Ana Menü

SON DAKİKA! BEBE KARTAL OLDU...

Başlatan K.D, Haziran 10, 2011, 19:06:15

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

cem "bekbekbekbek" derken yönetim yanlış anladı. "bebebebe diyor hadi alalım lan" dedi ve aldı bence.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Alıntı yapılan: L_James_6 - Haziran 11, 2011, 01:02:03
cem "bekbekbekbek" derken yönetim yanlış anladı. "bebebebe diyor hadi alalım lan" dedi ve aldı bence.
sesli güldüm buna verdim şukunu :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Türkiye'nin Kartalbakisi.com farkı ile ayrıntıları takip ettiği transferde İngiliz kulübüne satın alma opsiyonu için ne kadar ödeneceği de ortaya çıktı. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, Bebe'nin 2 Milyon Pound (Yaklaşık 5.2 Milyon TL-2,3 Milyon Euro) satış opsiyonu ile Beşiktaş'a kiralandığını yazdı.

Mark Ogden imzalı haberde, Manchester United'ın geçen Ağustos'ta Victoria Guimaraes'ten 7,4 Milyon Pound karşılığında transfer edilen Bebe'den yaşlaşık 5 Milyon Pound zarar edeceği belirtildi.

Haberde, 'Alex Ferguson'ın "izlemeden aldığım tek futbolcu" açıklamasını yaptığı Bebe'nin Mancherter'a transferi tam bir "Peri Masalı" idi. Evsiz, genç bir yıldız adayı olarak Old Trafford'a transfer olan Bebe, çoğunlukla rezerv takımda forma giydi ve gösterdiği performansla Sir Alex Ferguson'un gözüne giremedi.' ifadeleri kullanıldı.

Kartalbaksisi.com

eRe

fergusondan basarısız not aldıysa bence bız hıc denemeyelım bıle dıyebılırım...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

eRe

forlanı begenerek almıstı ama takımda basarılı olamadı forlan...hayatımda ılkkez ızlemeden bırını aldım dıyorsa bu cıdden cok kotu bır olay :D
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Erdem böyle değerlendirmek doğru değil..

Sonuçta bu adamın scoutları var..

Onlara güveniyor bu insanlar..

İzlememesi normal
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Bobodan iyi olduğu kesin ..

Boyuna rağmen hızlı ve bitirici bir oyuncu..

Teknik kapasiteside belli bir kaliteye sahip videolara baktığımızda .

Çok yönlü olmasıda bir artı.. Gerekirse kanat olarak veya orta saha forvet arkası oynayarak gol yollarında gizli golcülük yapabilir..

Ayrıca Bebe için Beşiktaş ve Türkiye süper bir şans..

Umarım bu şansı iyi kullanır..

Tekrar hayırlı olsun .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Batuhan

ya benim içimde fos çıkacakmış gibi bir his var...
Koca hestiy aya bedenem ?

eRe

ya bu adam futbol hayatı boyunca toplasan 25 mactan fazla oynamamıstır bunun farkındasınızdır umarım :)
www.erdemeksi.com

CR7

Bebe'nin Transferi İçin Görüşmelere Başlandı
11.06.2011 12:26

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen yazıda, Bebe'nin transferi için görüşmelere başlandığı duyuruldu.
Şirketten yapılan açıklama şöyle:

"Manchester United F.C.oyuncusu Tiago Manuel Dias Correira "Bebe"nin transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır."

+18 !

Hiç izlemedim daha önce sadece Bursa'ya attığı golü hatırlıyorum o kadar.

Hayırlı olsun.

Grocbenn

Hiç izlemedim..

Ama videosunda bir tane adam geçebildiğini görmedim....Gol desen profesyonel futbol kariyerinde 4 golü var..

Futbol altyapısı olmayan bir adam..Anlamsız bir transfer..En güçlü olduğumuz mevkiye adam aldık..

CR7

Beşiktaş'ın Bebe transferi, İngiltere'de büyük yankı uyandırdı. Siyah-Beyazlılar'ın kiralık olarak renklerine bağladığı 21 yaşındaki genç yıldızın Manchester United'tan ayrılması, Ada ekibinin taraftarlarını çılgına çevirdi. İki sezon önce 7.4 milyon Pound karşılığında transfer edilen Bebe'nin, 2 milyon Pound satın alma opsiyonuyla Beşiktaş'a kiralanmasına anlam veremeyen Manchester United'lı futbolseverler, yönetimi sert bir şekilde eleştirdi. İnternet sitesi ve forumlarda biraraya gelen futbolseverler, "Rezerv Lig'de iyi bir sezon geçirmişti. Ona şans tanınması gerekiyordu. Üstelik 7.4 milyon Pound ödenerek alınan bir futbolcu, neden 2 milyon Pound opsiyonla gönderilir? Beşiktaş işine yararsa alır ve 5 milyon Pound zarar ederiz. Orada oynayamazsa, zaten zarar ettiğimiz kesinleşir" şeklinde yorumlar yaptı.

'Büyük zarar ettiler'

Transfere geniş yer ayıran İngiliz Daily Mail gazetesi de, "Manchester, Bebe'den 5.4 milyon Pound zarar etti" başlığıyla haberi okurlarına duyurdu.

Fanatik

ERHUN

2 m £ opsiyon bence çok iyi. Yaklaşık 2.3 m € gibi bir miktar yapıyor. Bu sene iş yaparsa baya ucuza almış oluruz. Neyse bunlar 2011-2012 sene sonu konuşulacak şeyler.