Ana Menü

Bune ulan buneeeeee!!!!!

Başlatan beckyZWICKY, Nisan 29, 2011, 00:51:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1948373705443&oid=129173546484&comments

youtube vs yok facede rastgeldim umarım herkez izleyebilir üyelik filan sorunu yoktur inş...

Konuyuda hertürlü video müziğe filan açmıyorum BURAYA AÇIYORUM.. nedeni ise daha fazla kişiye ulaşsın, ulaşsın ki herkes bu sütü bozuk [edit] evladına en ağır küfürleri iletsin!!!!!!!!!!!!!!!!

Allah aşkına böyle insanlar varmı dünyada ya varmıııı Karısını sevdiğini herşeyini tutamıyorum kendimi ya elim ayağım titriyor resmen.. Yere düştüğündeki o sesi duydum ya bittim ya elim ayağım titriyo yemin ederim! Allah En büyük belaları size versin inşallah!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

El Maestro

ŞEREFSİZİN tanımı budur ..

Yazacak çok şey var ama neysee .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Vay meydan cocugu, vay allahsiz, erkek  mi bu be, insan mi be, tutsun yiyorsa bir kangali atmaya kalksin...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Bunu atıcaksın böyle işte bacakları kırıldıktan sonra bırakıcaksın öyle bağırsın dursun [edit] orda o köpeği kuyruğunu tuttuğu an bacağını ısırıp koparması lazım ya da kuduz yapması lazım ama yemin ediyorum hayvanlar bile insanlardan daha zararsız ve temiz...

Bu arada neresi orası ?
Since 1903

beckyZWICKY

bilemiyorum.. Video başında konuşma sesleri duyuluyor fakat şuan ki saat itibariyle evde uyuyanlar var sesi yükseltemiyorum.. Anladığım kadarıyla türkiye değil türkçe konuştuklarını sanmıyorum yada öyle anlıyorum..

Ya varya kuran çarpsın şuan orda onlarla olsam ordan aşşağa atmayan en büyük şerefsizdir. ORdan aşşaa atmassam en az bunlar kadar şerefsizim ya!.. BUNLAR diyorum.. o videoyu çekip gülende ŞEREFSİZİN kralı! onun bunun oğulları cok keyifli eğlenceli bişe yapıyorlar sankide videoyu çekip kahkaha atıyor kansız köpekler diyeceğim ama kuran çarpsın köpeklere hakaret olur resmen.! en başında o işkence görüp çatıdan atılan köpeğe!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

Allah kahretsin seni o hayvanın çıkardığı o ses inşallah sende düşersin o binadan şerefsiz!
FEDA

Simurg

Çok kötü mü video yorumları görünce izleyemedim

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

bence bakma. icinde tanri korkusu olan böyle bir sey yapamaz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

erdibatmaz

insanda vicdan denen bir şey olur. bunlarda eser yok.

bana ortadoğu ülkelerinden bir tanesi gibi geldi.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Şerefsiz herif ya bunları yakalıcaksın üstlerine köpekleri salıcaksın parçalasınlar şerefsizi.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Bence burda zavallı olan köpek değil,diğeri

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 29, 2011, 09:13:51

Köpeği üst kattan aşağıya atıyorlar Büşra
Since 1903

Brestgerfich

Duyuru: Pitbull öldürür!..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Nisan 29, 2011, 14:01:49
Alıntı yapılan: Simurg - Nisan 29, 2011, 09:13:51

Köpeği üst kattan aşağıya atıyorlar Büşra

bende şuan bakmaya cesaret edemedim valla :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org