Ana Menü

An gelir ve dost dünyaya gelir ! İyi ki doğdun Cem !

Başlatan Simurg, Mayıs 26, 2011, 13:30:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

iyi ki doğdun cem :D
Duyk dukki en büyük süprizi okul yapıyomuş bugün sana ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Dost ne denir ne anlatılır bilmiyorum ama iyiki varsın ne denirki. Aslında söylenecek çok söz var ama işte hafiften odunuz bilirsin :D Taa öss zamanında başladı muhabbetimiz. (şimdikiler bilmez öss falan yaşlandık biz :D ) Uzun süredir sohbetimiz sürüyor o iğrenç esprilere nasıl katlanıyorsun bazen ben bile şaşıyorum doğrusu.  İyiki varsın dost çok sağol herşey için.

Ahmet abi çok teşekkür ediyorum nice yıllara hep beraber erişmemiz dileğiyle.

Demiryumruk forumun bana kazandırdığı güzel insanlardan birisin. Çok sağol

Banucan ortak'daki sohbetlerimizin ortak msn'nin değişmezlerinden olan kişi çok teşekkür ettim sanada nice yıllara hep beraber ulaşmamız dileğiyle.

Sercan şu an askersin belki de yorgunlukdan uyuyorsun sende iyiki varsın kardeşim yüz yüze görüşemesekde bi gün oda olur diyelim. Çok sağol Hayırlı tezkereler

Orçun sana gelince ne zaman bi Türk filmi bulsam direk aklıma gelen güzide insan.forumunda tanıdığım iyi insanlardan biride sensin. bi gün senlede yüz yüze görüşmek kısmet olur inş. üstad. Teşekkürler

Erdem nice yıllara mutluluklara hep beraber ulaşmamız dileğiyle. Çok Sağol

Andaç üzülüyorum ol sana şu öss pardon ygs falan insanı yorar bilirim. İnşallah istediğin bölüme girersin. Nice senelere hep beraber ulaşmak dileğiyle.

Serkan dediğin gibi forum aracılığıyla tanıştık. İlerde daha da ilersi olur kim bilir. Çok Teşekkürler

Cem Abi dediğin gibi kalbim temizdir :D bir kere görüştük ama işte kan kaynaması farklı olay inşallah ilerde tekrar görüşürüz yine. Çocukları benim için 1er kere öpersen sevinirim abi :)

Sergen forumun bana kazandırdığı iyi insanlardan biri de sensin. Senle daha görüşemedik ama bu görüşmeyeceğiz anlamına gelmiyor. Çok sağol kardeşim.

İhsan abi "kralçarşı.com çarşı resmi sitesi değildir" seni hep bu sözle hatırlayacağım. Çok sağol abim.

Yiğit nam-ı diyar örtmenim nice şampiyonluklara beraber ulaşacağız daha kazanılacak onca kupa paylaşılacak çokça şey var. Çok sağol.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Cem baskadir valla..

Forumdaki kisiligi ile bence hepimize ornek alinmasi gereken birisi..

Tanri erkegi yaratti diyorsa, bizede yeni yasina saygiyla egilmek duser :)

Mutlu yillar cem kardesim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Haziran 03, 2011, 23:09:21
Cem baskadir valla..

Forumdaki kisiligi ile bence hepimize ornek alinmasi gereken birisi..

Tanri erkegi yaratti diyorsa, bizede yeni yasina saygiyla egilmek duser :)

Mutlu yillar cem kardesim
Admin sen adamsın. İyiki tanıdım seni  abi. Çok teşekkürler nice yıllara hep beraber erişmemiz dileğiyle.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Bu cem kardesimiz twitte bi msj yazmiyor Volkan, transfer haberi duyuruyoruz , sen akabinde yaziyorsun seninle paslastigim icin
adam sana yaziyor, biraz sikayetciyim. Pasif kaliyor twitte site adina :) Olmadi Cem yeni yasinda daha aktif olman dilegiyle :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi