Ana Menü

Forlan Transferi Tek Konu

Başlatan NoPasaran, Mayıs 15, 2011, 20:07:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Diegoo Forlaaaan
Diiegooo Forlaaan
Diegooo Forlan
Fenere deee Koylaaaaaaaan!

ooooooo
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

En önemliside bu kadar erken bitirmemiz transferi..
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Şu hamitte gelse..

Egemen
Forlan

Bence çok önemli 2 transfer..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Forlan icin görüsme devam etmekle birlikte NTVsporun verdigi gibi KESIN anlasma daha saglanamadi.

Tabi bu her an olabilir, ama suan itibari ile bu haber kesinlesmedi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Catak

YÖNETİMDEN FORLAN AÇIKLAMASI

15.Mayıs.2011 20:42
< ÖNCEKİ HABER SONRAKİ HABER >

Bugün basında çıkan "Forlan Beşiktaş ile anlaştı" haberlerinin ardından ulaştığımız Beşiktaş yönetimi konu ile ilgili HABER1903'e açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş yöneticileri Haber1903'e yaptığı açıklamada;

" Forlan'da şuanda her hangi bir gelişme yok. Forlan transferi en son görüşüldüğü gibi duruyor. Şu an için her hangi bir futbolcu ile kesinlikle anlaşmadık " diyerek sözlerini tamamladılar.

Kaynak: haber1903.com

Öte yandan Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu'nun yarın özel bir uçak ile transfer görüşmelerini başlatmak için yurt dışına uçacağı öğrenildi.
ÇATAK

Cem Goren

yönetim anlaşsa bile bunu söyleyemez. spk olayı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Brestgerfich

aleks de souzanın yarısı kadar katkı sağlasın yeter. hayırlı ugurlu olsun.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Forlan konusuna gelirsek..

Gerek bu forumdan, gerekse bazı haberlerin altında yapılan yazıları okuyunca taraftarın belli kısmının sevinmediğini görüyorum..

Yaşlıdır, geçen sene ne yapmıştır gibi bence artık demode olmuş transferleri eleştirme huyunun malesef devam ettiği çok açık ve  net görülmekte..

Hatta ve hatta bugün Fenerbahçe maçının 6-0 olduğunda Alexin çok güzel golünden sonra "Volkan, bir aleximiz olmadı be" demesinden sadece 1 saat sonra Forlan ile ilgilli twitterdaki yaşlı oyuncu almayın açıklamasıda bir garip. Alexin Forlandan 2 yaş daha büyük olduğunu herhalde bilmiyordu :)

Forlan büyük bir isimdir. Bunu herkes kabul edecektir. Ama önce bizim kabul etmemiz lazımdır.

Açık konuşmak gerekirse Forlan haberi ilk kez basına düştüğünde "alamayız" diye düşündüğümden heyecanlanmamıştım bile. Çünkü daha geçen dünya kupasındaki inanılmaz performansını kimse unutmamıştır herhalde..

Yönetimden aldığımız bilgi "Basındaki yalanlamalara yetişemiyoruz" desede bu transferin ben bittiğini düşünüp yazıyorum..

Beşiktaş'ta Bobo gidip Forlan geliyorsa bu çağ atlamadır. İlla birilerinin genç olması açıkcası çok önemli değil. İlla birilerinden parada kazanamk gerekmez. Bazı futbolcular bizi hedefe götürmek için vardır..

Örneğin Guti. Sene başındaki istekli arzulu futbolunu hatırlayın hiç o zaman yaşı aklınıza geliyormuydu ?

Hayır..

Forlanda kendini verirse yine yaşını konuşmayız..

Yaşıda öyle 35-36 değil..Vikipedi 19 mayısta 32 olacak diyor. En az 2 sene daha bize fayda sağlayabilecektir..

Ancak tabi bu transfer olacaksa ben kesinlikle Guti ile yolların ayrılmasından yanayım..

Almeida

Forlan

Q7           Simao

Ernst Necip

Yerli   Yabancı (Yerli) Yerli Yerli (Yabancı)

bir dizilişin olacağını düşünüyorum..

Tabi bazı farklılıklar olabilir yapılacak transferlere göre bence önemli bir ekdik yanımız tamamlanmak üzere..

Gutide golcü bir özellik söz konusu değildi. Yani atarsa Penaltıdan atıyor ama skora ben direkt olarak çok etki ettiğini düşünmüyordum..

Forlan bu durumu fazlası ile giderebilir..

Hayırlısı ...

Ayrıca yaşlı diyenlere Pirloda aynı günde doğdu ve İtalyanın en büyük kulübüne gittiğini hatırlatmak isterim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Sonuç olarak geçen dünya kupasının en iyi oyuncusu seçildi ..

FORLANdaaaaaaaaaaaa terrrrrrrr olmaya geldikkkk.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

Bende aslında artık yaşlı oyuncu alınmamasından yanayım ama Forlan olunca iş değişiyor tabi hem ismi var hemde bu yaşına kadar bir şey kaybetmedi daha formda bir oyuncu katkısı olacaktır mutlaka...
Since 1903

El Maestro

Adam geçen yıl dünya kupasında en iyi oyuncu ödülünü aldı, daha ne söylenebilirki ?

Hani daha çok geç değil o yüzden ..

NoPasaran

Bence iyi oyuncu iyi oyuncudur..

Yaşlısı genci olmaz..

Rüştü 37 yaşında adam Hakandan bin kat daha fazla güven veriyor bana..

Guti adam gibi dursaydı bin tane sezer öztürk ederdi..

Alex zira öyle

Hagide öyleydi..

Sivok 27-28 yaşında, kime sorsam gitsin diyor..Alın oda genç...

Genç oyuncu bulmak kolay değil. Quaresma olayı farklı bir olaydı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Yahu daha 1 sene önce hangimiz keşke bu adam bizde olsaydı gözüyle izlemiyorduk Forlan'ı ?

Kim ne derse desin daha geçen yaz oynanan dünya kupasının yıldızıydı ..

Böyle bir ismi Türkiye'ye getirenlerin emeğine sağlık , büyük bir transfer ..  ;)

eRe

maicon kaç yaşında bu arada :D yakında ona da yaşlı diye eleştiriler gelirde :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Diego Forlan - all goals of season 2009

Buda  videosu  ;D

2009 da attığı gollermiş  ;D

Ne vuruyor be  Gerçek Sarı Melek  :ahaha