Ana Menü

Kombine fiyatları belli oldu...

Başlatan K.D, Haziran 30, 2011, 16:49:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 30, 2011, 20:21:59
benim bildigim kombine sadece lig maclari icin gecerli olur
türkiye kupasi ve avrupa kupasina kombinedeki yerini alma önceligi getirir
en azindan burada böyle
fiyatlar gercekten cok pahali,parayi taraftarin biletinden kazanmak yerine sponsorlar bulunmali maclari taraftara ucuza seyrettirmek icin

+1903

Adamlar yıllarca yaptığı yanlış transferlerin ücretini sponsorlardan karşılamak yerine bu yükü taraftarın sırtına yüklüyor.

Dediğiniz şeyi doğru anladıysam yaşadığınız ülkede kombinelerle sadece lig maçına giriliyor diğer kulvarlar için ayrı bilet almak zorunda kalınıyor? Eğer demek istenilen buysa burada bir kombineyle o takımın o seneki tüm iç saha maçlarına giriliyor.

keskinli

almanya da kombineler sadece lig maclari icin gecerli
gerci kombine almayali cok oldu
tüm maclarin kombineye girmesi iyi ama yinede yüksek fiyat cikiyor
en düsük fiyat 25 macta 28 liraya geliyor,bunlara bide yol parasi yiecek parasi eklersen ortalam 50 liraya cikiyor.normal bi vatandasin bu kadar para vermesi beklenemez
besiktasin taraftar gücü son 2-3 sezondur eksiliyor,sebebi belkide budur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Kesinlikle katılıyorum. Haber1903'de okudum da kimileri fiyat artışı iyi oldu taraftar profili değişecek yazmış. Bu değişim bir kaç senedir var, ama değişen taraftar profili olmadı taraftarın ta kendisi oldu. Bir kaç sene öncesinde taraftarlar çoğunluktayken şimdi seyirciler çoğunlukta. Bu taraftar oranı bu sene daha da düşecek. Yani benim etrafımda gördüğüm bu. 90 dakikanın çoğunda çok sağlam bağıran arkadaşlarım kombine alamayacağız diyorlar. Tribünler boş kalmaz bunu biliyorum ama taraftar potansiyelliler azalır bu bir gerçek. Elinde çekirdek etrafa boş boş bakanlar artacak.

Cem Goren

Şu saate kadar buraya yazmadıysam biraz sakinleşmek içindir bunu belirteyim öncelikle.

İdrak edemediğim konu bu fiyatlara normal veya ucuz diyen belli bir kesim var neye göre ucuz diyor yada aylık gelirleri kaç para ciddi anlamda merak ediyorum. Geçen sene 1350 olan bir tribün bu sene neye dayanarak 1800 oldu arkadaş. İnsanlar Beşiktaş maçlarına gittikleri zaman sadece maç için değil semtin güzelliği için eş dost arkadaş görmek için sohbet muhabbet için de gidiyor. Ve biz öyle bir hal aldık ki bizim bu hakkımızı elimizden alıyorlar. Çıkıp [otomatik editlenmistir]git gelme lan maça deselerdi bu kadar koymazdı çok açık konuşuyorum. Birileri çıkıp şu zamların gerekçelerini anlatabilirmi.

Kardeşim öğrenciyiz bankalar öğrenci olduğumuz için kredi kartı vermiyor bizlere. Verseler dahi o kartın limiti en fazla 500 lira oluyor ve oda bir boka yaramıyor. Öğrenci indirimi denen bir kavram var artık bütün anadolu takımları yapıyor bunu onu geçtim ya sokakta döner satan adam bile öğrenci olana Döner+Ayran 2 lira diyor. Ama bizim bu kas kafalı yönetim biz taraftarı nasıl sömürebiliriz nasıl daha çok geçirebiliriz diye düşünüyor.

Herkes hesap yapıyor işte şu kadar maç var bu kadar maç var şu paraya geliyor diye vs.vs.vs.vs. küçümsediğiniz 25 30 liraları bir araya getirmekte zorlanan insanlar var bu ülkede. Ama yoooook hesap yapınca çarpınca bölünce bedavaya geliyor o kombine. Evet Beşiktaş için bir çok şeyden feragat ederiz ettik halada ederiz etmeye  de devam edeceğiz ama kimse de bu kadar insanı afedersiniz enayi yerine koyamaz

Neyse söylesek de boş bu saatten sonra. Domalt bizi başkan biz hazırız çoktan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

melankolizm

öğrenci için inanılmaz pahalı ya ama facede gördüm kombine alma-aldırma diye kampanya yapmışlar o ne ya abi. alamıyosan köstek olma. fiyatlar uçuk yine kahvelere talim edicez :( .

Cem Goren

Aradım digiturk'u 3-5 güne ligtv'yi açıcaklar. zaten digiturk vardı uygun bir paket buluruz 2 3 maçta bir gideriz futbol maçlarına.

Amatör mücadelemiz devam edicektir her ne kadar başkan koltuğunda oturan şeref yoksunu amatörlere destek vermicez desede

Simurg

Çok pahallı uygun değil zenginsen maça git diyorlar kısaca :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

K.D

bu arada fiyatı makul bulankim merak ettim ya :) üyelerden birimi yoksa ziyaretçimi acaba?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Banucan

ikiside değil şıkların ne çok abartı ne çok makul ama pahalı. normal geliri olan aileler için imkansız gibi birşey
bence biraz daha makul bi fiyat olmalı.
FEDA

Brestgerfich

Vip tribüne kombine alanlar umursamazlar zaten bu tür artışları... Kapalı Alt ve Üst, Yeni ve Eski Açık tribünlerine de 400-150 lira arasında zam yapılmış.
Herkesin bilebileceği gibi formaların kulübe maliyeti, satış fiyatından çok daha düşüktür. Yani 90a satılan formalar kulübümüze belki de 60 liradan falan geliyor.
  Kombine fiyatlarının pahalı bulunmasından dolayı Kapalı trinden kombine alan taraftara isteğine göre 2 çift forma + 1 tişört, yeni açıktan kombine alana isteğine göre 1 forma, eski açıktan kombine alana da 1 tişört armağan edilir. Hem kombine satışı kolaylaşır, yapılan zam taraftarı çok fazla etkilemez hem de tribünlerde doğru düzgün bir görüntü oluşur.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Fiyatlar pahalı kim ne derse desin..

Öğrenciyken bu rakamlar daha az koyardı bizlere. Gidebilirdi maçlara 50-60 tl harçlıktan verip

Aam artık durum öyle değil..

Kazandığın paranın karşılığını istiyorsun..

Bu konuda tepki alacağıma bilsemde gerçekleri yazmam gerekiyor..

1 maçın bedeli 100 tl olmaz arkadaş. Ayıptır günahtır haramdır..

Sadece 90 dakika sonra bitecek bir olay için ve bu olayın TV de koltuk başında seyredilme gibi alternatifi varken  (aynı şey değil ama alternatif var) bu fiyatlar kabul edilecek gibi bişey değil.

Ahmet abinin dediği gibi yolu var, benzini var, içkisi var yemeği var..

Digitürk bütün maçları ayda 35 tl ye seyrettirken 100 tl sadece tek maça istemek yine diyorum insafsızlıktır..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Valla yazık günah bu sene kombine alıcam diye kafaya koymuştum ama bukadarda verilmezki yazıktır ya.. Geçen sene olmuşuz 5. kardeşim bu neyin zam mı biraz insaf ya.. Gs taraftarı ne güzel görüyorum gsli arkadaşlarım rahatça gidip kombine alabiliyolar nedenide hem fiyatları uygun hemde öğrencilere öğrenci indirimi yapıyo adamlar ya 750tl lik kombineyi 400'e 450'ye alıyolar ne güzel ki zaten normal bile alsan uygun.. bide şuna baka kapalı alt almaya kalksan 1800 nedir arkadaş!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ERHUN

Fb %3 ile %7 arasında zam yapmış. Gs hiç zam yapmamış. Biz %10 ile %35 arası. Bu kadar olmaz ya. Dünden beri aklıma geldikçe sinirleniyorum.

Cem Goren

Fenerbahçe eski kart sahiplerine ve yerini tekrardan almak isteyenlere yüzde5 indirim uygularken bizim kulübümüzde bir öğrenci indirimi bile yok

Brestgerfich

Alıntı yapılan: Cem Goren - Temmuz 01, 2011, 20:33:01
Fenerbahçe eski kart sahiplerine ve yerini tekrardan almak isteyenlere yüzde5 indirim uygularken bizim kulübümüzde bir öğrenci indirimi bile yok
Stad kapasitesinin de etkisi var şüphesiz...
Fb zam yapmıyor mu? İlla ki yapıyor. Eski kart sahiplerine de yeni(zamlı tarife) üzerinden indirim yapıyor. Bu sayede satışı arttırıyor.
O yüzden benim daha önce dediğime yakın bir konuya geliyoruz. 35bin kişilik stadyum ile 40bin kişilik arasında fark yok. Oldu mu 50binden fazla olacak.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?