Ana Menü

Usame Bin Ladin öldürüldü

Başlatan CR7, Mayıs 02, 2011, 09:23:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bosver

Yayan oluden farki varmiydi ladinin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 03, 2011, 00:20:25
Abd dogru soyluyordur niye yalan konussun ki ya

Bu laf 40 yıllık dostu olur ya hani "Bizim İsmet doğru söyler ya neden yalan konussun ki" gibi birşey olmuş :D
Since 1903

NoPasaran

:D

Eger olmedi ise ciksin o zaman

Vurmus indirmis..

Dedigini yapiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Gösterdikleri resime inanan var mı adamlar paint terk ya  ;D
Since 1903

CR7

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Mayıs 03, 2011, 00:19:40
Ya çok önceden öldürüldü, okyanusa atıldı diye ayak yapılıyor. Ya da bir zamanlar çıkan dedikodular doğruydu, Usame Bin Ladin bir ABD casusuydu ve görevden alındı.

aklıma nikita geldi nedense ;;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mayıs 03, 2011, 00:42:29
Bin ladin oldurulemez mi ?

bin ladin ölür elbet bir ladin daha dünyaya gelir ;;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

yuNuS1903

okyanusa atılmıs hehe suyu bol olsun  ;D

NoPasaran

Musluman amerika :)

Yikanmadan gitmesin istedi herhalde

Saka bi yana

Dunyanin bir numarali teror orgutunum liderini yok ettikleri icin tesekkur ederim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Valla onlar istedikleri teröristi yokedebiliyor ama bizim İmralıdaki davarbaşını korumasınıda iyi biliyorlar.
Since 1903

ERHUN

Amerika 1985'te Usama'yı Rus'lara karşı kullanmış. Yani ABD'ye bağlı olarak çalışmış. Amerika'nın bu olayları çok önceden planladığını düşünüyorum. Hatta bir ara ikiz kuleleri Amerika çıkarları için vurdu diye bir söylenti vardı ben onunda doğru olduğunu düşünüyorum. Adamlar çıkarları uğruna binlerce vatandaşını öldürmekten çekinmeyecek kişiliğe sahip. Çıkarları için yıllarca birini kullandılar sonunda buruşturup çöpe attılar.

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Mayıs 03, 2011, 01:17:59
Valla onlar istedikleri teröristi yokedebiliyor ama bizim İmralıdaki davarbaşını korumasınıda iyi biliyorlar.

+∞

NoPasaran

Kime gore?

Komplo teoricilerine gore mi

Usame bin ladin, teroristtir. Bu kadar net
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Öldürenlerin ellerine sağlık orası ayrı konuda;

Şimdi o yok, başkası var. Bir de Amerika'nın bir numaralı düşmanı falan diye lanse ediliyor çok komik .

He bi de bu ay içinde kesin 5-10 yer patlatır bunlar, misilleme olarak. Sen sadece Ladin'i öldürsen ne olur? bana Ladin'in ölüsü değil, terörün bitmesi lazım.

Misal şimdi Apo öldürülse ne işe yarar ki? Terör yine terör. Yine burnumuzun dibinde, değişen bir şey olur mu ? Bize insan ölüsünden ziyade, bu saçma terör ideolojisinin tükenmesi lazım..

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~