Ana Menü

İşte o yıldızlar Gago&Garay !

Başlatan El Maestro, Nisan 18, 2011, 21:26:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Demirören, 'Mourinho 2 yıldız önerdi' dedi. AKŞAM o isimleri buldu:
  Beşiktaş başkanı, 'Ünlü hocadan akıl aldım. Yöneticilerimizle bunun değerlendirmesini yapıyoruz' dediği iki Arjantinli'den Fernando Gago ön libero, Ezequiel Garay ise stoper olarak görev yapıyor
Yıldırım Demirören, adidas'la yapılan sponsorluk anlaşmasının imza töreninde, gelecek sezona dair önemli ipuçları verdi. Demirören, geçtiğimiz ay R.Madrid'in direktörü Mourinho'yla buluşmasının ardından ortaya atılan spekülasyonlara da açıklık getirdi. 
MOURİNHO'YLA iş amaçlı bir görüşme yapmadığını anlatan Demirören, 'Dünyanın en iyi 3 hocasından biri. Bana göre en iyisi. Beşiktaş ve 2 oyuncusu ilgili görüşme yaptık. Aldığımız bilgileri hocamız ve yönetici arkadaşlarla paylaşarak değerlendireceğiz' dedi. İspanyol basını bu isimlerin Arjantinli ön libero Gago ve stoper Garay olduğunu savundu.
TAYFUR HOCA KALSIN İSTİYORUZ
YÖNETİM olarak takımın başında Havutçu'yu görmek istediklerini söyleyen Beşiktaş başkanı Demirören, 'En büyük arzumuz Beşiktaş'ın içinden gelmiş, Beşiktaşlı olan, Beşiktaşlılık duruşunu futbolculara yansıtan hocayla devam etmek' ifadesiyle de yerli hocaya yeşil ışık yaktı.
SÖZLEŞMESİ bitecek olan Bobo'yla devam etmek istediklerini vurgulayan Yıldırım Demirören, '5 senedir Beşiktaş'ta. Beşiktaş'ın çocuğu oldu. İllaki kalacak ya da gidecek diye bir şey yok' bilgisini verirken, takımın performansı konusunda ise, 'Başarısızlıkta dış etkenlerin olduğuna inanıyoruz. Yıldızlarımız burada kalacak. İlave yıldızlar muhakkak gelecek' yorumuyla transfer müjdesi verdi.

Kaynak:Akşam
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Guti ORÇ.

Gago beğendiğim bir orta saha fakat Beşiktaş için gereksiz olur.

Garay'da genç bir savunmacı ama ileride daha iyi olabilir fakat bize gereken tecrübeli isimler bence.

Cem Goren

iyi oyuncular ama şimdilik ikinci planda kalsın derim ben
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Gagoyu beğenirim ama biraz lükse kaçılır gereği yok,bu takımın ön liberoları belli neticede.. Sadece yerli alternatif alınsa yeter o mevkiye ..

Garay'a gelince alınsa kimse niye alındı demez. Fm 08de hayvani özelliklere sahipti,hızlı ve sağlam olmasının yanı sıra duran toplarıda iyi kullanır,

Yalnız Luisaomu Garaymı deseler Luisao derim ama Garayada hayır demem.  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

KeePSaKe

Garay,Real'de pek forma şansı bulamadı genç ama kaliteli bir futbolcu uzun boylu olması avantaj belki kiralık verirler tabi haber ne kadar doğru bilemem.
Since 1903