Ana Menü

SL 31. Hafta | BEŞİKTAŞ:2-Galatasaray:0 | Cumartesi - 19:00

Başlatan Cem Goren, Nisan 25, 2011, 22:14:51

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Kalite ?

Hangi Kalite abi ya..

Ben artık 2-3 tane kaliteli isim dışında kalite felan göremiyorum

Kendimizimi kandırıyoruz yoksa bu adamlar seneye üzerindeki formayı çıkarıp süperman mi olacak merak ediyorum..

Bu kadro seneyede kalırsa vay bizim halimize.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Ben bu kadroyla OFMde 2.oldum kupa aldim, millet yildizlarla biz Besiktas ile oynadik,
demek ki kalite var, ama iste kaliteyi ortaya cikaran o unsur eksik, yani bir TD
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

yuNuS1903

eRe

son 14 sezonda sadece 1 kez kaybetmısız.o da hasan kabzenın son dakıka goluyle.eger bu macı kaybederlerse vah o zaman halımıze
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Ernst,Necip yok..

Aurelioya kaldık onunla beraber Fernandes,Guti oynıcak sanırım.

Ama ben Necip-Ernst-Fernandes yada Necip-Ernst-Guti isterdim..

Ah Necip ah bu maç çok işimize yarıcaktın.
Bölünür senin için uykular!

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

beckyZWICKY

istesekte istemesekte, bi' cok kişinin pek tadı tuzu yok maç için.. bu 2 takım içinde geçerli olan bir durum..

Ben bu maçı herşeyden öte şeref maçı prestij maçı olarak görüyorum.. Bu sezondan kalan son teselliyi kaçırmak istemiyorum.. en azından bu maçı alıp birazda olsa sevinelim teselli bulalım..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Banucan

saldır Kartalım saldır al bu maçı

bu maçı biz almalıyız sadece inança ihtiyacımız var inanmalıyız inanırsak başarırız
FEDA

carsi52

Ne olursa olsun bi derbi maçı bu.

Bu 2 takımın orta sıra takımı olsa bile sonuçta derbi.

Herkez önemsiz diyor.Önemsiz diyen herkeze soruyorum eğer yenilirsek hiç birşey olmamış gibi davranabilecekmisiniz ? Maçtan önce durumunuz hayatınız nasılsa maçtan sonrada aynı kalıcak mı ? Bi daha ki seneye sezona kadar hiç bir geseli ile muhattap olabilecekmisiniz yada dalga geçebilecekmisiniz ?

Eğer yenilirsek Quaresma,Simao,Guti,Almeida,Fernandes olsa ne yazar Koyduk mu ? Diye sorduklarında hiçbirşey yokmuş gibi cevap verebilecekmisiniz ?

Evet diyorsanız sizin için gerçekten önemsiz bir maç o zaman.

beckyZWICKY

bana der gibi olmuş biraz sanki kaan.. Eğer böylese benim önemsemediğimi nerden çıkardın ki?

Bana değilde genel olarak diyorsanda, Buna engel koyamayız maalesef.. Geride bırakmak üzere oldugumuz sezondan kalma yaralar burukluklar var insanlarda maalesef.. maç için çok heycanlı falan olamasakta genel olarak, emin ol her beşiktaşlı, gol attığımızda havalara zıplayacaktır, galibiyet sonrası sevinecektir.. Keza allah korusun olası bir mağlubiyette kafasını eğip kahrolacağı gibi..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Ersin Develi

NoPasaran

Galatasarayın bizden puan alma ihtimali bence hiç yok..

Ciddi ciddi çok kötü bir takım Galatrasaray..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Nisan 29, 2011, 19:43:21
bana der gibi olmuş biraz sanki kaan.. Eğer böylese benim önemsemediğimi nerden çıkardın ki?

Bana değilde genel olarak diyorsanda, Buna engel koyamayız maalesef.. Geride bırakmak üzere oldugumuz sezondan kalma yaralar burukluklar var insanlarda maalesef.. maç için çok heycanlı falan olamasakta genel olarak, emin ol her beşiktaşlı, gol attığımızda havalara zıplayacaktır, galibiyet sonrası sevinecektir.. Keza allah korusun olası bir mağlubiyette kafasını eğip kahrolacağı gibi..

Hayır sana demedim sana değildi yani lafım.
Derbi maçı daha 3 sayfa olmuş ama önemsiz diyen insanlarda var kimin dediğini bilmiyorum öyle diyenlere dedim işte seninle alakası yok.

@Volkan Abi

Böyle diye diye şuan 5.sıradayız..

Rakip küçümsemeyi bırak artık allah aşkına.