Ana Menü

Fotoğraf Yarışması

Başlatan eRe, Mayıs 29, 2011, 14:14:23

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Son zamanlarda en streslı anlarımı yasıyorum.acıkcası bır yandan okulumun uzama rıskı varken herhangı bır dersımın kalması durumunda bır yandan da denızlının en buyuk fotograf yarısması tarıhını bu haftasonuna koymuslar
ve yagmur camur demeden dun butun gun fotograf cektım ve bugunde forum camlıkta oduller sahıplerını bulacak
o kadar streslıyım kı cunku eger basarı veya mansıyon odulu alamazsam rezıl olmus olucam ve cok kotu bır duygu olacak.ve fotograflarıma guvenmıyorum ne yazık kı sadece dun cekılmıs fotograf olma zorunlulugu oldugu ıcın.
umarım daha once 3 yarısmada oldugu gıbı bunda da basarabılırım ama ıhtımaller zor.bılmıyorum ama burada sızınle paylasmak ıstedım.belkı de tek basıma oraya gıdıp o anı ızleyecegım ıcın burada bırılerıne soylemıs olmak ıstedım :)
sans dıleyın kralkartal buna ıhtıyacım var
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

İnternetten oylama yok mu oylama :D

eRe

yok ya dırek jurı var :D ege bolgesınden 100 kısı katılmıs :S o 100 kısı arasında var yok mucadelesı verıcem artık
www.erdemeksi.com

unicorn

Başarılı olursun inşallah Erdem.

Ödev noldu bu arada misyon-vizyon?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Brestgerfich

İTÜ de düzenliyormuş Erdem birşeyler... Ama yarışma değil, sergi. İsteyen her üniversiteli fotoğrafçı sergide fotoğraflarını yayınlayabiliyormuş.
Haberin olsun, başarılar
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

El Maestro

Niye rezil olasın ki kim bilir daha ne yarışmalara katılırsın ..

Tecrübe işte .  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 29, 2011, 14:14:23eger basarı veya mansıyon odulu alamazsam rezıl olmus olucam

Fotoğrafçıyım deyip de katılmasan rezillik olurdu. Katılmış, fotoğrafçı olduğunu göstermişsin zaten.

eRe

Ve dediğimi yaptım rezil oldum...Çok farklı bir duyguymuş..Daha önce 3 yarışmaya katılmıştım..2si üniversiteler tarafından biriside internet ortamındaydı ve bu 4.yarışma benim için en değerli yarışmaydı..ve 1 tane fotoğrafım bile amorti diyebileceğim sergileme ödülünü dahi alamadı..fotoğrafları görünce anladım türkiyenin 4 bir yanından gelen insanlar var ve haketmişler..ama bir iki ödül vardı ki onların yerine benim olmam gerekirdi diye düşünüyorum..bahaneleri geçersemde ben denizlide ders bile veriyorum fotoğrafçılık adına ve ünide başkan yardımcılığı yapıyorum.hal böleyken üyelerimin öğrencilerimin bile ödül alıp benim almamam canımı çok acıttı...
www.erdemeksi.com

Cem Goren

bence rezil olmadın üstad. sonuçta fotoğrafçısın ve yarışmaya girdin. kazanmakda var kaybetmekde derim ben :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Erdem bu farklı bir olay..

Hocalar her zaman öğrencilerden daha iyi bilmez..

Sonuçta bir resmi oluşturan binlerce etken var..

Ve öğrencilerin senden daha iyi objeler yada görüntüler yakalamış olabilir..

Bundan canın acıyacağına mutlu ol daha iyi bence
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

abı bır de anlamıyorum ya bugun yıne yaslı kadın ve sumuklu cocuk tıplerınden kazanan cok oldu...
ya sızcede sacma degıl mı bı tane yaslı kadın cek otururken kapı onunde..veya sokakta cocukları cek sumuklerı akmıs sonrada sıyah beyaz yap koy ve cok ıyı fotograf sayılsın...anlam veremıyorum ve ıste dıyorum bahane uretıyorum sanırım dogrusu mu bu kı ?
www.erdemeksi.com

KeePSaKe

Valla abi bende o resimleri hiç sevmiyorum pek anlamam ama neresi estetik o fotoğrafların bilmiyorum ama baya moda oldu benim ünide fotoğrafçılık bolumunde okuyan arkadaşlarımın hepsinde var böyle dediğin gibi çekilmiş fotoğraflar...
Since 1903

Brestgerfich

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 29, 2011, 23:36:58
abı bır de anlamıyorum ya bugun yıne yaslı kadın ve sumuklu cocuk tıplerınden kazanan cok oldu...
ya sızcede sacma degıl mı bı tane yaslı kadın cek otururken kapı onunde..veya sokakta cocukları cek sumuklerı akmıs sonrada sıyah beyaz yap koy ve cok ıyı fotograf sayılsın...anlam veremıyorum ve ıste dıyorum bahane uretıyorum sanırım dogrusu mu bu kı ?

Birader hala Sadri Alışık'ın "Bu da gol değil hakim bey" dediği film yayınlanıyor ve izleniyor.
Yaşlı teyzeler ve pasaklı, fakir görünümlü çocuklar iş yapar.

erdibatmaz

hiç katılmasaydın kaybetmiş de olmazdın bence. keşke katılmasaydın.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

eRe

katılmak zorundaydım gıbı bır durum var.beklentılerden dolayı.ama basarısız oldum..ayrıca yaslı kadın ve sumuklu cocuk gorunce cekıcem artık anlasılan
www.erdemeksi.com