Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Normal liglerde değilde Fantazi liglerde takas sistemi koyabilirler aslında.

Yapıcak bir şey yok artık öyle goller atsınlar ki bu paraları unutalım :D
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

kupa maçını fırsat bilip defansa savunmacıları yığıp daracık hucum oyuncularımdan 2'sini dinlendireceğim.. böyle olmayacak yoksa.. full kapanıp kontra atağı düşüneceğim kupa maçını fırsat bilip.. anadolu takımı taktiği yani.. hem belkide tutar kısmet.. kupa maçının gelmesi iyi oldu oyuncuları dinlendirmek için.. bakalım artık.. bu garip, hiç alışık olmadığım ve sevmediğim taktik nasıl bir sonuç doğuracak..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ERHUN

beckyZWICKY

hadi yaaa.. ben yorumdan önce değiştirdim taktiği.. bu maçta aktif olmayacak mı oyuncu seçimleri ve taktikler o zmn kii?

şuan taktiğim 6 defans.. neyse maç sonu taktiğe bakıcam ne görünüyo diye merak ettim şimdi aktiflik olmuştur inşallah.. yoksa kupa maçı fırsatı bedavadan kaçmış olcak :///

unutmam gereken..

ERHUN

%53 dediğim Sir Bobby serverındaki liglerin ilerlemesi. Bizim ligdeki maçlar oynanmadığı için geçerli oluyor diye biliyorum.

Bu arada %64.

carsi52

6-3-1 taktiğiyle oynarsın.

Geçerli olur yani.

beckyZWICKY

nereden bakabiliyoruz buna

ve fikstüre baktımda bizim maçın başlama saati 00:30 yazıyor.. yani 1bucuk saat önce başlamış o zaman???

unutmam gereken..

ERHUN

Benim de ilk 11'den dinlendirdiğim oyuncular var. Ona rağmen kazanacağımı ve maçın adamının Huntelaar olacağını düşünüyorum ama bakalım.

Bu zamana kadar hiç böyle net konuşmadım, şimdi konuşmakta iyi değil belki ama rakibin işi cidden zor. As futbolcularını oynatamıyor.

beckyZWICKY

yerini aratmayacak düzeyde alternatiflerin var.. yerlerini aratsa bile alternatiflerin var.. yani var..

bende alternatif bile yok aksjlfksafkaşsfas

unutmam gereken..

ERHUN

Hamsik'i almak istemiştim takım kurarken, 175m€'yu aştığım için alamamıştım. Mecburen onun yerine daha ucuz orta saha almıştım. Şanslıymışım ne diyeyim :)

%73.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

2' Huntelaar 0-1
71' Huntelaar 0-2
82' Cuadrado 1-2

Maçın adamı:

Maçın adamı seçilmemiş olsa da 2 golle katkının hasını yaptı, buradan Kaan arkadaşıma teşekkürlerimi sunuyorum :D

carsi52

2-1 yenmişim bende Maltalıyı.

2 gün önce 3-0 yenilmiştim şimdi yendiğimde baktım yedek kadroyla mı çıkmış diye fakat aynı kadroyla çıkmış.Keşke ligde bu taktikle oynasaymışım yenseymişimde kupada yenilseymişim.

Maçın yıldızıda yedekte ki oyuncumun seçilmesi sevindirici.

carsi52

2 gol mü atmış ;D

Vay adi Huntelaar bende kaç maç oynadı 1 gol bile atamadı gitti ilk maçında 2 gol attı ya ;D

beckyZWICKY

yiğit çaktırmadan tüyoyu kapıp finanstan para indirmişin sende galiba?? ;D ;D

unutmam gereken..