Ana Menü

SON DAKİKA! BEBE KARTAL OLDU...

Başlatan K.D, Haziran 10, 2011, 19:06:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Beşiktaş aradığı forveti nihayet buldu. Kartalbakisi.com'a özel açıklama yapan Beşiktaş transfer komitesi başkanı Serdal Adalı Manchester United'dan Bebe'yi kiralık olarak kadrolarına kattıklarını söyledi.
Ayrıntılar az sonra...
Kartalbakisi.com özel haberidir.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

eRe

kartalbakısına gore bu sene aldıgımız 10.oyuncu falan ya neyse :D belkı dogru cıkar bu sefer
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

K.D

Beşiktaş aradığı forveti nihayet buldu. Kartalbakisi.com'a özel açıklama yapan Beşiktaş transfer komitesi başkanı Serdal Adalı Manchester United'dan Bebe'yi kiralık olarak kadrolarına kattıklarını söyledi.

Sir Alex Ferguson'un 'Kariyerimde izlemeden aldığım tek futbolcu' dediği Bebe Manchester United'a 7.4 Milyon Sterlin'e transfer edilmişti. Portekizli futbolcunun bir yıllığına Beşiktaş'a kiralandığı satın alma opsiyonunun da siyah beyazlılara verildiği öğrenildi. Satın alma opsionunun kullanılması halinde Beşiktaş'ın ne kadar ödeyeceği ise açıklanmadı.

Kartalbakisi.com özel haberidir.

ERHUN

Hayırlı olsun. 3.Kaleci olarakta Rui Patricio'yu, sağ bekede Bosingwa'yı aldık mı Portekiz milli takımı oluruz.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

- nesini sevdin abi adamın profesyonel maçı 7 tane :S
- ferguson bile görmeden aldığım oyuncu diyor.
- fazla yüz göz olursan bi menajerle Serdar Adalı'da olsan bi yere kadar.

K.D

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 10, 2011, 19:42:49
Bu transferi sevdim..
abi anlamıtorum ben insanları tamam belki manu çok iyi olsa bize yollamaz ama hulk da daha bi kaç sene önce japonyadaydı şmdi herkes neden bzim hulkumuz yok diye ağlıyo belki bu adamda huk olmasada işimize çok yarıyıck ben kiralamaya kızdım burda sadece inşallah opsiyonu azdırda parlatıp bedavaya manuya göndermeyiz...

K.D

Beşiktaş forvet arayışlarında sona ulaştı. Siyah beyazlı kulüp, Manchester United'ın Portekizli forveti Bebe'yi 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladı. Transfer Pazartesi günü borsaya bildirilecek.
Haber Kaynağı: Haber1903

ikiside yazdıysa adam kesin bizde hayırlı olsun

eRe

Bonservıslı almak ıstemısız HAYIR demısler
O zaman opsıyon koyalım demısız HAYIR demısler
En olmadı 2 yıllık kıralayalım demısız HAYIR demısler

sımdı bu transferın nesını sevdınız? bu kadar mı durumumuz vahım...
www.erdemeksi.com

ERHUN

Eee, hiç almasaydık o zaman? 1 sene pişecek aynen Manu'ya.

eRe

aynen oyle..
gercı sıdneı yde 14 mılyon euro veremeyecegımız ıcın oda aynı olacak
yanı kucuk takım hesabı yapmaya basladık bu sene transferlerde cok canımı sıkıyor bu durum
www.erdemeksi.com

Brestgerfich

15-20 gol atıp bizde pişecek ve geri manchester'a dönecekse aynen dediğim gibi olsun, gollerini atıp gitsin. opsiyonlu olsa iyiydi ama bakalım, görücez... çok iyi bilgidim bi futbolcu degil Bebe
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ersin Develi

Takımdaki yabancılar

Quaresma
Fernandes
Guti
Sindey
Almeida
Simao
Ernst
Bebe
Hilbert
Sivok
Ferrari
Holosko
Tabata
Fink

Bosingwa,Forlan isimleri geçiyor alınırsa takımda koyu karakterle yazdığım yabancılarla birlikte 10 yabancı ediyor.
Üstü çizik olanların gitme ihtimali yüksek
Üstü çizili olmayanlar bu durumda kesin gitmesi gerekiyor.

Bebe yi ilk defa duyuyorum.Sanırım satın alma opsiyonu yok,neden alındı anlamış değilim.

Egemen,Sidney,Pektemek,Sağ bek,Sol bek,Forlan bu sezon için yeterli olurdu.Fazla macera aramaya gerek yok bende

K.D

haber1903 satın alma opsiyonu bizde demiş ama ? yalan mı söylüyorla ? sideni iyi çıkarsa 5-6 ya biter bence fernandesde valenciaya 18 geldi bize 8 diyolardı 3-4 arası bişeye bitti bence mantıklı transferler inşallah iyi olur ama bence yönetim sağ beke yada gutinin bölgesine bir yıldız alıp gene bizi mutlu edicek adımızı duyurucak :D

Ersin Develi

Quaresma,
Fernandes,
Guti,
Sindey,
Almeida,
Simao,
Ernst,
Bebe,
Hilbert,
Sivok,
Ferrari,