitti.
Bugun sakat olan ayagi iyilesecek, ama eskisi gibi olur mu, hadi oldu diyelim diger saglikli ayagina fazla yuklenme olacak
ve gun gelir asiri zorlanmadan o da iflas eder.

Yani kisaca, ameliyat ve besiktas saglik ekibininde sucu bu olayda cok ama cok var gibi !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Grocbenn

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Temmuz 07, 2011, 01:03:48
Burada Ersanin bu duruma gelmesinin sorumlularini sorgulamak gerekir, Besiktas Saglik Ekibi ne ise yarar???
Bu tur ameliyati gecirenlerin daha hafif ve guclendirme calismalari yapmasi gerekir.
Ersanin fiziki yapisina aldanip onu erken baslattilar. Ayrica nereden duydum bilmiyorum 2 gun once biraz sekerek
yurumus. Saglik ekibimiz neredeydi o zaman, bir MR cekilseydi? Yada ameliyati yapan doktorun hatalari olamaz mi
ama daha cok saglik ekibini sorumlu tutuyorum bu olayda.

Bir arkadasim vardi devam etseydi prof olacakti ama alt yapida sakatlandi Ersanin sakatligi gibi, futbol hayati bitti.
Bugun sakat olan ayagi iyilesecek, ama eskisi gibi olur mu, hadi oldu diyelim diger saglikli ayagina fazla yuklenme olacak
ve gun gelir asiri zorlanmadan o da iflas eder.

Yani kisaca, ameliyat ve besiktas saglik ekibininde sucu bu olayda cok ama cok var gibi !

Katılıyorum..Tamamen ihmalkarlık var bu olayda..

Bir kere neden Avustralya'da ameliyat olunur bilmiyorum..Futbolcunun kendi memleketinde ameliyat olma isteğini çok saçma buluyorum.

Yani doktor falan değilim ama böyle bir ciddi sakatlık geçiren adama daha 2.gün neden çift kale maçta yer verilir..

Neyse olan oldu..Ama Beşiktaş'ın ciddi bir sağlık yapılanmasına ihtiyacı var..Fenerbahçe bunu oturttu..G.Saray bu sene cok ciddi atılım yaptı..Bizim de sağlık ekibimize önem vermemiz gerekiyor..

Ersan için ise bundan sonrası için pek umutlu değilim..Çapraz bağ, ayak kırılmasından bile kötü bir sakatlıktır.Hele ki bu aynı dizden tekrarlar ise..

Elvir Baliç,Uğur Boral,Hakan Ünsal en iyi dönemlerinde bu sakatlığı üst üste yaşamış ve eski formlarından çok uzak kalmış adamlar..Tabi biraz da bünye ile alakalı..İnşallah sağlıklı bir şekilde döner istediğimiz Ersan'ı görürüz sahada..

IL Capitano

ben bilmem ne köyunun saglik ocaginin bizim saglik ekibinden daha iyi olacagini dusunuyorum. sanki hepsi torpilli gibi geliyor bana..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

K.D

büyük geçmiş olsun.çok kötü sakatlanmış.direndinveefsane oldun ersan inşallah en kısa zamanda aramıza dönersin :( :)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

Besiktas saglik kurulu baskani Mete Düren, basinda cikan 'Ersanin sakatligi saglik ekibinin hatasi' haberlerine yönelik
kralcarsi.com sitemize aciklamalarda bulundu. Düren,bu olayin sanssizliktan baska birsey olmadigini,basinda cikan
haberlere yönelik ise: Bilgisiz kisilerin medyatik kaygilarla yaptigi mesnetsiz aciklamalara ragbet etmeyiniz dedi.
Çikan haberleri yalanladi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

öyle veya böyle
ersanda gökhan zan gibi sanirim
kemikleri cok zayif
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Bu konuda valla kime inanacığımızı şaşırdık..

mete düren ünlü bir doktor..

cevabı için teşekkürler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

ya ben bu mete durene guvenemiyorum, hic tanimiyorum, belkide dunyanin en iyi insanidir, bilemiyorum ama bana aciklamalari filan hic inandirici gelmiyor.. nedense.

Ihsana tesekkurler, bize bu aciklamayi sagladigi icin.. :alkis +rep
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....