Ana Menü

Yeni Sezon Hazırlıkları '2011-2012'

Başlatan CR7, Haziran 27, 2011, 17:23:04

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

bebeye offside calistirmak lazim.. bencede koch bagiriyor.. geill mustafa geill.

tayfur hocanin yerine belli bir sure koch göturebilir aslinda..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Golleri Toraman,Guti,Bebe mi attı yani ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

IL Capitano

hayirli olur insallah bu sezon acilisi takimimiza..

evet melis.

ilhan mansız_melis

Hazırlık maçı da olsa sezona galibiyetle başlamak güzel.

Haydi hayırlısı.

IL Capitano

yalniz sunu bir daha anladimki Gutisiz Besiktas bu kadroyla her mac gol atana kadar zorlanir..

CR7

Goller Toraman VELİ ve Bebe'den

8 numara attı golü. 14 numara Guti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

L_James_6, adam hep Guti dedi diye bende Guti dedim. Golden sonrada, maç sonuda Guti diye anons edildi. Maçı izlerken o pozisyonda görüntü donmuştu sevindiklerinde gördüm.

CR7

Red Bull salzburg da değildi oynadığımız takım Avusturya 3.liginden Austria Salzburg'tu :)

ERHUN

Alıntı yapılan: L_James_6 - Temmuz 12, 2011, 22:02:46
Red Bull salzburg da değildi oynadığımız takım Avusturya 3.liginden Austria Salzburg'tu :)

Hayda. Maçı izlemişiz iyi güzelde ... neyse :D

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Temmuz 12, 2011, 20:25:21
Beşiktaş - Red Bull Salzburg Hazırlık Maçı.: http://www.yorumblog.com/mac.html
Bende bu linkten girdiğim için RB Salzburg zannediyordum. :D

CR7

Austria Salzburg bestreitet am Dienstag Abend ab 19:00 Uhr in Zell am See ein internationales Testspiel gegen den dreizehnfachen türkischen Meister Besiktas Istanbul.

Beim aktuellen Pokalsieger aus der Türkei sind in der heurigen Saison mit Veli Kavlak, Ekrem Dag und Tanju Kayhan gleich drei Österreicher im Kader.

Für die Emich-Truppe natürlich das Highlight in der Vorbereitung: "Wir haben jetzt zwei wirklich intensive Wochen hinter uns, dementsprechend schwer sind die Beine meiner Spieler. Gegen einen internationalen Top-Klub will aber natürlich jeder über sich hinauswachsen, wir werden sehen wie der sportliche Vergleich ausgeht."

Anpfiff des von SLFC organisierten Spieles in Zell am See ist um 19:00 Uhr.
Eintrittspreis: 14 EUR (10 EUR ermässigt)

http://www.austria-salzburg.at/aktuelles/austria-salzburg-am-dienstag-gegen-besiktas-2560/

;D

golü atanı da yazarlar herhalde :D

ERHUN

Haber1903 Guti yazmış. Ortada bir yanlışlık var ama nerede bilmiyorum, ben Guti duydum diye öyle söyledim gol konusunda ortadan çekiliyorum pozisyonu görenler konuşup anlaşsın :D

ilhan mansız_melis

Salzburg kenti yakınlarındaki Leogang kasabasında sezon hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş, ilk hazırlık maçında Avusturya 3. Ligi takımlarından SV Austria Salzburg ile Zell Am See kasabasında karşılaştı.

Beşiktaş'ta teknik direktör Tayfur Havutçu'nun, şike soruşturması kapsamında Türkiye'de gözaltına alınması nedeniyle yardımcı antrenör Roland Koch, takımın başında yer aldı.

Beşiktaş maça, Rüştü, İsmail Köybaşı, Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Sidnei, Necip Uysal, Ernst, Fernandes, Sabrosa, Quaresma ve Almeida'dan oluşan 11 ile başladı.

İkinci yarıda Beşiktaş, İbrahim Toraman'ın dışında Cenk, Aurelio, Mustafa Pektemek, Veli, Tanju, Guti, Bebe, Hilbert, Sivok ve Holosko'nun yer aldığı kadro ile sahaya çıktı.

Maçta Beşiktaş'ın gollerini 5. dakikada İbrahim Toraman, 47. dakikada Holosko ve 58. dakikada Bebe kaydederken, ev sahibi takımın tek golünü ise 4. dakikada Pavlovic Dusan attı.

AA

;D ;D

ERHUN

Anadolu ajansı olaya farklı bir boyut kazandırdı.

ilhan mansız_melis