Ana Menü

İbrahim Akın yuvaya dönüyor

Başlatan IL Capitano, Mayıs 17, 2011, 10:22:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Beşiktaş, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da tekrar yıldızı parlayan eski futbolcusu ile anlaşmaya vardı.   BEŞİKTAŞ, Forlan, İbrahim Öztürk ve Egemen'in ardından bir bomba daha patlattı. Siyah beyazlılar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımının yıldızı olan eski oyuncusu İbrahim Akın'ı 3 yıllığına renklerine bağladı. Yıllık 1 milyon 200 bin Euro alacak olan İbrahim Akın, 2004'te Altay'dan Beşiktaş'a transfer olmuş ve siyah beyazlı kulüpte yaklaşık 4 yıl oynadıktan sonra 2008 yılı ara transfer döneminde 1.1 milyon TL'ye Belediye'ye satılmıştı.

Yeniden doğdu

İstanbul temsilcisinde performansını yeniden artıran ve ligin en başarılı futbolcuları arasına giren İbrahim Akın bu sezon ligde 8, kupada ise 3 gole imza atmıştı. Eski yuvasına dönecek olan 27 yaşındaki yıldızın takımı ile sözleşmesi 2012'de bitiyor. Ancak Belediyespor yönetimiyle anlaşmaya varan Beşiktaş'ın, bu transferi önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Forlan'a ev bakıyorlar

Öte yandan siyah beyazlılar önümüzdeki sezon formasını giydirmeye hazırlandığı Diego Forlan'ı da 10 gün içinde İstanbul'a getirecek. Bu nedenle Uruguaylı golcü için ev bakılıyor. Atletico Madridli oyuncuya İstanbul'u gezdirecek olan siyah beyazlılar, bu transferi bitirmek için de gün sayıyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

IL Capitano

akin akin Ibrahimi severim, gelirse hem sol acik hemde sag acik icin kadro zenginligi olur. Ama kafalarda soru isareti birakan, IBB de kontra atak oyununda cok basarili olan bir futbolcunun Besiktasta ne verecegi? örnek Youla. 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Yerli SIKINTISI var tabi... IBBde performansiyla tekrar gündeme gelmis olabilir...Akli basina gelmistir diye dusunuyorum.

Ibrahim akin ve Burak Yilmazda gelsin, tamamdir :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

gelsinde bize gol atmasın yahu :D

El Maestro

Alınabilecek en iyi alternatiflerden birisi ..

Geliyosa Hoşgelsin ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Holosko ile takas oluyorsa çok iyi transfer.
bilekleri çok iyi. Kupa maçında çıkmasına şaşırmış ve sevinmiştim. defansı hallaç pamuğu gibi atmıştı.
aklı da başına gelmiştir.
anadoluda da yaşamıyordu bu adam istanbuldaydı hep
İstanbul'a gelince bozar kendini yææ diyemeyiz. :)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

ben seviyorum İboyu ve şahsen alınırsa sevinirim.. bireysel olarak iyi yeteneklere sahip sayılı yerli oyuncudan biri.. yerine göre yedek olur yada oynar mühim değil ama mutlaka yarar sağlayacaktır uzun sezon döneminde..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Yerli oyuncu sıkıntısı çektiğimiz bu dönemlerde İbrahim Akın iyi bi transfer olabilir.
Hele ki Holosko ile takas edilirse harika olur.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

cok iyi bi haber
gelmesini cok isterim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

mutlu oldum.. katkı sağlayabilir takıma.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

İstemiyorum..

Eski metresten karı olmaz arkadaş.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Tek artısı Holosko'yla takas olması, kontenjan açılması.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 17, 2011, 18:40:09
İstemiyorum..

Eski metresten karı olmaz arkadaş.

niye? hani savunduğun bir konu vardı abi, benimde savunduğum bir konu..

Mesela şu egemen konusu.. Adam daha önce bize karşı cok sert pozisyonları girişimleri olmuştu diye bazı arkadaslarımız istemiyordu, sende benim gibi düşünüp böyle saçma bir düşünce olamaz vs vs demiştin.. Tüm söylediklerini hatırlatmama gerek yok heralde hatırlıyorsundur neler dediğini zaten abi.

O zaman ne diyelim? daha doğrusu ne deseydik egemen konusunda? ''Eski kasaptan pirzola olmaz arkadaş!'' diyelim hep beraber?

nasılki bu düşünce saçmalığın daniskası ise, bu 2. kere bu forma giyilmez mevzusuda o kadar saçmalıktır bence.

Varmı böyle bir mantık yahu? kendini daha toparlamış üstüne birşeyler koymuş ve bize yarar sağlayacağı düşünülüyorsa neden alınmasın? ki yarar sağlayacağını eminim kendinde cok iyi biliyorsundur abi.. Üstelik böylesi bir kontenjan sıkıntısı varken ve bahsi geçen bu oyuncu bireysel yetenek konusundada sayılı yerlilerden biriyken..

Valla işin açıkcası bu düşünceyi senden beklemezdim abi.

Haa bu arada aklıma gelmişken milanda zaten küçücük,küçük düşünceli bir klup, niye kaka'yı yine istiyorlar ki(!).. bilmiyorlar mı onlarda 1 kadınla gerdeğe 1 kere girilir diye.. :)
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ersin Develi

Holosko ve İbrahim Kontra atak oyuncusu ama İbrahim Holosko'ya göre daha yetenekli.
İyi bir alternatif olur

Ayrıca Egemen gelebiliyorsa İbrahim Akın haydi haydi gelmelidir