Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

4-3-3 sıstemıyle ya 3 atıyorum ya 3 yıyorum daha bı dengesını gormedım
bugun 4-5-1 taktıgı sahaya surucem.yedeklerı oynatıcam.eger ıse yaradıgını hıssedersemde marıo gomez ı satıp yerıne bır orta saha almak ıstıyorum
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Alıntı yapılan: RCA - Aralık 20, 2013, 11:59:17
İhsan abi 4-5-1 ile 16 maç üstüste kazandığımı hatırlıyorum.

Artık yaramıyor işe sanırım ya da oyuncularım güçlü değil.

Birşeyi farkettim bu ligde herkes oyuncu seçerken 4 bölgeden 2 sine en iyilerini almışlar ve diğer 2 sini 5 6 milyonluk adamlar almışlar. Normal de bunun eksileri çok. ama

Ben her bölgeye eşit güçte eşit parada oyuncular aldım Gareth bale dışında. şuan yokları oynuyorum.

Kupa maçım Serkan ile. Bu maçta draxler oynayacak. Goller bekliyorum

Yedek ağırlıklı kadroyla çıkcam Resul kupadan elenmek istiyorum, çünkü acaip dar bi kadroya sahibim hergün lig maçını zor kaldırıyorum bide kupa eklenirse bilmiyorum naparız .. Bakalım belkide şans vereceğim gençler beni yanıltır .  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

El Maestro

Bu arada sağlam defans satmak isteyen var mı ? En acilinden .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Bende maltalıyla oynuyorum yine bu akşam bıktım artık bunlardan ;D

Yenilmek istiyorum penaltılarda yenilirsem sevinirim ;D Bakalım kalecimi defansa koydum :D
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

2 galibiyetimde kendi evimde, deplasmanda SIFIR puan alabilmisim..

kupada deplasmandaymis, sanssiz bir durum

Kupada galip gelirsek yedeklerle guzel, yoksa kupadan elenmek sorun olmayacak ama yedekleri formda tutmak icin
devam etmek isterim, maglum oynamayinca moralleri bozuluyor :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

o degilde 4 yenilgiden 3 takim ozel antremanli cikti...

1 yigit antremansiz yendi beni :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ERHUN

Bu ara teklifler geldiği için bu mesajı yazma gereği duydum.

Adesanya ve Khalifa'yı satıyorum. Onun dışında takımda satılık oyuncum yok. Pogba ve Niang'ı teklif edilen oyuncuya göre takas düşünebilirim.

Ersin Develi

carsi52

Defans satmak isteyen varsa özel mesajlarını bekliyorum.

eRe

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 20, 2013, 19:20:34
Bu ara teklifler geldiği için bu mesajı yazma gereği duydum.

Adesanya ve Khalifa'yı satıyorum. Onun dışında takımda satılık oyuncum yok. Pogba ve Niang'ı teklif edilen oyuncuya göre takas düşünebilirim.

pogba ıle m.gomez ı takas edebılırız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

her oyuncumun gücü sarı ışıklı oldu hepsi aralıksız lig başından beri oynuyor.. yedeğim kalmadı lanet olası sakatlık herşeyimi bozdu.. çöküşe geçtim doğal olarak.. ve bu çöküş devam edecektir.. sakatım iyileşene kadar takım bu durumdayken rakiplerim şanslı olacak.. sakatlık bitiminde revizyonlarla güçleri toplarlayınca tekrardan intikamlar acı olacak ligin 2. yarısı ;D ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Forvet transferi aklımda yoktu fakat bugün Huntelaar yanıma gelerek Fatsa'ya alışamadığını ailesinin İstanbulda yaşamak istediğini söyledi bizde bu isteğini reddetmedik kendisini Erhunun takımına vermiş bulunmaktayız.Huntelaar'a hayatında başarılar umarım Erhunada hayırlı olsun  :)

Bizde Erhunun takımından Niang ile sözleşme imzalamış bulunmaktayız.

ERHUN

Huntelaar düzgün adam. Kuyt gibi, sıradan aile babası. Niang son zamanlarda çok sapıttı, barlarda kavgalar falan. ;D

Hayırlı olsun tekrardan. 11 yaş küçük adamı verip üzerine para verdim ama değeceğini düşünüyorum.

carsi52

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 21, 2013, 00:42:39
Huntelaar düzgün adam. Kuyt gibi, sıradan aile babası. Niang son zamanlarda çok sapıttı, barlarda kavgalar falan. ;D

Hayırlı olsun tekrardan. 11 yaş küçük adamı verip üzerine para verdim ama değeceğini düşünüyorum.

Vaaay be ;D Biz böyle bilmiyorduk Erhun Bey bize satarken gayet iyi bi çocuk dediniz ;D Biz adam ederiz Fatsada onu :D

Bende 15 vardı 11 sana verdim 4 kaldı sen bana 16 verdin 20 olması gerekiyordu bendede 18 kaldı ;D Aradan pay aldı site ;D

ERHUN

Tam onu yazmaya girmiştim. Keşke direkt takas sistemi olsa şu oyunda. Sen bana 11 yolladığında bana 9.900 geldi. Zaten param çok yoktu iyice azaldı. Neyse artık yapacak bir şey yok.