Ana Menü

Egemen Korkmaz BEŞİKTAŞ'TA !

Başlatan carsi52, Mayıs 02, 2011, 18:00:44

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Önümüzdeki sezon güçlü bir kadro kurarak 3 kulvarda başarı yakalamak isteyen Beşiktaş yönetimi, savunma ve hücum bölgesine transferler yapmak için düğmeye bastı. Siyah-beyazlı takımın ilk anlaştığı isim Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Egemen Korkmaz.
Beşiktaş kulübünün ve Egemen'in daha önce daha önce kesin bir dille reddetmelerine rağmen, yeni sezondan başlayarak 3 yıllık anlaşmaya vardıkları ortaya çıktı.
Trabzonspor camiasının tepkisinden çekinen yöneticiler ve Egemen'in bu olayın basına sızmasından dolayı oldukça rahatsız durumda.
Beşiktaş yönetimi tecrübeli futbolcuya yıllık 1,1 milyon euro ödeyecek.

Ntvspor
http://www.ntvspor.net/haber/spor-toto- ... eri-egemen

Trabbzonspor'un savunma oyuncusu Egemen Korkmaz ile 3 yıllık anlaşmaya varıldı.
yıllık 1.1 milyon Euro alacak

Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

Ersin Develi

Beşiktaş'ımızın Guti,Simao,Quaresma transferlerinden sonra,Forlan'la ilgilenirken çağ atladığını düşünüyordum.Ama eğer bu transfer doğruysa geriye dönüşün ilk sinyalleri olarak görüyorum.

Egemenin iyi futbolcu olduğunu düşünmüyorum,rakibe bodoslama dalmak iyi futbolsa eğer Servet Türkiye'nin en iyi futbolcusudur.
Son iki maçta İnönüye gelemeyen adamdan bahsediyoruz.

Egemen Messi olsa,bu takımda yeri olmamalı.
Bilica'yı da alalım oldu olacak...

Beşiktaş Şeref'tir;Şeref'in Takımında Yol,Hedeften Önemlidir...

Ersin Develi

SON NOKTAYI ADALI KOYDU!
02.Mayıs.2011 18:26

Bugün basında çıkan " Egemen Beşiktaş'ta "haberlerinin ardından ulaştığımız Beşiktaş Kulübü Transfer Komitesi başkanı Serdal Adalı, konu ile ilgili HABER1903'e konuştu.

Adalı yaptığı açıklamada;

" Egemen ile anlaştığımız haberleri doğruyu yansıtmamaktadır. Sezon bitene kadar her hangi bir yerli oyuncu ile görüşmemiz olmadı, olmazda. Bu etik olarak çok yanlış. Lig biter bizde kafamızdaki isimlerle ve kulüpleriyle görüşmelere başlarız. Yabancı transferi için Kupa finalini bekliyoruz. Final maçından sonra yurtdışında gerekli çalışmalara başlayacağız.'' diyerek sözlerini tamamladı

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Muthis transfer

Bravo

Hic umudum yoktu, cok sevindim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Pique'yi felan mı aldık neyi müthiş ?

Alt tarafı 30 yaşına gelmiş Allahın kasabını alıyoruz.

Ne kadar meraklısınız Beşiktaş'a kötülük yapmış çirkeflik yapmış futbolcuları geldiği veya geleceği zaman onları yere göğe sığdıramamaya..

Bunu yapana ödül verilmiyor.

NoPasaran

Barcelonada pique yi besiktasa versem diye yana yana tutusuyormus..

:))

Super oynuyor egemen.

Yerli ve bedava..

Daha iyisi varsa bulun getirin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

yanılıyosun abi .. egemen gelecek için umutlandırcak bi transfer değil oldu olacak ömer erdoğanı alsınlar.

ben gram sıcak bakmıyorum bu transfere
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 02, 2011, 23:10:03
Barcelonada pique yi besiktasa versem diye yana yana tutusuyormus..

:) )

Super oynuyor egemen.

Yerli ve bedava..

Daha iyisi varsa bulun getirin

Ersan ve Giray kasabın önde gideni.

Gökhan Zan ve Toramanı büyüttüğümüz zamanların aynısı.

KeePSaKe

Bu baltanın nesi müthiş Allah aşkına başka yerlimi kalmadı sanki...
Since 1903

carsi52

İlk bu videoyu izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=tt6ljHmw28M

Ve fotoğraf

Resim

Bu hayvanın gelmesi mi müthiş olur ? Hayvan diyerek hayvanlara hakaret ettim ama..
Beşiktaş düşmanı pislik herif!

NoPasaran

Goruslerinize saygi duyarim..

Muthis bir transfer benim gorusume gore. Savunmasimda sikinti yasayan ve yerli sorunu yasayan bir takim taraftarinin son 2 senede seyrettigim kadari ile turkiyedeki en iyi savunmacilardan birisine karsi cikmasi garip..

Egemen cuk transferdir istediginiz kadar elestirin..

Gutiye yapilan hareket icin ise, baska konuda konusulur. Futbolda olan seyler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

İhsan abi arada bir bizim taraftar profili fenerin taraftar profiline dönüyor diyordu.
Haklı çıkıcak sanırım  :-\

Harbidende fenerlileşiyoruz bize her yol mübah oluyor.

NoPasaran

Abartmaya gerek yok. Fenerliside Galatasaraylisida bizim kardeslerimiz, arkadaslarimiz..

Oyle rakip takim taraftari insanlar varki bin besiktaslidan daga kutsaldir benim icin ve onlar gibi dusunmekten gurur duyarim yeri geldiginde..

Neyse konuya donersek;

Yerli kimi oneriyorsunuz yada ersana 7 milyon euro mu verelim ? Yada kesimala 5 milyon euro mu verelim..

Egemene dusmanlik toplum psikolojisi yuzunden mi merak ediyorum. Turkiyede bu sekilde faul yapan ilk insan mi ?

Futbol buyuyor ama sizler dar alanda kaliyorsunuz. Seneye hedef uefa kupasi ise anadolu takim topculari ile hedefe ulasmayi dusunmeyin bence...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net