Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

@ERHUN..

aklıma gelmişken, benim üflemem bedduam tuttu çöküntüye gitmeye başladın..

ama seninde duan; şampiyon üfürükçü beckyZWICKY'nin takımı; becky SK olacak diye söylediğin dua'n dileklerde tutmaya başladı sanki :P liderliğe bir adım kaldı :P  hadi inşallah dua'n tutar ahahahaha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

bu gece NoPasaran takımıyla oynayacağım maçı özetliyorum; En az dün gece ki AnArKi karşısındaki 4-1 lik galibiyetim kadar olacağına inanıyoruz..

Maç tahmini; 5 yada 6 atacağım..   :muha

bunu okuyup; içinizden ;s.ttir lan daha neler diyebilirsiniz ama maç sonuçları açıklandığında hesaplaşıcaz  ;;D   :P :P :P :P

(Not: içimden geçirdiğim, düşündüğüm ve yorum yoluyla uyguladığım; rakip üzerinde psikolojik savaş başlatmak, korkutmak, korkak futbol oynamasını sağlamak, oyun şablonunu ve dengesini bozma amacı ile uygulanan bir saldırı..)

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Volkan abiyi bu Ali Cengiz oyunlarıyla alt edemezsin Sercan abiii ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

zyryanov kulüpte huzursuz olduğunu belirtti.
tekliflere açığız.

MGPBGB Futbol Yatırımları A.Ş.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 28, 2013, 21:46:05
Volkan abiyi bu Ali Cengiz oyunlarıyla alt edemezsin Sercan abiii ;D

Volkan abiye karşı inanılmaz bir "Psikolojik" savaş başlattım.. şuana kadar dediklerimin ve şimdi diyeceklerimin kısaca özeti budur. Neyse bu savaşa devam etmek gerekirse;

melis, göreceğiz canım :) )) açıkcası kazanmayı bırak, fark atacağım gibi his var.. hatta histen ziyade 2 takım karşılaştırması ve yaptığım kriterlerden, taktik savaşlarımdan bunu net çıkardım.. Eğer ki oyun kağıt üzerindeki gibi değilse, mantık dışıysa bu dediğim gerçekleşmez.. ama oyun mantık üzerine kuruluysa görüceksin canım.. :D

hatta şöyle diyeyim; bu gecede Fark atarak kazanırsam şampiyonluğun en büyük adayı becky SK'nın olduğuna; başta başkanım, yönetim kurulumuz, taraftarımız ve medya organlarınada inandıracağız, tıpkı ben ve oyuncularımın inandığı gibi.. puan kaybetmeyi bırak; 1 farkla filan yensem bile şampiyon olacağımı düşünmeyeceğim.. 2.lik 3.lük için savaşacağım uğraşacağım..  :bjk

Not: birde yeniliyomuşum falan.. istifa ederim falan gibi birşey demiyimde oyundan zevkim tamamen kaçar.. mantık dışı sadece şans faktorunun onemli oldugu bir oyun olarak düşünüp pekte oyunla ilgilenmem  ;D   gelişigüzel öylesine takılırım devam ederim lig sonuna kadar.. :)

ulan varyaaa.. Gs-Chelsea ile oynayacağı zaman Mancininin chelsea'yi analiz edeceğinden daha cok ben bu sanal maçı analiz ettim uğraştım, rakibin taktiğine karşı kağıt üzeri taktik savaşı verdim falan  :ahaha

(büyük konuştuk ya kesin değişik birşeyler olur bu maç  :muha :muha  ve volkan abinin bu maça yorumsuz kalmasınıda sevdim.. maçın skoruna göre yorum gelecek.. yani puan alırsa yorum.. kaybederse bu maç hiç olmamış gibi haberi yokmuş gibi sessizlik.. :P :P :muha :muha )

unutmam gereken..

ilhan mansız_melis

Maçın sonucunu merakla bekliyorum. ;D

ERHUN

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Aralık 28, 2013, 18:35:56
@ERHUN..

aklıma gelmişken, benim üflemem bedduam tuttu çöküntüye gitmeye başladın..

ama seninde duan; şampiyon üfürükçü beckyZWICKY'nin takımı; becky SK olacak diye söylediğin dua'n dileklerde tutmaya başladı sanki :P liderliğe bir adım kaldı :P  hadi inşallah dua'n tutar ahahahaha

"Çöküntüye gitmeye başladın" demişsin ama dipteyim şuan. Yeni başlamadım yani 5-6 maçtır kazanamıyorum.
Tek suçum kimse hakkında kötü düşünmemek işte ne yapayım.  :)

beckyZWICKY

başkalarını küçümsemek; iyi düşünmek anlamına gelmez ki..

ve en büyük kötü düşüncedir başkasını kucumsemek.. o Kücümsenen kategorideki yani o sırada 8. olan takım şimdi bi anda 2. oldu allahın adaletiyle ahahahaha

ve o dönem ilk 6 da olan şimdi dipte.. Allahım sana şükürler olsun ahahaha

bu arada; çöküntüye gitmeye başlamışsın derkende; o güzel dileklerimden sonra demek istemiştim  :rock

unutmam gereken..

ERHUN

Kimi küçümsemişim?

"Bence şampiyon şuan ilk 6'da bulunanların arasından çıkacak" sözünün neyi küçümseme?
Tahmin yaparkende birilerinden izin alayım bari bundan sonra.

Bence bu sene şampiyonlar ligini Bayern Münih alacak mesela. Şimdi Barcelona, Real Madrid, Paris Saint Germain, Borussia Dortmund ve diğerlerini küçümsemiş mi oldum?

Neyse cevap vermenize gerek yok, soru işareti koyduğuma bakmayın. Cevap aşağı yukarı belli "ahaha dipteyim". Bu kadar kindar olduğunuzu bilseydim samimi ortama aldanıp o tarz bir tahmin yapmazdım, neyse bundan sonra dikkat ederim. İyi geceler bu konuyu okuyan herkese.

beckyZWICKY

farkettiysen gülüyorum kahkaha filan atıyorum.. bence kendin biraz kindarlık yapıyorsun bu varsayım ile.. ligde son dönemlerde kötü sonuçlar almış olman biraz buna sebep olmuş olabilir.. ve senin gibi yapıp; "Kindarsın sen! kötü sonuçlar alıyor olmanı benden biliceksin nerdeyse, yok okuyo üflüyo falan gibi absürt şeylerle" vs vs diye söylesem olur mu? olmaz. ve komik. tıpkı senin bu dediğin "bundan sonra tahmin yaparken izin alayım" cümlendeki iğneleme gibi..

alt tarafi geyik dostum.. Tıpkı senin durduk yere muhabbetin ilk noktasında becky SK'nn hocası üfledikten sonra çöküntüye geçtim maç kazanamıyorum lafın gibi geyik o an ilk 6 da olmadığım için geyik yani kücümsedin ilk 6 da deilim vs vs konusu..

bu kadar takılma sen ayrıntılara.. alt tarafı oyun zaten. bakarsın yarın öbürgün 3-5 maç üst üste kazanırsın üstlere cıkarsın.. umarım çıkarsında üst sıralara. böyle kasmandansa üst sıralarda olup gülücükler saçmanı görmeyi isterim. eskisi gibi.

hadiyin iyi geceler.. NoPasaran ile olan maça yarın akşama doğru bakıp değerlendirmesini yapacağım :P  şayet yenilirsem ruhsuz futbolcuları paf takımına sürgüne, paftaki oyuncularıda A takıma alacağım :P

unutmam gereken..

ERHUN

Sıralama düşmek vs. umrumda değil. Forumda bu konuya mesaj yazılıp ana sayfaya düşmedikçe oyun aklıma bile gelmiyor onu da belirteyim, OFM'de kazanınca bütün gün gülücükler saça saça, yenilince sinir harbiyle dolaşacak hâlim yok gün içinde binbir şeyle uğraşıyorum bende herkes gibi.

"Tek kusurum kimseye kötü düşünmemek" dedim "bedduam tuttu" lafına şaka olarak.
O mesajıma cevap verdiğin mesaj bana göre buram buram alay kokuyor. Kim olursa olsun benimle alay edilmesi hoşuma gitmiyor, ettirmemde zaten.
Belkide gecenin bu vakti ben yanlış algıladım eğer öyleyse yazarken düşüncen benim algıladığım gibi değilse ben özür dilerim.

Tekrardan iyi geceler herkese.

[KralKartal]

Oyundur kasmayin, son degil devamini oynariz yine:) antreman sayin siz bu ligi benim gibi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

fellaini için 3 teklif geldi bugün :) 3ü içinde teşekkür ediyorum.ancak lütfen kafasını karıştırmayalım satılık değil fellaini :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

İlkay Gündoğan içinde teklifler geldi 2-3 arkadaşımızdan.

İlkay planlarımızın içinde bulunuyor.Belki planlarımıza uymazsa o zaman satmayı düşünebiliriz yani şuan için satılık değil.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

1-0 geriye düşmemize rağmen 3-1 yenmişiz Yiğit abinin takımını.