Ana Menü

Kralkartal.com Forum Cup 9 | Lig Şampiyonu RESUL | Kupa Şampiyonu Yiğit

Başlatan [KralKartal], Nisan 28, 2011, 15:04:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

ve teknik patron beckyZWICKY, başkan ve yönetime resti çekip; kesinlikle gönderilmeyecek! diye rapor sunduğu gelen bilgiler arasında..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Alt tarafı satın alma isteği yollamıştım :D

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

beckyZWICKY

oyuncumu ayartma resul.. yolsuzluk yapma ligde kanka    :ahaha :ahaha :muha :muha :muha
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

RCA

Zaten gazete öyle bi yazmış kı kendimi iki seven çifti ayırmaya kalkışmış gibi hissettim anasını satıyım :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

o degıl bende transfer yapmak ıstıyorum ama her bolgem dolu :D nereye kım alınır bılemedım
defansın ıkı tarafında oynayan bek
veya dzeko veya marıo gomez ıle takas yapabılecegım bır forvet olabılır :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

Her bölgen dolu değil. sağlam bir orta saha ve defans alman lazım.

Mesela şu an ihsan abi geride olabilir. Ama bu ihsan abinin ilk 3e giremeyeceğini göstermez.

Ben hep söylüyorum kadrosu derin olan ve Rotasyonu beceren şampiyon olur

That's me.

eRe

orta saham 4 3 3 ıcın yeterlı rotasyonda degıl mı ya :S ben kanat bek eksıklıgım var gıbı gelıyordu sadece.oda sakatlık falan olursa dıye
sız hıc rotasyon yapıyor musunuz sakatlık olmadan
www.erdemeksi.com

RCA

Mecbur. oyuncunun formları düşmeye başladığından taze kan koyuyoruz form ne kadar yüksek olursa 90 dakikanın sonuna kadar savaşma isteği de o kadar artar.

That's me.

carsi52

Oyuncular yorulunca mecbur yapıyorsun rotasyon mesela ben ligin 3.haftadinda ki maça 5 yedek oyuncumla çıktım.
Bölünür senin için uykular!

RCA

He bu arada yenilgiler falan da olur çünkü her oyuncun eşit seviyede güçlü olmuyor tabikide.

That's me.

eRe

nazar degmesın bende hıc kımsede ne form ne moral dusuklugu var :D
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

bende bugun 4-3-3 oynuyorum,buyuk risk aliyorum, bakalim...

orta saham cok ama satmayi dusunmuyorum :D hepsi birer pirlanta, EKICI dahil.. Onu 2 yariya hazirliyorum ve patlama yapacaktir :)

hedef ilk 3.tu artik ilk 5. sampiyonluk beklemiyorum cidden, fantasyde sansim yok o konuda, beceremiyorum:) normal liglerde
rakip tanimam
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

Kağıt üstünde sen üstünsün ihsan abi.

Bir de 4-5-1 eskisi gibi etkimiyor rakiplere :D

That's me.

carsi52

Normal lig ile fantazi ligini ben otomatik vitesli arabayla normal vitesli arabaya benzetiyorum.

Normal vitesli araba surebilen otomatikte sürer ama her otomatik sürebilen normal vites süremeyebilir.

Oyunda aynı bu örnek gibi normal ligde rakip tanımayan fantazi ligde takilabilir fakat fantazi ligde takilmayan normal ligdede takilmaz.
Bölünür senin için uykular!