Ana Menü

Rusya'da uzaylı bulundu!

Başlatan eRe, Nisan 19, 2011, 14:12:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Ormanlık arazide bulunan 35 santim boyunda yaratık cesedi ortalığı karıştırdı.
Rusya'da ormana ava giden bir kaç genç tarafından bulunan bir ceset izleyenleri hayrete düşürdü.
Klasik uzaylı tanımına uyan 35 santim boylarındaki yarı çürümüş cesedin görüntüleri internet paylaşım sitelerinde milyonlarca insan tarafından izlendi. Ortaya çıkan görüntülerden sonra uzmanlardan bir açıklama gelmemesi ise kamuoyunun kafasında soru işaretlerine neden oldu.

http://www.nethaber.com/video/2599/rusyada-uzayli-bulundu.html
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

kimse inanmıyo ama sahiden ve sahiden bende gördüm uzaylı .. marmarise tatile gitmiştim kuzenlerimle birara kaybettım onları karşıma çıktı çok durmadan arşa doğru çok hızla yukseldı anlık bişey değildi ben bu anı yasadıktan sonra uyuyamadıgım gunlerı bilirim. o yüzden yeryuzunde yalnız değiliz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

El Maestro

Bilmediğimiz milyonlarca gezegen var,bunların birinde elbet yaşam ve canlı vardır diye düşünüyorum bende.. Çünkü gökyüzünü biraz araştırdığınızda gerçekten garipliklerle karşılaşacaksınız ..

Bundan bi sonuca ulaşılır belkide artık,ulaşılırsada duyulur zaten..

Görüntülerde ilginç gerçekten .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Yalniz olmadigimiza inananlardanim, lakin bu goruntuye inanmadim, fake gibi duruyor,
uzayli denen cisim ise alaksiz bir sekilde oyuncak maket gibi. Bacak kopmusn ama iyi baktiginda
uzayli goruntusu verilmek istenen oyuncak gibi birsey..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

yalanmis :) belliydi goruntuden bayat ekmek yumurta ile fln yapilmis diye aciklandi.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Brestgerfich

Uzaylıya inanma, Uzaylısız kalma...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?