Ana Menü

Fernandes ortalıkta yok..

Başlatan NoPasaran, Haziran 30, 2011, 09:59:57

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, İstanbul'a dönmeyen Manuel Fernandes'i ikna etmesi için menajeri Jorge Mendes'i devreye soktu. Portekizli menajerin, yıldız futbolcuyla anlaşamaması halinde Chelsea'den Bosingwa'yı önereceği bildirildi

Valencia ile bonservis için anlaşmasına rağmen Manuel Fernandes transferinde son anda sürpriz problemlerle karşılaşan Beşiktaş Yönetimi, Portekizli oyuncuya bir türlü ulaşamıyor. Siyah-beyazlı yönetimin sorunun çözümü için Jorge Mendes'le temasa geçtiği belirlendi.
Quaresma, Almeida ve Simao'nun da menajerliğini yapan Mendes'in ilk planda Fernandes'i ikna etmeye çalışacağı, aksi halde kendisine bağlı olan yıldız oyunculardan birini Kartal'a teklif edeceği öğrenildi. Menajerliğini yaptığı Chelsea'de forma giyen Bosingwa'yı Beşiktaş'a getirmeye çalışan Mendes'in, siyah-beyazlı takımdaki yabancı kontenjanına göre hareket edeceği kaydedildi. Kartal'ın, Fernandes defterinin kapatılması durumunda Bosingwa için kolları sıvaması bekleniyor.

Haber Kaynağı: Milliyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

tabi bosingwa gelsinde benim anlamadığım biri orta saha diğeri sağbek
ortasaha mızda oyuncu gittiği zaman sağbek mi alınır ?
aurelioda sakat diyoruz
ernst-necip ne kadar yeterli olur?
ki gutininde alternatifi sadece fernandes di.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsibxl

Yönetim bu konuda biraz aciklik getirirse bence iyi olur. Haber almis basini gidiyor, medya'ya birakirlarsa bu adami besiktas düsmani ilan etcekler.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

El Maestro

Bu adam şimdiden böyle yapıyorsa bırakın hiç almayalım .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Çingeneyi kral yapmışlar, önce babasını asmış demişler ya..

Fernandesede değer veren taraftar onun için atılan onlarca mesaja rağmen artislik yapıyor..

İş takım olmakta..

Fenerbahçe selçuklarla şampiyon olduysa

Beşiktaşta çok rahat ersnt ve necip  ile daha rahat olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 30, 2011, 16:06:51
Çingeneyi kral yapmışlar, önce babasını asmış demişler ya..

Fernandesede değer veren taraftar onun için atılan onlarca mesaja rağmen artislik yapıyor..

İş takım olmakta..

Fenerbahçe selçuklarla şampiyon olduysa

Beşiktaşta çok rahat ersnt ve necip  ile daha rahat olur..

Ben açıkcası Ernst-Necip ikilisine daha çok güveniyorum. Fernandes iyi adam ona lafım yok ama diğerleri kadar güven vermiyor.

unicorn

Hep söylüyorum...
Fink-Ernst-Necip götürürdü bu işi.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

1 temmuzda belli olacak açıklanacak deniliyordu kaç haftadır. ne kadar meraklısınız adam harcamaya yahu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı tartışılan ve bir süredir kendisiyle iletişim kurulamayan Manuel Fernandes'in siyah beyazlı kulüp ile anlaşmaya yakın olduğu ve yıldız futbolcunun haftasonu İstanbul'da olacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl Beşiktaş'tan yıllık 1.7 milyon Euro alan Fernandes'in bu yıl alacağının 2 milyon 250 bin Euro'ya çıkarılmasını talep ettiği, siyah beyazlı yönetimin de yıldız futbolcuyu İstanbul'a davet ederek "anlaşabiliriz" mesajını ilettiği belirlendi.

Beşiktaş yönetiminden alınan bilgilere göre kulüp ilkelerinden taviz verilmeden anlaşma zeminin aranacağı ve 2 milyon 100 bin Euro gibi bir rakama bu transferin noktalanacağı öğrenildi.

Bonservisi için 2 milyon Euro ödeneceği bildirilen Fernandes'in önümüzdeki haftadan itibaren takıma katılması ve yeni sezon hazırlıklarına başlaması bekleniyor.

Öte yandan Beşiktaş'ta forma gelirlerini katlamanın sevinci yaşanıyor. Forma reklamı için 3 ayrı firmayla toplamda yıllık 9 milyon dolara anlaşan siyah beyazlı yönetim, kulüp tarihinin en yüksek gelirini elde etme başarısına ulaştı.

Beşiktaş'ın göğüs reklamı için 3 milyon dolar,sırt reklamı karşılığında 4 milyon dolar ve kol reklamı için de 2 milyon dolar alacağı belirlendi.

Bu arada sabah yapılan antrenman sonrası yöneticilerden Mete Düren, siyah beyazlı kulübün Bolu'ya yapmayı planladığı yeni kamp tesisleri ile ilgili gelişmeler konusunda basın mensuplarına bilgiler verdi.

Öte yandan Beşiktaş'ın sabah yapılan antrenmanına Mustafa Pektemek sol ayağındaki zorlama nedeniyle katılmadı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Kesin geliyor mu acaba bugün ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Brestgerfich

Ntvspor'un haberine göre 2 Temmuz'da takıma katılacakmış
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?