Ana Menü

Tayfur Havutçu'yla devam !

Başlatan eebjk, Mayıs 16, 2011, 18:05:50

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

O zaman olayı şöyle bağlıyım ;

Sportif direktör uygulamasına Türkiye'de kesinlikle karşıyım.. Ancak ;

Tayfur havutçu'nun her işine burnunu sokmasından ziyade, Tayfur Havutçu'ya yardımcı olacağını umarak söylüyorum o zaman M.D yararlı olabilir ..

Ama herşey bu kadar iyimser gelişmiyor, en kötü ihtimal basın birşeyler uyduracak Mustafa hoca ile Tayfur hocanın arası açıldı mı ? Guti için tartıştılar mı ? Yoksa Tayfur'un yerine Denizli mi ?

Bu tür sorularında olacağını biliyoruz .. Ve bu tür ortamda bir t.d nasıl rahat ve huzurlu bir şekilde görevini tam yerine getirebilir veya istediklerini yakalama imkanına erişebilir ?

Herşey bu kadar iyimser olsa sıkıntı yok, ama işte yazdıklarımın hepside en ufak bir başarısız sonuçta yazılıp çizilecek ..

Ben bunların olmasını istemediğimden KARŞIYIM ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Adam gibi adam, düzgün bir futbolcuydu ve düzgün bir hoca.. Ben inanıyorum ki başarılı olucak ki bunu schuster gittikten sonrada gayet iyi gördük. evet biraz deneyimsiz gibi görünüyo kaldırması zor olabilir gibi ama eminim başarır.. Kim gelirse gelsin güveniyoruz da Beşiktaş'ın içinden başarılı bir futbolcu olan ve iyi bir hoca olduğunu eline geçen kısa fırsatta gösteren Tayfur Havutçu'ya neden güvenmiyoruz ben onu anlamıyorum..

Ben yürekten inanıyorum ve inşallahta başarılı olur kanıtlar. Hayırlı olsun hem Tayfur Havutçu'ya,hem Beşiktaşımıza hemde bize..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

unicorn

Çok cesur karar, umarım başarılı olur.
Özgüven aşılarsak Tayfur hoca bu işi başarabilir.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !