Ana Menü

Sinan Bolat "Beşiktaş ile adımın geçmesi gurur verici"

Başlatan NoPasaran, Haziran 08, 2011, 23:53:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Türkiye'de bir çok takım ile adı geçen Standart Liege'nin başarılı file bekçisi Sinan Bolat, transfer söylentileri hakkında HABER1903'e konuştu.

Bolat yaptığı açıklamada;

Beşiktaş'tan resmi bir teklifin gelmediğini söyleyen başarılı kaleci Bolat, " Bana Beşiktaş Kulübünden henüz gelen resmi bir teklif yok. Bende gazetelerden okuyorum. Beşiktaş Guti,Quaresma ve Simao gibi büyük isimleri kadrosuna kattı. Guti Avrupa'nın en büyük takımında  forma giymiş bir futbolcu. Quaresma'da onun kadar kaliteli bir oyuncu. Böyle iyi bir kadroda benimde ismimin geçmesi beni gururlandırıyor. Şu anda Standart Liege ile devam eden sözleşmem var. Eğer kulübüme ve şahsıma bir teklif gelirse oturur ailem ile birlikte düşünürüm. Fakat öncelikle kulüplerin birbiri ile anlaşması gerekiyor. Eğer Beşiktaş'ta oynamak kısmet olursa neden olmasın. Sadece Beşiktaş değil, diğer takımlardan ciddi teklif gelirsede bu konuyu düşünürüm. " diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Maestro

Kesinlikle yetenekli kaleci ..

Ama her maç kaleye başkası geçecekse gelmesin.  :)

Çünkü kalede istikrar şart ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Haziran 09, 2011, 00:13:06
Kesinlikle yetenekli kaleci ..

Ama her maç kaleye başkası geçecekse gelmesin.  :)

Çünkü kalede istikrar şart ..

Aynen katılıyorum. Sinan'da gelirse 3 tane iyi kalecimiz olur. Hadi ilk etapta yaşından dolayı Rüştü'yü eledik diyelim. Kaleye Cenk'mi geçecek Sinan'mı?

NoPasaran

Rustu her an sakat biris.

Koca sene bir anda cenke kalabiliriz sadece..

Kim iyiyse gecer kaleye..

Bunu birakinda cenk ve rustu dusunsun biz degil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Beşiktaş'ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber, iddialı açıklamalarda bulundu.

Yıldızı parlayan Cenk Gönen'i Siyah-Beyazlılar'a kendisinin tavsiye ettiğini belirten Rüştü, "Cenk çok iyi bir kaleci. Gerçekten geçen sezon iyi çıkış yakaladı. Bir kaleci ancak oynayarak üzerine koyabilir" diyen başarılı eldiven sözlerini şöyle sürdürdü: Sinan Bolat'ın Beşiktaş'la adı geçiyor. Transferi ne aşamada bilemem, ancak o da iyi bir kaleci. Zaten yabancı kaleciye gerek yok. Türk kalecilerin önü açılmalı...
Haber Kaynağı: Fanatik

carsibxl

Papaz herzaman pilav yemez arkadaslar. Gerisini siz düsünün...
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar