Ana Menü

BABA > Bobo !

Başlatan djinonu, Mayıs 22, 2011, 18:51:53

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Geldigi zamani hatirliyorum...
saclari uzundu dislanmis gibi bir tipi vardi onu bize Zago ayarlamisti..hicbirimiz begenmedik dedik bunda tik yok...
ama kiralik kontrati bitti diye bonservisiyle almistik yanlis hatirlamiyorsam...sonradan nobreyi gecti tek as güvendigimiz forvetimiz oldu..ama sakatlanmalari yada formunu kaybetmesi hep gidip yada kalmasi konusunu uzunca tartismalara fikir degisikliklerine yol acti..
ama benim unutamadigim iki mac var bobonun
f7ye karsi süper kupa final maci burda almanyada oynanmisti 1-0 geri düsünce bobonun golü geldi ondan sonra ne ses kaldi ne nefes..birde hicbir besiktaslinin o türkiyemizin kötü zamaninda aldigi o harika zafer maci besiktas liverpool...kalecinin besiginden topu yollamisti ya manyak birseydi ya..
alttaki görüntü benim bu anlattiklarimin hepsini gözümün önünden film gibi gecirdi...
gidersen üzülürüm kalirsan sevinirim nobreden belki faydali olursun ama suda bir gercek kalsanda kalite yüzünden yetersizsin be bobom! ama iyiki varsin iyiki vardin!

BOBO COK BABASIN!

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=92816

:-\ :-\ :-\ :'(

husoeagle

bobo iyi ama daha iyi bir golcüye ihtiyacımız var

keskinli

maalesef hep yetenek olarak kaldi,bi türlü patlama yapamadi
yinede besiktasin en golcü sporcusuysa  nerede yanlis yaptigimizin göstergesidir buda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin